sexuální otrokyně

KATEGORIE: Skupinový sex

Sexuální otrokyně

Autor:
Monika K.
Publikováno:
28. 6. 2017
Přečteno:
19852x
K posteli jsem byla přivázaná už dlouho. Ruce jsem měla odkrvené a nemohla jsem s nimi skoro hýbat. Oči jsem přitom měla převázané nějakou páskou. Na nahém těle jsem měla husinu, byla mi hrozná zima, ale neměla jsem se jak přikrýt. Byla jsem tak, jak mě moji věznitelé nechali. Nevěděla jsem, jak jsem tu dlouho, nebo kde to vlastně vůbec jsem. Věděla jsem jenom, že po několika hodinách ve tmě přijde vždycky to samé.

I přes ten hadr na očích jsem poznala, že někdo rozsvítil. Skoro jsem nedýchala strachem, když jsem slyšela, jak někdo sestupuje po schodech dolů. Byl to zase on. Kousnul mě trochu do ucha a zatahal mě za ušní lalůček, než mi jeho hlas do ucha zašeptal, že si dáme další kolo. Zuřivě jsem k sobě tiskla nohy, ale nebylo to nic moc platné. Nejdříve ho ale zajímala moje prsa. Měla jsem ztuhlé bradavky zimou, což se mu líbilo, takže se do nich hned zakousnul. Oždiboval mi je hrubě zuby a přitom mi je lízal, aby mi na ně byla ještě větší zima.

Potom jsem jeho ruce ucítila na stehnech. Začala jsem se kroutit, ale okřiknul mě, že když se budu vrtět, bude mi muset přivázat nohy. Přesto jsem si hodila jednu nohu přes druhou a tiše ho prosila, aby to nedělal, i když jsem věděla, že je to zbytečné. Hlavu jsem vyvracela na stranu, jako kdybych se na to nemohlo dívat, ačkoliv jsem přes pásku na očích nic neviděla.

A pak jsem najednou u úst ucítila penis. Někdo mi ho nacpal do pusy, zatímco ale doteky na stehnech nepřestávali. Prozradil mi, že dneska si na mě přivedl posilu. Vzápětí jsem na ňadrech ucítila doteky někoho třetího. Chtěla jsem křičet, ale už jsem měla v puse nacpaný jeden penis, takže jsem byla ráda, že mohu dýchat. Mezitím mi on od sebe odtáhnul nohy a nasucho mě prstil. Hrubě do mě nacpal rovnou tři prsty, takže mě to dost bolelo, ale to ho nezajímalo. Zkoumal, jak hodně jsem připravená, než si plivnul na ptáka a strčil mi ho tam.

Zatímco jsem měla jednoho čůráka v puse, druhý se mi otíral o bradavky a on mě mrdal do kundičky. Cítila jsem, jak mi z očí kanou slzy, ale nemohla jsem se nijak bránit. Měla jsem pořád svázané ruce a přes oči pásku, abych je nepoznala. Jejich hlasy jsem si ale stejně pamatovala dobře.

Ten, který mě držel za hlavu, abych mu kouřila, si mě přidržoval za bradu a jakmile jsem chtěla ucuknout, zvrátil mi hlavu tak, že jsem sípěla po dechu. Řekl mi, abych byla hodná a že bude hodný i on. Korigoval si rychlost i hloubku toho, jak mi přirážel svůj penis do úst. Dělalo se mi zle, ale on mi držel ptáka tak hluboko v krku, dokud jsem se nezačala dávit. Teprve potom mě pustil a udělal místo tomu třetímu, který mi dělal to samé.

Pořád jsem na sobě cítila něčí ruce, jak mě osahávají. Přejížděly mi přes prsa, pas, stehna, břicho. Byla jsem před nimi úplně odhalená, vydaná na milost a nemilost. Penis z kundy dost často vyklouzával, jak jsem nebyla pořádně promazaná a to ho nebavilo, tak nechal jinýho, aby mi ji šel lízat. Lasturku jsem měla celou rozbolavělou tím, jak mi ho tam dal násilím. Něčí jazyk mi rozhrnoval kundičku. Přitom jsem cítila prst uvnitř sebe, který mě škrábal nehtem.

Pak se mě někdo pokusil přetočit na břicho, ale aby to šlo, museli mě odvázat. Začala jsem se ještě víc bránit, ale jakmile na mě jeden nalehnul celou vahou, neměla jsem šanci. Do análu mi nacpali nějaké dildo a mrdali mě s ním, zatímco jeden se mi dělal ve vagíně a dalšího jsem měla v puse. Třetí si lehl pode mě a lízal mi bradavky. Pořád jsem je neviděla, protože si hlídali, abych si nestrhla pásku.

Ten, co mě šukal zezadu, si mě držel za boky a zajížděl do mě opravdu hluboko, stejně jako ten zepředu, co mi strkal do úst ptáka. Po chvíli se mi pták v ruce střídal, přede mnou stáli dva kluci a střídali se na mě. Stejně tak u kundičky. Vnímala jsem, jak se na mě střídají a po chvíli mě šuká někdo jiný než předtím.

Bolelo mě celé tělo, když mě do toho začal ještě bít přes zadek a záda. Dopadala na mě jedna rána za druhou, přičemž jsem vždycky vykřikla a kunda se mi u toho stáhla. A o to mu šlo. To stahování vagíny se mu líbilo, takže mě bil a šukal u toho. Nemohla jsem moc křičet, i když mě to opravu bolelo, protože ti dva vepředu mě pořádně drželi. Pak mi ze zadku vyndali dildo a postavili si mě tak, aby mě jeden mohl dělat do kundy a druhý se přidal do análu. Třetího jsem přitom kouřila. Cítila jsem v sobě tolik penisů, že už jsem nevěděla ani, kolik těch lidí je. Jejich ruce navíc byly doslova všude.

Konečně jsem pocítila na podbříšku teplo z něčího spermatu. Alespoň jeden se udělal, takže zbývali dva, kteří mě budou mrdat, dokud se taky neudělají.

Nic to ale neměnilo na to, že na mě byli tři. Zatímco jeden mě držel, druhý mi přetočil jednu nohu přes druhou, takže mě šukal do kundy z boku a třetí si lehl přede mě tak, abych mu ho mohla kouřit. Chtěla jsem ho do ptáka kousnout vší silou, ale bála jsem se následků. Poslušně jsem ho tedy sála a lízala mu koule, které mi dával do pusy násilím. Ten, co mě ještě mrdal, mě přitom pleskal po bocích, a po prsou, aby vyzkoušel, jak jsem hodně citlivá. Ňadra mě pálila a bradavky jsem bolestí necítila, když se mi do nich zase někdo zakousl. A pak byl čůrák z lasturky venku a na záda mi padalo sperma. Jenomže do kundy se mi vrátil jiný pták a všechno tu bylo znova.

Na chvíli ještě přestal a lízal mi ji, abych se trochu promazala, protože už jsem vysílením neměla co produkovat. Pak mi ho tam dal zpátky a pokračoval tam, kde přestal. V mém znásilňování. Držel si mě pod krkem a surově mě pleskal přes obličej, až mi hořela celá tvář. Sebrala jsem v sobě poslední zbytky sil a vyrvala se mu, ale hned tu byli zpátky ti dva. I když jsem stihla někoho z nich praštit, drželi mě pevně.

Dostala jsem za to několik facek a krutý výprask během zbytku soulože. Potom se konečně taky udělal a nechal mě zbitou na posteli. Než odešel, nezapomněl mě připoutat a polít vodou, abych vychladla. Po hodině přese mě ale hodil nějakou deku, aby se mu jeho sexuální otrokyně nenastydla.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt