shemale o silvestrovské noci

KATEGORIE: Gay

Shemale o Silvestrovské noci

Autor:
Josef O.
Publikováno:
4. 4. 2018
Přečteno:
20673x
Na Silvestrovskou noc jsem se chystal ke kamarádovi, který chystal velkou pařbu. Kolem deváté jsem vzal flašku rumu a vyrazil z domu. Už poměrně dlouhou dobu předtím, než jsem vůbec viděl dům, jsem slyšel dunivou hudbu, přerušovanou zbloudilými a předčasnými petardami. Kámoš měl doma asi třicet lidí, ale přišlo mi, že dobrou polovinu z nich nikdy v životě neviděl. Ale to bylo jedno. On byl nalitej, oni byli nalitý, všude byl alkohol.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Mezi těmi novými tvářemi mi padla do oka jedna holka. Nebo spíš ženská, těžko se to poznávalo. Kroutila si vlasy na prst a dívala se na mě upřeným pohledem. Chvíli jsem pochyboval o tom, že bych opravdu byl předmětem jejího zájmu, ale když na mě ukázala prstem, abych šel k ní, ani na okamžik jsem nezaváhal. Byla to fakt kočka, měla velký kozy, který se schovávaly za jejími dlouhými vlasy. Zadek měla velký jako almaru, takže jí skoro vykukoval z těsných šatů, do kterých se jí nevešel. Byl jsem z ní u vytržení. Měla rozšířené zorničky a podivně uvolněný výraz, evidentně si dala veselé koláčky, které můj kamarád rád pekl. Díky tomu byla uvolněná jako guma, na hudbu se mi obtáčela kolem těla a svým velkým zadkem mi klouzala od rozkroku skoro až po kotníky. Občas se v oblasti rozkroku zasekla o moje ztopořený péro, ale dělala, že se nic neděje.

Asi po půl hodině jsem byl naprosto vyšťavený. Nechtělo se mi tu kočku opouštět a nechávat ji tu někomu napospas, když jsem měl tak dobře nakročeno ke šťastnému závěru dne. Jenomže jsem se prostě musel napít. A tak jsem ji popadl za ruku a pozval ji na nějakého panáka. Dala si vlasy za uši a přikývla. Proplétala se se mnou davem a velmi pomalu našlapovala na svých vysokých podpatcích. U stolu jsem nám chtěl nalít panáka nějakého alkoholu, co tam ležel, ale nenašel jsem skleničku. Slečna, jejíž jméno jsem stále nevěděl, mi ale flašku vzala z ruky a pořádně se napila přímo z lahve. Obdivně jsem sledoval, jak v ní naráz zmizela asi polovina obsahu lahve. Na posilněnou jsem vypil tu druhou polovinu – dalo mi to zabrat, protože to byla nějaká silná domácí slivovice, ale nechtěl jsem se nechat zahanbit. Pořádně mě to ale nakoplo.

Na parketu jsem poskakoval jako šílený, bavil jsem se jako nikdy a ta holka se mnou. Zůstala u mě, i když jsem byl totálně mimo a evidentně pořád měla zájem o něco víc. Asi v jedenáct mi stiskla ruku a smyslně se na mě podívala. Když mi její narážka, schovaná v jejím pohledu nedošla, chopila se iniciativy a odvedla si mě nahoru do ložnice mýho kámoše. Zamkla za námi dveře, ale stejnak bylo slyšet všechno, co se dělo dole. A to i hudba, na kterou mi začala soukromě tancovat. Rozvalil jsem se na posteli a sledoval to dvojité představení, které se mi odehrávalo před očima. Točil se se mnou celý svět, ale pořád jsem byl ještě chlap a měl jsem jasno v tom, co chci právě teď dělat.

Zastavil jsem Kláru, jak se mi ta holka představila, a přitáhnul si ji k sobě na postel. Přišlo mi, že má na lících ruměnec, ale říkal jsem si, že se mi to asi zdá, předtím se mě snažila do ložnice dostat celkem zkušeně, takže tohle určitě nebylo její poprvé nebo něco takového. Zabořil jsem jí hlavu mezi kozy a něžně jí do těch velkých kopečků kousal. Bylo jasné, že jsou umělé, protože před všemi mými kousanci podezřele uhýbaly, ale mně to nevadilo. Chtěl jsem si hlavně vrznout.

Naklonil jsem se ke Kláře a začal ji líbat. Moc mi to nešlo, naše zuby o sebe narážely a jazyky po sobě klouzaly jako naolejované. Moc vzrušující to nebylo, a tak jsme rovnou přešli do další fáze. Respektive Klára se toho opět ujala a klekla si na zem. Pomohla mi sundat kalhoty a trenky a pak se hned ujala kouření. A pak, můj bože! Tohle rozhodně nemohlo být její první, protože kouřila naprosto zkušeně. Přesně věděla, kde je pinďour citlivej a něžně se dotýkala přesně těch míst. Málem jsem se pochcal blahem, když si strkala mýho čůráka do staženého krku a potom ven. Měla velkou pusu, takže se jí tam vešel i s koulema. Rukou si ho zkušeně držela a při kouření přes něj přejížděla palcem s dlouhým nehtem, kterým jemně dráždila uzdičku. Šílel jsem slastí. Jakmile ale začal můj pták pumpovat, přestala. Chtěla si ještě něco užít.

Pustil jsem se do jejího svlékání, rukou jsem jí zajel pod ty krátké šaty a plesknul jí pěkně po zadečku. Ale pak jsem mezi jejíma nohama něco našel. Zděšeně jsem se na ni podíval a ona se jenom usmála. Nevěděl jsem, co mám dělat. Ta holka s velkýma kozama měla mezi nohama pinďoura.

Chvíli jsem zaraženě seděl. Ten klukaholka mě nechal. Po pár minutách mě ale začal kousat dráždivě do ucha a rukou mi honil ptáka. Teď už jsem chápal, proč ta kuřba byla tak dobrá. Asi tomu hodně pomohla ta vypitá slivovice, ale já si řekl, proč vlastně ne? A tak jsem se podvolil a lehl si na postel. Cítil jsem tlak na ptákovi a pak jsem ho měl najednou obejmutýho análem tý holky. Stála pevně na zemi a poskakovala na mě s roztaženýma nohama. Viděl jsem, jak si přitom honí svýho ptáka, ale tím jsem se nechtěl zaobírat. Zavřel jsem oči a nechal Kláru, aby mi dělala dobře. Její anál se mi stahoval kolem klacku a kupodivu to příjemně klouzalo. Vnímal jsem teplo a tlak, který mi proudil napjatým ptákem, a celkově to šlo do mého těla. Líbilo se mi to.

Uvolnil jsem se a nechal Kláru, aby ze mě s každým přírazem dostala tichý sten. Podíval jsem se na ni a na její obrovskou řiť, která se mi zvedala nad rozkrokem a nabodávala se na můj pyj. Vypadalo to slastně, a tak jsem to chtěl taky zkusit. Řekl jsem Kláře, že teď se otočíme. Divila se tomu, ale pokrčila rameny a jenom ráda vyndala lubrikant, kterým pomohla i svojí řiťce, aby byla tak příjemně klouzavá. Namočila si do něj ptáka a mně pomazala zadek. Zabořil jsem obličej do peřiny, a když mi ho tam strkala, ječel jsem jako malá holka.

Chvíli to trvalo, ale když se Klára rozjela, bylo to celkem příjemný. Dorážela tedy fest, až se celá postel třásla, ale nebolelo to. Pak jsem ucítil její ruce, jak mi hnětou zkušenými pohyby ptáka. Věděla přesně, kam má sáhnout a jakým způsobem, aby mě přivedla do extáze. A já se nechal. Uvolnil jsem se a nechal ji, by mě mrdala do zadku a honila mi ptáka.

Když jsem se blížil orgasmu, tělem mi cukalo a pták mi bublal v jejích rukách. Při ejakulaci jsem zasvinil kámošovi postel, ale bylo mi to jedno. Tolik toho ze mě asi nikdy nevylítlo a určitě ne takovou rychlostí. Odpadl jsem, jak se na správného milence sluší a patří. Klára mě políbila na tvář a poděkovala mi za hezký večer. Když jsem se z toho zážitku trochu vzpamatoval, slyšel jsem dole odpočítávání, které se chýlilo k nule. Bylo akorát na oslavení nového roku.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt