slečna clausová je nadržená lesbička

KATEGORIE: Lesbičky

Slečna Clausová je nadržená lesbička

Autor:
Anna K.
Publikováno:
25. 1. 2018
Přečteno:
4395x
Tak nastaly první Vánoce, které jsem slavila společně se svou přítelkyní. Vlastně jsme spolu ani nebyly moc dlouho, ale ani jedna jsme neměly s kým trávit Štědrý den, tak proč to nezkusit společně? Lepší, než být doma sám a nemít do čeho píchnout.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Přítelkyně Pavlína byla velmi kreativní člověk, a protože svůj byt už měla perfektně vyzdobený a nazdobený, chtěla trávit Vánoce u mě, aby mi to tu mohla taky zvelebit. Vůbec jsem se tomu nebránila, protože já jsem na to moc nebyla.

Den před Štědrým dnem jsem měla umytá a nazdobená okna, také venkovní truhlíky, za okny mi svítila vánoční výzdoba v podobě stromečku, potom jsem měla nazdobené garnýže papírovými řetězy, v obývacím pokoji jsem měla velký svícen z jehličí, stejně tak na dveřích do bytu jsem měla věnec z jehličí, z každého lustru mi viselo jmelí a nechyběly ani další drobné dekorace na poličkách a skříňkách, na které jenom obyčejně po zbytek roku padá prach. Pavlínka se opravdu vyznamenala. Ale prý s tím ještě nebyla zdaleka hotová, a proto jsem byla vyslaná pro kapra a nějaké jídlo, abychom si mohli během svátku užívat porušování jednoho z přikázání – konkrétně toho, co zakazuje obžerství. Cukroví už napekla předtím u sebe, takže ani to nechybělo.

Ve městě byl naprostý blázinec, skoro to bylo, jako kdyby měla vypuknout apokalypsa. Lidé na poslední chvíli nakupovali dárky, mačkali se přes sebe, jídlo docházelo, protože mělo být potom tři dny zavřeno. No prostě hrůza. Nepočítala jsem s tím, ale venku jsem kvůli těm pár drobnostem, co jsem dostala za úkol vyřídit, strávila celé odpoledne. Vyrážela jsem krátce po obědě a s jazykem na vestě jsem se doplazila až skoro v sedm hodin večer. Pavlínku to ani moc nepřekvapilo, říkala jsem si, že alespoň měla dost času na to, aby dodělala to, čím mě tak moc chtěla překvapit.

Jen jsem otevřela dveře bytu, ucítila jsem směsici vůní cukroví, pomerančů, skořice a jehličí. Odnesla jsem těžké tašky do kuchyně, kde na plotně bublalo svařené víno. Pak jsem z obývacího pokoje slyšela prskání, tak jsem se tam šla podívat. Pavlínu jsem nejdříve neviděla, i když měla v rukou prskavky a vykreslovala s nimi do vzduchu různé symboly. Jako první mě totiž uhodil do očí náš vánoční stromeček. Byl naprosto nádherně ozdobený. Já na něj vždycky naplácám to nejnutnější a hlavně si vybírám malý, který nezabere moc místa a není s ním příliš moc práce. Pavlína ale chtěla velký strom, a tak v mém obýváku zářila skoro dvou a půl metrová borovice. Byla sladěná do červeno-bíla, ani jsem nevěděla, že mám takové ozdoby doma. A když jsem přišla blíž, zjistila jsem, že ani nemám, Pavlínka je asi přinesla z domu. Ale asi nejlepší bylo to, co pod stromečkem leželo.

Pavlínka byla natažená pod stromečkem v sexy oblečku paní Santa Clausový. Sice žijeme v České republice, ale nikdy jsem si zvlášť nepotrpěla ani na Ježíška ani na Santa Clause, takže mi to bylo vcelku jedno. Měla na sobě úzký kabátek, který v sobě měl zabudovanou podprsenku, takže jí z něho skoro lezla ňadra. Potom měla malinkou sukýnku, na které měla připevněné podvazky se síťovanými punčocháčemi. Na nohou měla černé botky na vysokém podpatku a na hlavě samozřejmě čepičku. A jako třešničku na dortu – neměla žádné spodní prádlo.

Zpocená, uhoněná a unavená jsem koukala na to nádherné zjevení pod stromečkem. Posadila jsem se do křesla s otevřenou pusou a němě koukala. Přesně na to ale Pavlínka čekala, aby mohla začít. Pustila nějakou vánoční písničku, ale já jsem ji skoro nevnímala, a začala se pomalu svlékat. Odepínala s lupnutím jeden podvazek a potom druhý, přes záhyby svého těla si vysvlékla nejdříve jednu a potom druhou punčochu. A hodila je po mně. Rukavičky, kterých jsem si předtím ani nevšimla, si sundala zuby a potom se s nimi hladila po kundičce. Tu měla naprosto odhalenou a jednou rukou si k ní neustále zajížděla a dráždivě si ji mnula. Cítila jsem, jak tam dole vlhnu.

Pavlína popošla ke mně a vyndala si prsa z úzkého kabátku. Mnula si je v rukách a dávala je k sobě, aby byly ještě větší. Potom si klekla každou nohou na jednu opěrku a vzrušeně se nade mnou tyčila. Strčila mi svoje prsa před obličej a já jí je poslušně sála. Celým svým tělem se pohupovala a vzrušeně se kroutila v bocích. Cítila jsem, jak její tělo sálá a nemohla se toho nabažit. Sála jsem jí bradavky a dívala se, jak se její obličej křiví slastí, přičemž sténá.

Pak se vyhoupla výš a mně se tak přímo před ústy ocitla její kundička. I zde jsem začala poslušně lízat. A ze svého podnětu jsem k jazyku, kterým jsem testovala citlivost její vagíny, přidala také ruce. Prstem jsem zajížděla hluboko do její vagíny a lehce ji škrábala gelovými nehty. Když se Pavlína stáhla zpátky, měla v ruce vibrátor. Najednou jsem měla kalhoty dole a její ústa přisátá na mé vagíně. Roztáhla jsem pořádně nohy a rukama se zapřela o opěrky. Potom si Pavlína strčila do úst vibrátor a několikrát ho slastně olízla, než mi ho strčila do kundy, zapnutý na plný výkon. Zarazila mi ho hluboko dovnitř, až ho skoro neměla za co držet. Přesto s ním ale zvládala rotovat a různě pohybovat do stran a nahoru a dolů. Nehty jsem zatínala do křesla a otevřenými ústy jsem křičela. Do pusy mi ale vzápětí Pavlína nacpala roubík a přes košili mě štípla do bradavek, až jsem vykřikla bolestí.

Pavlína si na mě sedla tak, že měla obličej u mojí pindy, kde si hrála s vibrátorem, a já jsem měla její vagínu před zaroubíkovanými ústy. Jí to ale nevadilo, stačilo otírat se o můj nos a cítit můj dech na své vlhké micině. Lízala mi klitoris a tahala mi ho mezi zuby, zatímco mě šukala zapnutým vibrátorem. Třásla jsem se v orgasmu a skoro jsem nemohla dýchat kvůli roubíku i vagíně před obličejem. Po skončení stahů kundy jsem byla tak vyčerpaná jako nikdy. Ale Pavlínka chtěla za odměnu taky svůj vánoční orgasmus, a tak mi vyndala roubík a ve stejné poloze mi twerkovala před obličejem zadkem, takže se skoro střídavě můj jazyk dotýkal její vagíny a jejího análu. Tahle kombinace ji po chvíli také dovedla k vrcholu.

Třásla se zuřivě před mým obličejem a potom se svezla unaveně po mém těle až na podlahu. Položila si mi hlavu do klína, políbila mě ještě na odhalená stehna a potom skoro pokojně usnula.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt