smlsla jsem si prodavači spodního prádla

KATEGORIE: Lolitky, teen

Smlsla jsem si prodavači spodního prádla

Autor:
Monika Š.
Publikováno:
29. 8. 2018
Přečteno:
8613x
Šla jsem si koupit nové sexy spodní prádlo. Moje výbavička se začala ztenčovat potom, co jsem začala mrdat se svým učitelem angličtiny. Ten měl rád převahu a trhání oblečení a obzvlášť tenkých kalhotek bylo něco pro něho. Dostala jsem od něho nějaké extra peníze, abych si nakoupila spodní prádlo, takže dneska místo jeho hodiny jsem brouzdala po obchoďáku. Bylo tu málo lidí, protože byl všední den dopoledne. V obchodech jsem se skoro s nikým nepotkávala.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Protože jsem na ty tanga a bodíčka penízky dostala, rozhodla jsem se trochu rozšoupnout. Zamířila jsem tedy do nejdražšího obchodu se spodním prádlem, který jsem našla. Pomalu jsem procházela mezi regály a dívala se na jednotlivé kousky, když jsem si všimla prodavače, který se na mě pozorně díval. Z jeho výrazu jsem okamžitě poznala, že mu za pultem pěkně stojí. Když si všiml, že jsem jeho pohled vycítila, zrudnul a odvrátil se. Tady jsem tedy měla pořádně navrch. A s tímto pocitem jsem si vybrala asi nejsvůdnější kousek, co jsem viděla a zamířila s ním do kabinky.

Kabinka byla naprosto obrovská. Obchod byl opravdu luxusní, takže mě ani nepřekvapilo, že si zkouším krajkové bodíčko za skoro tři litry. Řekla jsem si ale proč ne. Záměrně jsem si vzala o číslo větší, abych musela volat tu zvědavou obsluhu. Jakmile se dostavil k závěsu, rozhrnula jsem ho, aby si mě mohl pořádně prohlédnout, a pak ho požádala, aby mi donesl o číslo menší. Nejenom, že jsem se mu předvedla, ale také jsem vypadala štíhlejší, když jsem chtěla menší číslo. S pohledem upřeným někam jinam mi to přinesl a podával. S díky jsem si to od něj vzala, ale ještě jsem s ním neskončila. Nechala jsem ho odejít, aby si myslel, že už ho nebudu trápit, ale hned po pěti minutách jsem ho volala zpátky. Opět jsem rozhrnula celý závěs, aby viděl mou postavu v tom svůdném body. A pak jsem ho požádala, aby mi zapnul patentky na boku, že mi to jde špatně. Cítila jsem, jak se mu třesou ruce, když se dotýká mé hebké kůže a snaží se stát bokem, abych neviděla, jak velkého stojáka ze mě má. S potutelným smíchem jsem ho nechala odejít.

Nevypadalo to, že by si chtěl něco užít, ale já na to zrovna měla hroznou chuť. Času jsem měla dost a tady mě nikdo neotravoval. Tak jsem sáhla do kabelky a vyndala svůj mini vibrátor. Pro nezkušené oko vypadal jako rtěnka, ale byl to pěkný, malý a výkonný vibrátor, který jsem nosila neustále při sobě. A teď se mi opravdu hodil.

Rozepnula jsem si dole bodíčko a posadila se blízko zrcadla. Nejenom, že jsem zkoušela body v akci, ale přitom jsem si to mohla udělat. Naslinila jsem si prsty a promnula si kundičku. Už jsem ji sice měla trochu vlhkou, ale nebyla to žádná sláva, tak jsem jí trochu pomohla. Zapnula jsem vibrátor a přejížděla si s ním přes klitoris. Ten jsem měla postavený do pozoru a tvrdý jako hrášek. Kundičku jsem měla čerstvě oholenou, takže jsem si v zrcadle mohla prohlížet opravdu každý její záhyb. Vibrátor jsem si strčila hluboko dovnitř a na chvilku ho nechala uvnitř. Cítila jsem jeho vibrace. Stáhla jsem vagínu a vibrátor vyjel zase ven. Chytila jsem ho a zasouvala ho dovnitř a ven. Byl malý a rozhodně nesloužil ke klasickému uspokojení, spíše jenom k takovému okrajovému nebo lehčí předehře. Co já bych teď dala za pořádný penis.

Neuběhlo ani pět minut od mé poslední myšlenky a za závěsem jsem zaslechla tiché přešlapávání. A pak přišlo odkašlání. Ten kluk od pokladny se mě ptal, jestli jsem v pořádku a něco nepotřebuji. Byla jsem v kabince opravdu dlouho. I tak jsem si uměla představit jeho otrávený obličej, když se sem musel jít zeptat. Nebo spíš to, jak se mu přitom třesou ruce.

Jeho pohled směřoval na druhou stranu, jak jsem se přesvědčila, když jsem odhrnula závěs. Řekla jsem mu, že tam jeden problém mám a myslím si, že by mi s ním mohl pomoci. Než stihl zaprotestovat, chňapla jsem ho za ruku a vtáhla do kabinky. Neutíkal, ale tvářil se, jako kdyby chtěl být někde jinde. Pustila jsem jeho ruku a posadila se na křesílko v kabince. Roztáhla jsem nohy a ukázala mu svou vlhkou kundu. Rozhrnula jsem pysky a vyzývavě si promnula poštěváček. Prohýbala jsem se přitom v bocích a lákala ho do své miciny.

Pokladna sice byla bez dozoru, ale zákazník má vždycky přednost. Kleknul si přede mě na kolena a naslinil si rty, než je smočil v mém kalíšku. Nohy jsem dala do praku a zvedla je těsně k hlavě. Kunda se tak napnula a já na ni mnohem lépe viděla. A jemu se zase lépe lízala. Špičkou jazyka do ní bubnoval jako na tamburínu, celá jsem se při tom klepala. Zaklonila jsem hlavu a zavřela oči, abych si to mohla užít naplno.

A v tu chvíli mi ho tam vrazil. Kunda se mi stáhla a já se napřímila. Zapřel se o opěrátka židle a zarazil ho do mě celý. Zajel do mě snadno a stejně tak se ve mně pohyboval. Vyhekla jsem překvapením nad jeho objemností, a ještě se nestihla vzpamatovat, než mě chytil za kozy a šoustal mě. Tvrdě do mě bušil. Chytil mě za bradu a zmáčkl mi obličej. Dal si ho těsně ke svému a chvíli si mě takhle držel, než mě políbil. Drsně přitiskl svoje rty na mé a jazykem mi pronikl do úst, jako kdyby dobýval nepřátelské území. Byla jsem naprosto v jeho moci. S jeho mladým ptákem se mi kunda stahovala doslova sama. Nemusela jsem si pomáhat rukou, abych se třásla vzrušením a jeho přírazy. Přidržovala jsem si nohy stále pořádně nahoře, aby mě mohl mrdat. Čůrák mu potom sklouzl do mé zadnice. Rval mi ho tam ztěžka, bolelo to mě i jeho. Vyndal ho a naslinil a pak ho tam vrazil znovu, tentokrát bez problémů. Ve stejné poloze mi tedy vymrdal kundu i anál.

Lehl si na záda a mě si posadil na sebe. Vyšpulila jsem zadek a nasedla na jeho ptáka kundou. Twerkovala jsem na jeho čůrákovi a on si mě přitom držel za zadek a roztahoval mi půlky od sebe. Pořádně to mlaskalo. Pohrávala jsem si přitom s vlasy a taky ňadry. Když ho přestalo bavit sahat mi na zadek, přesunul své nenechavé ruce na moje kozy, uvězněné stále v tom body. Evidentně to stačilo na to, aby se udělal. V kundě mi to najednou začalo čvachtat mnohem víc, jak se ze mě zároveň vytékalo jeho sperma. Nadzvedla jsem se a nechala to vytékat na něj a jeho ptáka.

Z obchodu jsem odešla o deset minut později s body na sobě. Zaplatila jsem ho za peníze svého učitele – ověřila jsem si, že něco vydrží a je dostatečně sexy. A samozřejmě jsem tomu pokladníkovi nechala pěkné dýško, které šlo z kapsy mého staršího milence.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt