stará babka si užívá s okurkou

KATEGORIE: Zralé ženy

Stará babka si užívá s okurkou

Autor:
Božena N.
Publikováno:
7. 6. 2019
Přečteno:
5685x
Jako vdova jsem to neměla jednoduché. Bydlela jsem sama, jenom výjimečně za mnou jezdily děti. Žádný vztah jsem s nikým neudržovala, ale sakra jak já bych si dala říct. Pořádný kousek masa přímo do kundy! Stará bába si ale jen tak nemůže objednat z internetu dildo nebo vibrujícího ptáka, aby to nebylo divný. Stejně tak, kdybych si sem pozvala nějakého gigola. Zvědaví důchodci v okolních bytech by měli pré. A to jsem jim nehodlala dopřát. Jak si ale potom taková stará babka může užít trochu zdravého sexu?
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Pouštěla jsem si nějaká videa a zkoušela to nasucho, ale nebylo to ono. Nedokázala jsem se uvolnit, navíc jsem v kundě necítila žádného cvrčka, který by stimuloval ty správné body. Byla jsem frustrovaná a chuť na sex stále rostla. A tak jsem zvolila trochu jiného pomocníka.

Při další návštěvě obchodu jsem si do nákupního košíku strčila pořádnou salátovou okurku, se kterou jsem si hodlala rozmrdat svoji vytahanou kočičku. To, že chci žít zdravě přeci nebude nikomu podezřelé. Hned doma jsem ji pořádně umyla a očistila. Svlékla jsem se do naha a v obýváku si sedla do křesla. Pustila jsem si hudbu, abych se trochu uvolnila. A po chvíli jsem se opravdu začínala rozehřívat.

Zavřela jsem oči a širokým koncem okurky jsem si rozkrývala záclonky od kundičky. Jemně jsem si zatlačila na klitoris a potom přímo na vstup. Nikam jsem ale nepospíchala. Se zavřenýma očima jsem si okurkem hledala cestičku mezi povislými ňadry. Narážela jsem na svoje bradavky a zkoumala dál terén. Když konec okurky narazil až do mé brady, dovolila jsem mu vklouznout do mých úst. Dávala jsem si pozor, abych neskousla. Ústa jsem měla plná slin, jak jsem byla roztoužená.

Okurek s tím správným mazivem jsem přesunula zpátky dolů. Pleskala jsem se s ním po vlhké vagíně a sténala. Vzdechy mě uvolnily natolik, že jsem mohla toho macka zasunout dovnitř. Kousek po kousku mizel uvnitř, až se asi v polovině zarazil. S velkým výdechem jsem ho stahem svalů posunula zpátky ven a poté už mu pomohla rukou. Nebyl to tepající pták, ale stačilo to jako náhražka. Párkrát jsem opakovala jeho vlhkou klouzavou cestu tam a zase zpátky, když se ozval zvonek u dveří.

Doufala jsem, že zvonek ztichne, ale když naléhavé zvonění pokračovalo i po pěti minutách, musela jsem svoje erotické chvilky odsunout. V rozčilení jsem došla ke dveřím a vztekle vyjela na souseda za nimi. Vyděšeně se díval na mě nahé tělo a mě v tu chvíli nebylo dokonce ani hanba. Křičela jsem na něj, proč mě ruší. Nakonec sebral odvahu a řekl mi, že měl o mě starost, že slyšel z bytu nějaké steny, a tak se bál, že jsem upadla nebo se mi něco stalo. Ujistila jsem ho, že jsem naprosto v pořádku. On se ale stále neměl k odchodu. Jenom červenal víc a víc. Osopila jsem se na něj znova, co po mě ještě chce. A on se zeptal, jestli by mi nemohl být nějak nápomocen.

Okamžitě mi pohled padl na jeho kalhoty, které v rozkroku nabývaly podivných tvarů. Chňapla jsem ho za rukáv a vtáhla ho dovnitř bytu. Soused hned pochopil a začal se svlékat. Já jsem se posadila zpátky do obývacího pokoje, jenom okurku jsem hodila rychle za gauč, aby neviděl, s čím jsem si až doteď užívala.

Když soused přišel, měl kalhoty dole a na tváři ruměnec. Jeho pták sice trochu stál, ale v kalhotách tedy vypadal mnohem větší než teď. Ale to mě nezajímalo. Klekla jsem si na zem a vložila si jeho úd do úst. Přidržovala jsem si ho pravou rukou, když jsem ho sála a vnímala to teplo a slanou chuť. Jazykem jsem zkoumala jeho předkožku, která poskakovala podle toho, jak jsem hýbala rukou. Přejela jsem i záhyby pod ní, až jsem odhalila žalud. Byl horký a pulsoval. Vycházelo z něho slano od preejakulátu.

Sedla jsem si na gauč a roztáhla nohy. Vpustila jsem souseda k sobě a nechala ho, aby do mě zastrčil ptáka. Zajížděl s ním pomalu, stejně jako já předtím s okurkem. Kousek po kousku se dostával do mě, až byl ve mně celý. Vagína se mi kolem něj stahovala jako oprátka. Vysunul ho. A pak ho prudce vrazil zpět. O zadeček mi bouchla jeho povislá varlata.

Steny se mi draly z hrdla s každým přírazem. Srdce mi tlouklo, když si mě držel za boky a výpady pánve se ke mně přibližoval. Jeho penis rozrážel mou vagínu prudce a rychle. Chroptěl u toho a oči měl zavřené. Chytila jsem ho za ruku a přitáhla si k sobě jeho tvář. Políbila jsem ho na suché rty a pak se přetočila na břicho a vyšpulila na něj zadeček.

Nejdříve mi uštědřil pořádné plesknutí přes půlky, než se jeho penis vrátil do mé kundy. Prsa se mi klepala, když do mě přirážel. A i zadek se mi pořádně třásl. A vlastně i steny jsem měla trhané. Bylo znát, že soused taky hodně dlouho neměl žádný sex. Nebo alespoň ne pořádný. Jeho pohyby byly čím dál rychlejší a rychlejší, dokud jsem v sobě nepocítila teplo. Pak se začaly zpomalovat, dokud úplně neustaly. Soused s penisem od spermatu odpadl. Ale já jsem ještě nebyla hotová.

Z kundy mi sice vytékalo jeho sperma, ale ještě se mnou měl práci. A on to věděl. Sedl si vedle mě a mezi roztažené nohy mi dal ruku. Suchými rty mě políbil a zároveň mi dovnitř dal dva prsty najednou. Odhaloval všechna má zákoutí jenom drobnými pohyby v zápěstí. Napětí uvnitř mě se zvyšovalo a zvyšovalo, dokud jsem nedosáhla naprostého vrcholu. Zatočila se mi hlava a došel mi hlas z toho, jak jsem křičela. Tohle bylo jednoznačně lepší, než s okurkou.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt