stážistka

KATEGORIE: Lolitky, teen

Stážistka

Autor:
Martin V.
Publikováno:
4. 11. 2014
Přečteno:
4966x
Byl jsem manažerem jedné velké firmy a žil jsem si opravdu nad poměry dobře. Obchody šly výborně a v pracovních záležitostech se mi opravdu nemohlo dařit lépe. Čím více uzavřených dohod a podaných rukou denně, tím více hádek a neshod panovala v mém soukromém životě. Teprve před měsícem mi manželka oznámila, že mě i té „fabriky“ má dost a podala žádost o rozvod. Ten se ale bohužel moc neposouval dobrým směrem, protože při každé schůzce jsme se pohádali.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Jak se dá pochopit, můj osobní život směřoval velmi prudce ke dnu. Kvůli nazlobené manželce jsem neměl sex dobré tři měsíce a tuto frustraci jsem se snažil vybíjet v práci tím, že jsem makal ještě usilovněji. A pokud ani zavalit se podklady nepomáhalo, chodil jsem posilovat. Nebyl jsem sice už nejmladší, ale díky pravidelnému cvičení jsem měl sexy postavu. Přesto jsem se cítil jako nepotřebný článek stroje.

To všechno se změnilo, když se na podzim nabírali noví stážisté.

Mezi pěti nejlepšími studenty místní univerzity, kterým se dostalo toho privilegia zde nastoupit jako výpomoc, která se mohla změnit i na stálou pracovní smlouvu, byla totiž i Monika. Byla to překrásná mladá holka s černými kadeřemi až po zadek. Jakmile jsem se poprvé setkal s uhrančivým pohledem jejích černých očí, věděl jsem, že jsem ztracený.

Ode dne, kdy stážisté nastoupili, jsem začal vykazovat hluboký pokles ve své soustředěnosti. Moje práce byla čím dál horší, nemohl jsem se koncentrovat a dělal jsem naprosto banální chyby, za které mě co chvíli šéf chodil seřvat. Když to takhle šlo asi měsíc, zavolal si mě k sobě ředitel a snažil se mi promluvit do duše. Řekl mi, že si všiml, jak se dívám na tu mladou stážistku a pokud je to ona, kdo mě takhle rozptyluje, měl bych s tím něco dělat. Samozřejmě jsem mu všechno odkýval a řekl, že si jeho rady vezmu k srdci. Že se polepším a moje práce bude jako dřív.

Jenomže něco slíbit je jednodušší, než to vykonat. Nevěděl jsem, jak Moniku dostat z hlavy. Toho dne jsem si práci po sobě kontroloval rovnou čtyřikrát. Všechny složky jsem opakovaně procházel a ujišťoval se, že jsem v nich neudělal nějakou chybu. Bohužel při každém zkontrolování jsem tam nacházel více a více chyb. Unaveně jsem si složil hlavu do dlaní a přemýšlel, jak z téhle šlamastyky ven.

A v té chvíli někdo zaklepal na dveře mojí kanceláře. Překvapilo mě to, protože jsem si myslel, že v kanceláři už nikdo není. Přeci jen bylo čtvrt na dvanáct, takže všichni už měli dávno padla.

Ne tak ale Monika. Stále s úsměvem za dveřmi a nabízela mi pomocnou ruku. Sama ještě dodělávala nějaké podklady ve skladu, a jelikož ji doma stejně nikdo nečeká, tak jí nebude vadit tu ještě zůstat.

Už jen při pohledu na její dokonalé tělo se mě zmocnil nával horka. V kalhotách jsem cítil pnutí, a tak jsem se s díky co nejrychleji posadil za stůl, aby si toho nevšimla. I tak ale musela zaznamenat, jak se mnou její přítomnost mává, protože když jsem jí vysvětloval, co dělám, povídal jsem jednu hloupost za druhou.

Se smíchem mi řekla, že ví, co má dělat a odebrala mi dobrou polovinu složek ze stolu, aby se dala do práce. Pracovala tiše a soustředěně, přičemž se jí na čele dělala malá vráska. Vypadala tak sexy, že jsem měl chuť dát si ji teď hned a tady. A co mě ještě více překvapilo, ona zřejmě taky.

Když si šla pro nové papíry do spodní zásuvky, smyslně se předklonila a vyšpulila na mě zadeček. Stejně tak, když si ode mě ze stolu brala sešívačku. V té chvíli jsem měl její pěkná kulatá prsa přesně před obličejem. Zadržel jsem nutkání jí ho mezi ně strčit.

Monika viděla, jak se přemáhám, abych se choval v mezích slušnosti, a pořádně mi to stěžovala. Po dalších podobných výkrutech se ke mně znovu naklonila tak, abych pořádně viděl na její zadeček a do ucha mi pošeptala, že ví, že bych ji po něm nejraději plácnul. A abych to udělal.

Nenechal jsem se přemlouvat a pořádně ji plácnul přes zadek. Zašeptala mi, že byla opravdu zlobivá a zasloužila by dostat na zadeček. Už jen při těch slovech si mi pták postavil do pozoru. Plesknul jsem ji ještě jednou a pak znovu a znovu. Monika mi při každém úderu vzdychala slastně do ucha. A to už jsem nevydržel.

Jediným pohybem jsem ji hodil na stůl a serval z ní kalhoty. Její nohy jsem si dal na ramena a jazyk jí zabořil do kundičky. Vylizoval jsem jí pekáč doslova do sucha a ona u toho kvílela rozkoší. Mírně jsem jí kousal do klitorisu a sál jí její šťávičku. Byla tak sladká. Přidal jsem i prsty, které jsem jí zarážel hluboko do těla. Zvedl jsem se tak, abych jí byl tváří v tvář a viděl, jak bojuje se svou touhou. Místo jazyka jsem jí teď poštěváček mačkal palcem při prstění.

Dala si ruce kolem mého krku, aby se mě přidržovala a dívala se mi hluboce do očí. S úst jí vycházely steny a chraptění.

Rozepnul jsem si poklopec, stáhnul si boxerky a vytáhl svoje nářadíčko. Když jsem ho do ní poprvé zabořil, díval jsem se jí do očí a nepřestal jsem ani ve chvíli, kdy jsem začal přirážet. Stahoval jsem zadek a dodával tak sílu svým výpadům pánve. Penis do ní zajížděl a vyjížděl – sem a tam, sem a tam. A ona pořád vzdychala. Pleskl jsem ji za to po tváři. A pak znovu a ještě jednou, až měla tvář pěkně červenou.

Rukou jsem zajel pod její tričko a podprsenku jí vyhrnul nahoru. Mačkal jsem jí prsa a mezi prsty drtil její bradavky. Samou rozkoší mi rvala vlasy z hlavy, ale mě to ještě více vzrušovalo.

Prudce jsem ji otočil a donutil ji, aby na mě vyšpulila zadeček. Ptáka jsem jí narval do análu a šukal ji, zatímco jsem ji prstil. Prsa se jí bez podprsenky bimbala sem a tam a já cítil, že můj vrchol se blíží. Chvíli před vyvrcholením jsem jí poručil, aby si klekla a zbytek dodělala ústně. Poslechla a kouřila mi ho, dokud jsem se neudělal. Sperma potom poslušně spolkla.

V kanceláři jsme ztvrdli až do půl třetí do rána, než se nám podařilo dát všechny rozházené papíry na jejich místo. Monika mě takto chodila obšťastňovat pravidelněji a to až do okamžiku, kdy si mě zavolal šéf a řekl mi, že je sice rád, že jsem svůj problém vyřešil, ale že po celé budově jsou kamery a takovýto způsob řešení bohužel nemůže schvalovat. Monika pak chodila už jenom ke mně do bytu.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt