strýc mi odpanil anál

KATEGORIE: Gay

Strýc mi odpanil anál

Autor:
Kamil C.
Publikováno:
11. 1. 2018
Přečteno:
12556x
Byl jsem skoro ještě malý kluk, když se to stalo. Moje tělo bylo v rozpuku, mládí ze mě doslova sršelo. Byl jsem pohledný mladík, který se právě vyučil a nyní jsem neměl, kde bydlet. Doma už jsem se zdržovat nechtěl, žádnou přítelkyni jsem neměl, popravdě ani o mě žádná holka nestála, čemuž jsem moc nerozuměl, protože jsem nebyl nijak ošklivý ani stydlivý. Přesto jsem byl pořád panic a co hůř, panic, který neměl kde bydlet.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Naštěstí se nabídl otcův bratr, že zatím, než si vydělám na nájem, můžu bydlet u něj. Do práce jsem akorát nastoupil a neměl jsem žádný kapitál, který bych mohl investovat do samostatného bydlení. Někdo si řekne, že bydlet se strýcem, kterého pořádně neznám, je horší, než bydlet doma s rodiči, ale já to tak v ten okamžik nevnímal. Myslel jsem si, že se stavím na vlastní nohy a strýc mi v tom velkodušně pomáhá. Ano, samozřejmě, že to bylo celkem naivní, ale jak říkám, byl jsem mladý kluk, nepoznamenaný světem a ženami, který byl nadšený z představy, že bude fungovat na vlastní triko. Nic dalšího jsem v tom nehledal.

Ne ovšem tak strýc.

Když mi poprvé vlezl do koupelny, když jsem se evidentně sprchoval, nepřikládal jsem tomu žádný význam. Asi se jenom přeslechl. Jenomže potom se to stalo znovu. Rozhodl jsem se, že se budu zamykat, ale pak se záhadně ztratil klíč od koupelny. Moc se mi ta nastalá situace nelíbila, a tak jsem to vyřešil tak, že jsem se sprchoval v práci, nebo když strýc nebyl doma. Ale netrvalo to dlouho a zase mi otrnulo, jenomže situace se opakovala. Zrovna jsem si důkladně smýval pěnu, když jsem najednou ucítil, jak mi přes zadek přejíždí ruka. S leknutím jsem se otočil a díval se strýci do tváře. Stál v koupelně a nestydatě si mě prohlížel. Po tomto incidentu jsem nemohl dva dny spát a neustále si hlídal dveře. Strýc ale nehodlal pokračovat v tom, co začal, dokud jsem nebyl připravený. Tedy podle něho.

Dívali jsme se společně na televizi, když mi začal hladit nohu. Tvrdil, že si to popletl, že se omlouvá, ale po tom všem už mi bylo jasné, že to není pravda. Ten večer se to pokusil udělat ještě jednou, potom jsem raději odešel do svého pokoje.

Dost často si taky chtěl povídat. Nejlépe večer, když už jsem dávno spal. Najednou přišel do místnosti, rozsvítil a posadil se na okraj postele. Počkal, dokud jsem se neprobral z ospalosti, a potom si se mnou povídal o všem možném. Nejčastěji si stěžoval na ženské a mluvil o chlapech v práci. Ani to mi zpočátku nepřipadalo divné, strýc žil sám, takže si někdy potřeboval s někým popovídat, ale k tomuto svěřování později připojil i hlazení po hlavě se slovy, že ji mám rozcuchanou, potom mě hladil po noze, protože zkoumal, jestli mi není v pokoji zima a nepotřebuji teplejší deku. Byly to okaté poznámky, ale já si z nich nic nedělal. Byl jsem kluk a nic špatného jsem v tom zezačátku neviděl.

Všechno tohle se odehrálo na podzim. Už jsem si sice něco vydělával, ale pořád to nebylo dost na to, abych mohl od strýce odejít. Potřeboval jsem si nejdříve něco málo našetřit, abych měl z čeho platit nájem a další položky, kdyby nastala nějaká nenadálá situace. Trvalo to dlouho, nešlo to moc rychle. Samozřejmě jsem něco přispíval strýci a posílal něco málo domů a to mě právě brzdilo v tom, abych si tak rychle vytvořil nějaký základ pro samostatné fungování.

Kolem Vánoc byla výplata opravdu slabá. Respektive, nakoupil jsem nějaké dárky a nezbylo mi téměř nic, abych dal strýci na fungování domácnosti. Děsil jsem se toho, až mu to budu muset říct, protože si na přesnost potrpěl. Obával jsem se, že se bude zlobit.

Ale dopadlo to jinak.

Jednou večer, když měl strýc už trochu upito, jsem za ním přišel do kuchyně. Ve zkratce jsem mu řekl, že tento měsíc mu nebudu moci zaplatit, že mu to dám další měsíc společně s další platbou. Nechtěl jsem, aby se zlobil, ale k tomu opravdu nedošlo. Strýc se totiž postavil a přišel těsně ke mně se slovy, že platit se dá přeci i jiným způsobem. Když se tak nade mnou tyčil, šel z něho strach. Byl mnohem větší než já, udělaný chlap a já jenom mladý a blbý kluk. Ale ne tak blbý, abych nepochopil, o co tady jde.

Kleknul jsem si na zem a strýc si z kalhot vyndal olepeného ptáka. Málem jsem se pozvracel, když ho na mě vytáhnul, ale musel jsem dělat, co chtěl. Strčil jsem si ho s odporem do pusy a se zavřenýma očima mu ho kouřil. Strýc si čůráka držel u kořene a mírně si ho tisknul, aby se mu do něj rychleji hrnula krev, zatímco já jsem mu ho lízal a kouřil. Hlavou jsem pohyboval směrem k jeho rozkroku a zase dál, když on zakláněl hlavu a funěl.

Doufal jsem, že tím kouřením to skončí, ale když jeho pták nabyl pořádného tvaru, rozkázal mi, abych se postavil a ohnul se přes opěradlo. Se slzami v očích jsem odmítnul, ale on mi řekl, abych dělal a strčil do mě. Podvolil jsem se. Ruce jsem bezmocně zatínal a z očí se mi draly slzy, když jsem cítil, jak mi osahává zadek a hledá anál. Ten mi potom něčím pomazal, ani jsem neměl sílu otočit se, abych zjistil čím. A pak jsem těsně u řitě ucítil jeho ptáka. Nemohl se do mě dostat, plácal mě proto přes zadek a říkal, abych se uvolnil. Strachem jsem měl sevřené půlky, pod jeho nátlakem jsem je ale uvolnil. Potom ho do mě násilně narval.

Strašně to bolelo, přišlo mi, že mi snad rozerval celý anál. Křičel jsem a nehty zatínal do opěradla křesla, ale strýc slastí chroptěl. Přirážel do mě a mlátil mě u toho po zadku, dělal to těžkopádně, skoro u toho klopýtal, ale pořád měl ptáka ve mně. Oběma rukama se opíral o mou ohnutou páteř a těžkými tvrdými přírazy si na mě dělal dobře. Jeho rytmus a funění bylo čím dál hlasitější a hrubější, když tu jsem najednou ucítil, že ztuhnul.

Jeho čůrák ze mě vyjel ven. Strýc se oblékl, poklepal mě po zádech a řekl, že teď jsme srovnaní. S pláčem jsem se svezl na zem a poníženě si natahoval kalhoty na zadek, ze kterého mi teklo strýcovo sperma smíchané s trochou krve.

Reklama

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt