šukačka na sjezdovce

KATEGORIE: Lolitky, teen

Šukačka na sjezdovce

Autor:
Kristýna P.
Publikováno:
19. 12. 2018
Přečteno:
6812x
S Robinem a našimi kamarády jsme vyrazili na hory. Já měla lyže, on snowboard, což by se na svahu mohlo jevit jako problém, ale nám to bez problémů šlapalo. Sníh byl pěkně čerstvý, z domu jsme vyrazili opravdu brzo, abychom na kopcích byli hned zrána. Kamarádi nás sice trochu zdrželi, ale přesto jsme dorazili do Krkonoš ještě před spuštěním vleků. Než jsme se oblékli a připravili, byl čas koupit permice a vyrazit do víru sněhu.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Bylo pěkné počasí, svítilo sluníčko a foukal jenom mírný vítr. Zkrátka ideální podmínky na lyžování. Už když jsme šli pro jízdenky, tak nám sníh křupal pod nohama a sliboval poměrně dobré podmínky, což jsme si s Robinem potvrdili hned po první jízdě. Bylo to skoro jako dřív, když sníh normálně patřil k zimnímu období. Na svahu bylo málo lidí, a tak jsme s kamarády blbli. Jezdili jsme ve vláčku, předávali si na svahu babu, kličkovali mezi stromy a najížděli na menší skokánky, které tu byli postavené. Jeden nebo dva jsme k nim přidali a pěkně je ujezdili.

Zábava ovšem trochu předčasně skončila kolem desáté dopoledne, kdy se na svah přivalili další jezdiči. Na kopci najednou bylo hodně lidí, křičící děti, výskající teenageři, apod. Náladu nám ale definitivně zkazila fronta na vlek, které se během jedné jízdy doslova zdvojnásobila a o další jízdu později už byla trojnásobná. Přestávalo nás to bavit, a tak jsme se kolem jedenácté rozhodli pro přestávku v jednom z občerstvení u svahu. Dali jsme si párek v rohlíku a kávu a sledovali řadu, která se přímo před našima očima zvětšovala. Robin si mě přitisknul k sobě a políbil mě na můj smutný obličej. Řekl, že si nenecháme zkazit zábavu a abych po vypití kávy byla připravená na další nášup srandy ve sněhu.

Kolem dvanácté a pak jedné hodiny opravdu poměrně dost lidí ubylo. Jednak lidé šli na jídlo, jednak to někteří už vzdávali, obzvlášť ti s dětmi. Na svahu tak zase vzniknul prostor pro zábavu během ježdění. Robin se na mě pořád tak divně koukal, chytal mě za ruku a při jízdě na lanovce mě pusinkoval, až jsem měla úplně omrzlou pusu. Přes zmrzlé tělo a tlusté podvlíkačky jsem jeho doteky moc necítila, ale i tak jsem vnímala, že mě hladí po zadku a poplácává po stehnech. Jeho ztopořený penis jsem sice neviděla, ale naprosto přesně jsem věděla, co při takovém pohledu, mám očekávat od jeho rozkroku.

Při další jízdě se mě Robin držel jako klíště. Jela jsem poměrně rychle a namířila si to rovnou přes drsnější stezku v lese, které jsem si všimla jízdu předtím a teď se ji rozhodla prozkoumat. Nebyla moc uježděna a hned, jak jsem vjela do lesa, mi došlo, že to byla chyba. Cesta necesta, nevím, kdo ji tam udělal, ale klikatila se opravdu blízko stromů, jela přes kořeny, takže jsem pěkně nadskakovala a najednou se přede mnou objevila větší kupa sněhu, ve které cesta končila. Vjela jsem na ni dost rychle, takže jsem se na tomto slepém konci vcelku vysekala.

Najednou se za mými zády objevil Robin a pomohl mi na nohy. Byla jsem v pohodě, ale docela ve mně zatrnulo. Když jsem se uvolnila, začala jsem se smát a Robin, který mě očišťoval od sněhu, se přidal. Poplácával mě po ňadrech a dělal, že oklepává sníh, ale bylo mi jasné, že tohle je o něčem trochu jiném. Podívala jsem se na něj a on mě vášnivě políbil, až jsem zadkem spadla do sněhu. Usmál se na mě a pak na mě nalehl.

Opětovala jsem jeho polibky a vášnivě ho líbala na jeho horké rty. Jazyk měl úplně vařící, když mi s ním jezdil v puse. Zuřivě mi rozepnul bundu a snažil se dostat pod mých několik vrstev na lyžování. Prsa mi hnětl i přes tričko a podprsenku a jeho líbání nabíralo na intenzitě. Byl úplně hotový.

Když mi rozepnul bundu, vyhrnul svetr a rozepnul kšandy, konečně mohl povolit knoflík a dostat se k funkčním legínám, pod kterými jsem teprve měla spodní prádlo. Musela ho bolet ruka, když dával stranou všechny tyhle vrstvy oblečení, ale ani to ho neodradilo. Sám měl oblečení už dole, nevím, jak to zvládl a mířil na mě svým čůrákem. Tisknul si ho v ruce a pomáhal mu dosáhnout správných rozměrů, zatímco mě líbal. Potom mě ale chytil za hlavu a narval mi ho do pusy. Držel mě za hlavu a za krk a penis mi zabodával až úplně do krku. Nemohla jsem pořádně dýchat, skoro mě udusil, než mě konečně pustil. Potom mi honem znovu vyhrnul všechny vrstvy oblečení a bez dalšího otálení mi ho tam vrazil. Pěkně do teplíčka.

Sníh mě studil do zad, ale Robin mě šukal, jako kdybychom byli v posteli. Sténal mi do obličeje a hladil mě po hlavě, zatímco svou hlavu mi položil na hrudník mezi kozy. Zajížděl do mě rychle, až to čvachtalo. Přesto jsem ale slyšela, jak kousek dál po sjezdovce jezdí spousta lidí a vzrušovala mě představa, že sem někdo přijede a načapá nás. Robinovi se povedlo najít správný úhel a bušil do mě jako sbíječka. Přestala jsem přemýšlet a užívala si to. Křičela jsem blahem, až se to neslo lesem kolem nás a odráželo se to ozvěnou zpátky.

Robin mě postavil a já se opřela o strom. Pořádně jsem se předklonila a on do mě hladce vklouznul. Kundu jsem měla vlhkou a připravenou na jeho další „nášup srandy“. Držel si mě za bok jednou rukou a tou druhou mě popleskával po bílém přirážejícím zadku. Sténala jsem a nehty brousila kůru na stromě.

A pak mě Robin otočil a já si hned klekla. Honil si ptáka v ruce a zakláněl hlavu slastí, když mu ze žaludu vylítnul ejakulát. Vyplázla jsem jazyk a všechno to pochytala. Robin mi do pusy vymáčkl poslední trošku a potom odpadl na strom za sebou. Já sperma vyplivla a okamžitě se začala oblékat, protože už mi byla zima. Ani Robin nenechal svého ptáka dlouho na mrazu a honem ho cpal do teplého termoprádla. Když jsme dojeli, kamarádi už se po nás sháněli pod svahem.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt