šukačka s celou rodinou

KATEGORIE: Lolitky, teen

Šukačka s celou rodinou

Autor:
Iva K.
Publikováno:
14. 12. 2016
Přečteno:
17374x
Martina jsem si vybrala. Byl to takový nemastný neslaný kluk, který měl ještě dva bratry, a neustále na mě dorážel. Klučičí zájemce o svůj klín jsem dost často odmítala, ale u Martina jsem si říkala, že by to mohla být trefa do černého. Pořád mi nosil květiny, posílal sladké esemesky, i když vlastně nevím, kde vzal moje číslo, a do práce mi posílal sladkosti v podobě koláčků se vzkazem, že jsem stejně tak sladká. Byl dost vytrvalý, a tak jsem mu nakonec podlehla.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Chodili jsme spolu asi dva týdny, když mě chtěl představit své rodině. Jeho otec měl velkou oslavu narozenin, a tak jsem na ni byla pozvána s tím, že přespíme na jejich chatě s celou jeho rodinou. Byla jsem z toho trochu nervózní, ale nijak zvlášť jsem nad tím nepřemýšlela. Oblékla jsem si sexy spodní prádlo, abych z toho alespoň něco vytřískala, a navrch něco slušného a pohodlného.

Oslava byla opravdu velká, sešla se tam spousta lidí. Mě ale nejvíce zaujal zbytek Martinovi rodiny. Jeho bratři byli uhlazení a vypadali v těch svých lepších šatech hrozně sexy. Měla jsem sto chutí to z nich servat a nechat je, aby si mě vzali oba najednou přímo tady na stole. I Martinův otec, kterému bylo padesát měl jenom vzrušující šediny na skráních a jinak vypadal jako pohledný rajcovní chlap, kterého bych rozhodně nechala, aby mi zabořil hlavu do klína. A nakonec tu byl jeho bratr tedy Martinův stýrc, který byl trochu mladší a bez partnerky. Celá Martinova rodina byla klubem těch nejvíc sexy chlapů, jaké jsem kdy viděla. Už jen při pohledu na ně mi vlhla minda. Hlavou mi běželo, že i když je Martin v posteli dobrej, co když jsem si vybrala toho špatného z jeho rodiny?

Musela jsem si být jistá.

O Martinových bratrech jsem toho dost slyšela, ale nikdo mi neřekl, že jsou to takový fešáci. Nechala jsem Martina, aby se věnoval svému otci a já se zatím vydala za jeho bratry pod záminkou, že se s nimi chci poznat. A to pěkně od podlahy. Nalili jsme si panáky a kopli je do sebe jako nic. Povídali jsme si, přičemž z toho vypadlo, že nejsou jenom hezcí, ale také vtipní. Chechtala jsem se jako racek a nemohla přestat. Ti bratři viděli, že na ně docela beru a já se jich mimoděk několikrát dotkla tak, aby jim to přímo došlo. Vzájemně se po sobě dívali, ale ani jeden nic neřekl. Až jsem se jich nakonec zeptala, jestli by mě nedoprovodili k autu pro mikinu, Martin ho totiž zaparkoval do garáže a já nevěděla, kde to je. Viděla jsem, jak jim ptáci v kalhotách stojí, když souhlasili a ukázali mi směrem za vysoké keře.

Došli jsme společně do garáže, přičemž hned, jak se zaklapla vrata, se na mě oba vrhli. Jeden mě vášnivě kousal do rtu a mnul mi kozy, zatímco jeho bratr mi vyhrnul sukni a stáhnul moje sexy kalhotky, které hned spadly na zem. Sténala jsem blahem, když jsem cítila jeho jazyk, jak se mi probírá kundičkou a prstem mi zajíždí do vagíny. První bratr mi vyhrnul tričko a žužlal mi bradavky, zatímco jeho fousy mě příjemně škrábaly na hrudníku. Já mu mnula ptáka přes kalhoty. Druhý bratr se s tím vůbec nepáral, jakmile mi trochu naslinil kundu, hned mi do ní strčil svýho ptáka a začal mě šukat. První bratr si sundal kalhoty a já si jeho čůráka poslušně dala do pusy. Nohu jsem si hodila na rameno mrdajícího bratra a vycházela mu pánví vstříc, když do mě bodal svýho macka. Kňučela jsem u toho jako kočka, sliny se mi v puse sbíhaly na toho klacka v hubě a v číče mi mlaskal penis. Ta oslava byla čím dál lepší.

Bratři se potom prohodili, lehla jsem si na kapotu a jeden do mě šel zezadu, zatímco mi kozy brousily po kapotě a já mohla druhému kouřit. Rukou jsem si dělala dobře, masírovala jsem si vystouplou kuličku a cítila, jak mi tělem prochází teplo. Na bratry jsem potom nasedla tak, že jsem je měla v sobě oba najednou. Jeden mi jezdil v kundičce a druhý v análu. Šubrovali mě společně. Cítila jsem, jak se jim ptáci třou o sobě. To už jsem nevydržela a udělala se, minda se mi stahovala tak, až to oba ptáky vytlačilo ven. Což nevadilo, protože oba už stejně byli skoro hotoví, a tak mi postříkali obličej.

Když jsem měla otřené sperma a narovnané oblečení, vrátila jsem se na oslavu s mikinou v ruce. Martin mi šel akorát naproti a ptal se, kde jsem byla, že mě hledal. Ukázala jsem mu mikinu. Odvedl mě ke svému strýci, se kterým mě chtěl seznámit, když tu ho někdo zavolal. Omluvil se a odešel, což mi vůbec nevadilo. Povídala jsem si s Martinovým strýcem dost dlouho na to, abych viděla, že potom, co ho manželka opustila je docela dost na suchu. Sbalit ho tedy nebyl moc velký problém. Pod stolem jsem mu chvíli masírovala koule a ptáka, než se nechal nalákat dozadu na zahradu, kde byla tma.

Opřel se zády o strom a já mu mezitím vyndala penis. Měl takovou malou žížalku, tak jsem si ji strkala do pusy celou i s varlaty. Brzy se mu ale pyj postavil do pozoru, až se mi skoro najednou nevešel do úst. Kousala jsem ho do špičky a jazykem přejížděla přes uzdičku, ve kterém jsem pomalu cítila, jak tepe krev. Když byl dost nabuzený, zvedl mě a namáčkl na strom. Držel si mě za rameno a pod krkem, když do mě zajížděl ptákem. Předklonila jsem se, aby si mě mohl držet za boky a pořádně si mě nabodával. Z žížaly měl doslova anakondu, která mi zajížděla hluboko do kundy. Prsa mi poskakovala, jak do mě bušil a minda se stahovala napětím. Díky jeho sexuální frustraci mělo tohle číslo ale rychlý konec. Postříkal mi zadek, otřel si ptáka a odešel. Ani mě nedovedl k orgasmu. Tak s bratry to tedy bylo mnohem lepší.

Na Martinova otce jsem si musela počkat asi do čtyř do rána. To odešli poslední hosté a on, zpitý pod obraz, si šel lehnout. Vyčkala jsem si na svou příležitost, a když ležel v posteli, sundala jsem mu kalhoty a začala mu ho kouřit. Měl ho ochablýho a jeho stav mu k tomu moc nepřispíval, moc nevěděl, co se kolem něj děje. A tak jsem mu ho vykouřila do jakž takž nějakého tvaru a naskočila na něj. Rajtovala jsem na něm a zabodávala si jeho ptáka do útrob. Kunda se mi kolem něho stahovala a klouzala po jeho hrbolatém ptáku až dolů k varlatům. Zanechávala po sobě vlhkou stopu ze šťávičky, která ze mě tekla proudem. Soustředila jsem se jenom na sebe, hladila jsem si prsa a vnímala každý příraz čůráka Martinova otce. I když byl opilý a všechno jsem řídila já, byl dobrej. A pak se najednou udělal mně přímo dovnitř. Trochu jsem se lekla, protože neměl kondom, ale beru prášky, tak snad dobrý. Počkala jsem, dokud jsem se neudělala já, a pak jsem se vrátila k Martinovi.

Nejlepší sex byl s jeho bratry, ale faktem je, že ti na mě byli dva. Takže jinak asi vítězí Martin.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt