šukačka v přeplněném autobuse

KATEGORIE: Lolitky, teen

Šukačka v přeplněném autobuse

Autor:
Petr K.
Publikováno:
11. 5. 2018
Přečteno:
13999x
Bylo horko. Hrozné horko. A přesto jsme se s Janou plahočili autobusem někam na nějakou zříceninu, kam se moje drahá polovička chtěla hrozně podívat. Pár rozvalených šutrů, ale zřejmě to byl středobod vesmíru, protože jsme jeli v přeplněném autobuse, kde bylo přibližně padesát stupňů. Skoro jsem nemohl dýchat a mezi všemi těmi lidmi jsem chytal záchvat paniky.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Konečně jsme dorazili na místo a vyvalili se ven. Svalil jsem se na zem a šťastně lokal čerstvý, i když horký vzduch. Potom jsem se ale od přítelkyně dozvěděl, že musíme jít dalších šest kilometrů lesem a samozřejmě do kopce, než se k těm balvanům dostaneme. Společně s námi se na ten pochoďák dalo asi deset důchodců, kteří s námi jeli už autobusem. Vůbec jsem se ale necítil hloupě, když mě ani ne dvacetiletého kluka, ta tlupa přehonila na prvním menším kopečku. Přítelkyně utíkala kdesi přede mnou a povzbuzovala mě, ale já byl tak hotovej, že se mi dokonce ani pták nepostavil, když se smekla a při zvedání se ze země odhalila svojí prdelku. Pod sukní neměla nic, ráda se totiž větrala.

Jakmile jsem stanul u brány, která se ani nedala nazývat bránou, protože se skládala jenom z pár rozbitých kamenů, svalil jsem se do trávy a málem vydýchal duši. Jana tančila kolem a všechno dokumentovala, prý je všude krásný výhled do okolí. Rád jsem jí to věřil, ale jednak mě to nezajímalo, jednak jsem ani neměl sílu na to, abych se přesunul těch padesát metrů, kde stála ona.

Asi po hodině, kterou Jana strávila pobíháním sem a tam, kocháním se z výhledů a povídání si s důchodci, kteří přišli asi půl hodiny před námi, zatímco já jsem se válel v trávě a chytal druhý dech, se Jana rozhodla, že se vrátíme. Bylo načase, protože ve tři hodiny nám měl jet autobus, takže Jana odhadovala, že mým tempem to budeme mít akorát. Rozloučila se s nově získanými známými a potom mě zvedla ladně z trávy, aby si mě mohla podpírajícího odvést pryč.

U autobusu nás opět dohnala ta tlupa důchodců a kromě toho, už tam čekala nějaká jiná skupinka lidí s batohy na zádech. V autobuse opět nebylo k hnutí. S Janou jsme stáli úplně vzadu, kde na nás nebylo skoro vidět, a tiskli jsme se k sobě, abychom vůbec mohli přešlápnout z nohy na nohu. Dokonce jsem Janu musel podpírat, protože se neměla kde držet. Respektive jsem si ji přidržoval za zadeček a jemně jí ho tisknul, obzvlášť v zatáčkách, kdy jsem se na ni musel namáčknout svým ztopořeným penisem. Ano, i v tom vedru se konečně probral.

Janě bylo jasné, o co mi jde, ale zuřivě se bránila tomu, abych ji otočil zády k sobě.

Po nějaké chvilce přemlouvání se ale nakonec podvolila. Stála teď čelem přímo k oknu a zadeček špulila na mě. Měla ho měkounký a především nahý. Jak už jsem říkal, pod sukní neměla nic, zatímco já jsem na sobě měl jenom kraťasy, které mi byly větší a jejichž otvorem se dal spolehlivě protáhnout penis.

Aniž by tedy někdo něco zpozoroval, jsem si vyndal ptáka a párkrát si stáhnul předkožku, abych ho správně navnadil. Jana se dívala z okna a dělala, že se jí nic z toho netýká. Tak jsem jí roztáhl půlky a nacpal jí ho tam, aby se jí to týkat začalo.

Všude kolem nás byli lidi, mačkali se jeden na druhého a funěli si do ucha, takže nebylo zase tak nápadné, že jsem se tolik lepil na Janu. Chvíli jsem si jenom tak užíval, že mám ptáka uvnitř její vagíny, že jsem skoro zapomněl, kde jsme. Teprve potom jsem začal tak trochu přirážet, hlavně ve chvíli, kdy jsme najížděli do zatáčky, nebo řidič brzdil, což bylo poměrně často, protože ta šílená halda kamenů, na které jsme byli, ležela na kraji světa.

Cítil jsem, jak se Janě stahuje kunda. Naklonil jsem se k ní a pošeptal jí do ucha, že má úžasnou vagínu a že ji fakt žeru. Viděl jsem, jak má pevně semknuté rty, aby nahlas nesténala a neupozornila tak na nás a naši perverzní chvilku.

Zatínal jsem nehty do jejího sexy malého zadečku a nemohl se nabažit té její štěrbinky. Když autobus v další zatáčce znovu zabrzdil, využil jsem momentu a popadl ji za kozy. Vždycky měla hrozně citlivé bradavky, tak jsem jí je teď mnul mezi prsty a cítil, jak se mi celá poddává a jak její kunda vlhne ještě víc. Přirazil jsem párkrát a vnímal, jak mi vychází vstříc pánví.

V tu chvíli mi poklepala na rameno nějaká postarší paní, jestli bych se nemohl trochu víc odklonit, že by ráda viděla na silnici a já jí bráním ve výhledu. Absolutně netuším, co tím měla na mysli, ale mírně jsem se od Jany odklonil a ona mi poděkovala. Asi jsem to udělal správně.

Ale ne pro Janu. Ta si mě přitáhla zpátky a donutila mě, abych jí znovu třel bradavky. Zapřela se o mě zády a hladila mě po vlasech, takže všechno naše počínání najednou bylo mnohem nápadnější. Jelikož ale znovu začala stahovat svojí mindu, tak mi to v tu chvíli bylo úplně jedno. Ohnul jsem ji pořádně do prvého úhle a bral si ji pořádně zezadu autobus neautobus. Jana začala hlasitě sténat, zřejmě už jí taky nevadilo, že jedeme hromadnou dopravou a kolem nás jsou všude lidé. Užívali jsme si společný sex a stejně tak jsme společně vyvrcholili. Jana za hrozného křiku stáhla kundu kolem mýho ptáka tak silně, že jsem doslova explodoval do její vagíny.

Když nás řidič autobusu vyhazoval, kapalo z Jany na zem moje sperma. Čekalo nás ještě přibližně dvacet kilometrů pěšky domů.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt