taxikářská lesba mrdá zákaznici

KATEGORIE: Lesbičky

Taxikářská lesba mrdá zákaznici

Autor:
Karolína F.
Publikováno:
17. 8. 2017
Přečteno:
10297x
Pracovala jsem jako taxikářka už čtyři roky a za tu dobu jsem svezla už pěknou řádku chlípníků. Většinou ožralí chlapi se na mě sápali přes malé okénko, které jsem nechávala otevřené jenom tak, abych slyšela, kam to chtějí jet. I když mi to stejně kolikrát nebyli ani schopní říct, jazyk se jim motal, jako vítr v bedně a srozumitelná věta z nich lezla jako z chlupatého koberce. Podobných případů jsem toho večera odvezla už asi pět a to ještě nebylo ani jedenáct hodin večer.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Zrovna jsem zastavila před další putykou, kde na mě čekala skupinka tří lidí. Byli to dvě holky a jeden kluk, kterého podpírala každá z jedné strany. Dost se pod ním prohýbaly, tak jsem zauvažovala, jestli jim nemám pomoct, ale pud sebezáchovy zavelel, abych zůstala v autě a nedělala blbosti. Holky teda toho kluka složitě napresovaly do auta a potom mi jedna z nich řekla adresu, kam chtěli všichni odvézt. Až v autě jsem si všimla, že jediná ta holka, která diktovala adresu, není úplně namol. Té její kamarádce se už na chodníku pěkně podlamovala kolena, ale teď měla co dělat, aby mi to tady nepoblila. Neupozorňovala jsem na to, věděla jsem, že by to mohlo být ještě horší a radši jsem se soustředila, abych je co nejrychleji z auta zase vyprovodila.

Na udané adrese ale vystoupila jenom ta holka. Respektive nejdříve vystoupil obsah jejího žaludku a teprve potom i ona. Odpotácela se k prvnímu baráku, který se jí namanul, a propadla se odemčenou brankou na zahradu. Holka v autě si jí nevšímala a udala druhou adresu.

I na této adrese jsem k mé lítosti nevyložila zbytek. Tentokrát na chodníku čekala nějaká postarší žena, která si z taxíku převzala svého syna. Ten nebyl schopný ani jít sám.

Potom jsem zamířila na třetí adresu, která byla ale přes celé město.

Holka vzadu se protahovala a okázale otevírala pusinku. Když si všimla, že ji pozoruji ve zpětném zrcátku, poposedla si dopředu, aby na mě mohla mluvit. Přes tu škvírku jsem ji ale špatně slyšela, a tak jsem víc pootevřela prostor mezi námi. Řekla mi, že se jmenuje Klárka a že se musí takhle starat o kamarády, že je to hrůza. Říkala mi, že studuje a ráda cestuje. Dobře se s ní povídalo.

A potom jsem si všimla, že mi čuchá k vlasům. Zastavila jsem u krajnice a obořila se na ni, co to na mě zkouší. Ona se sice lekla, ale nenechala se odradit, řekla mi, že mi krásně voní vlasy a celá tak jakože hezky voním, že to neumí vysvětlit. A pak se naklonila skrz to otevřené okénko mezi námi a políbila mě. Vášnivě a zuřivě mi tiskla svoje rty na mé a jazykem mi prozkoumávala vnitřek úst.

Odtrhla jsem se od ní a překvapeně na ni zírala. Teprve po notné chvíli jsem byla schopná zareagovat a polibek jí opětovat. Chytila jsem do dlaní její hlavu a přitiskla si ji, co nejtěsněji to šlo, div jsem jí ji neutrhla z krku. Kousala jsem jí do jejích sladkých rtítků, až jí z nich tekla krev, ale ona mi přesto polibky oplácela.

Pak se natáhla a sáhla mi na prsa.

V ten okamžik jsem ji pustila a beze slova se posadila za volant. Holka se lekla, že udělala něco špatně, ale když viděla, že jedu směrem na okraj města k lesu, začala si rozepínat kalhoty. Když jsem zastavila na polní cestě, Klárka byla na zadní sedačce nahá a prstila se.

Vylezla jsem z auta a otevřela dveře dozadu. Klárku jsem chytila za nahé nohy a přitáhla si ji na kraj sedačky. Potom jsem si klekla a políbila její mladou a vlhkou lasturku, kterou už měla pořádně vyprstěnou. Laskala jsem jí klitoris a ona mi za to sténala na zadní sedačce. Do kundy jsem jí potom nacpala několik prstů a mrdala jsem ji s nimi. U toho jsem jo lízala a pak se přesunula na prsa a pleskala ji do bradavek. Kozy měla ztuhlé a bradavky červené. Vrátila jsem se k její kundě, a zatímco jsem ji lízala, prstila jsem si svou vlastní.

Stoupla jsem si a stáhla si kalhoty. Klárka se posunula na kraj sedačky a ze sedu se mi zakusovala do kundy, až jsem ječela slastí. Její zuby mi klouzaly po vagíně a dráždily mi klitoris, takže jsem se jí skoro udělala do huby. Nehty jsem zatínala do střechy auta, až se mi zatrhávaly nehty. Klárka mi jazykem bílila světnici a rukou si u toho stíhala zase prstit. Ještě toho neměla dost.

Povalila jsem ji a nalehla na ni tak, aby se naše kundy třely. Zběsile jsem po ní rajtovala a cítila, jak se můj klitoris tře o ten její. Vzrušovalo mě to. Ona mě u toho držela za zadek, pleskala mě po něm a potom si olízla prst a strčila mi ho análu. Vykřikla jsem slastí a naoplátku jí za to strčila jazyk do úst. Kozy se nám o sebe odíraly, bradavky stály v pozoru.

Pak jsem se přetočila na 69, takže jsme si navzájem lízaly kundy. Přitom jsem jí do ní protlačila skoro celou pěst. Měla tam úplně mokro, takže to šlo dost snadno, i když měla docela staženou mladou kundu. A pak se mi Klárka zakousla do vagíny, až jsem zaječela bolestí a slastí najednou. Tělem mi cukal nejsilnější orgasmus, jaký jsem kdy měla. Vystříkala jsem se jí za to do pusy, takže jsem se z ní zvedala, měla můj sekret naprosto všude. Nenechala jsem ji ale vydechnout a zuřivě ji mrdala rukou a líbala ji na její vlhký obličej od mého krému, dokud se taky neudělala. Tancovala mi doslova na ruce, když měla orgasmus a pak nemohla přestat. Zácuky měla ještě dobré tři minuty potom, co se udělala. Její kunda se mi stále ještě stahovala kolem ruky, kterou jsem v ní měla.

Když bylo po všem, odvezla jsem ji domů. Prachy jsem si vzala jenom za cestu tam a zpátky. Bylo to, jako kdyby se nic nestalo.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt