tři nadržení koledníci

KATEGORIE: Skupinový sex

Tři nadržení koledníci

Autor:
Monika K.
Publikováno:
30. 3. 2016
Přečteno:
8076x
Tak jsem zase po roce stála v kuchyni u plotny a vařila vajíčka na zítřejší Velikonoce. I když bylo teprve něco kolem desáté, byla jsem unavená a nepozorná. V hlavě jsem vzpomínala na to, co ještě všechno potřebuju udělat, že bych měla pověsit na dveře věnec, dát si nějakou výzdobu do okna, že nemám připravené stuhy, vajíčka se musí nabarvit a omalovat, v předsíni je potřeba vyluxovat, že jsem ani okna letos neumyla,… Seznam nebral konce, ale mně se klížily oči čím dál víc. Stejně to bude jako každý rok tak, že sem skoro nikdo nepřijde.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Nastavila jsem si minutku a na těch pár minut jsem se rozhodla posadit ke stolu. Okamžitě jsem si složila hlavu do náruče a usnula. Nevím, jak je možné, že jsem tak snadno usnula, ani to, že jsem neslyšela zvonit minutku, ale stalo se. Probudil mě až hrozný smrad z toho, jak se vyvařila všechny voda a vajíčka už dávno byla všechny nakřáplá. Jejich obsahy se škvařily ke dnu hrnce. Nebyl to hezký pohled, obzvlášť když jsem neměla žádná jiná vejce, která bych mohla uvařit. Ale v tu chvíli mi to bylo tak nějak jedno. Napustila jsem do hrnce vodu, aby vajíčka pustila, otevřela jsem okno, aby se vyvětralo, a za deset minut už jsem byla v posteli a kašlala na celý svět.

Už kolem sedmé mě probudil dotěrný zvonek. Za dveřmi jsem slyšela halekání a křik, okamžitě mi došlo, že je to někdo z rodiny a přišel si pro koledu. Přemýšlela jsem, jestli nemám předstírat, že nejsem doma, ale člověk za dveřmi naprosto přesně věděl, co se mi honí hlavou, takže mi řekl, že ví, že jsem doma, protože mám otevřené okno. V kuchyni byla zima jako v psírně, když jsem konečně doběhla k oknu a zavřela ho. Bylo celou noc otevřené. Divila jsem se, že mi z nábytku nevisí rampouchy.

Chtě nechtě jsem tedy přes sebe něco hodila a došla otevřít. Neučesaná, nenamalovaná, bez vajíček a toho všeho. Mým strejdům a otci to ale bylo naprosto jedno. Jen se otevřely dveře, tak vpadli do předsíně a poskakovali kolem mě s pomlázkami. Bacili mě hlava nehlava, popravdě jsem ale ani neměla moc síly, abych se bránila. Dobrovolně jsem se tedy nechala spráskat, a když potom nastavovali tašky, musela jsem improvizovat. Doběhla jsem do kuchyně a popadla všechny sladkosti a věci, co jsem měla doma a co jsem jim mohla dát. Pak jsem si to ale rozmyslela a každému jsem dala jen jednu sušenku a nalila jim pořádného panáka. Když pili a nedívali se, předstírala jsem, že jim vážu na pomlázky stužku, ale vlastně jsem jen rozvázala a zase přivázala některou z těch, co tam měli.

Ničeho si nevšimli. Poděkovali za pohostinnost a jeli zase dál. Když jsem za nimi zabouchla dveře, ulevilo se mi.

Celé dopoledne jsem podobné divadýlko musela zopakovat asi pětkrát, matka na mě poslala všechny svobodné známé a kamarádky svoje kamarády. Těšila jsem se, až bude poledne a všichni mi konečně dají pokoj, protože ty jejich protáhlé obličeje, když jsem jim řekla, že nemám vajíčka, už mi lezly na nervy.

Těsně před polednem se znovu rozdrnčel zvonek. Koukla jsem kukátkem, ale nikoho jsem neviděla, a tak jsem pootevřela dveře, abych se podívala, když tu na mě vybafli moji tři dobří kamarádi. S jedním z nich jsem dokonce kdysi chodila. Třepotali ve vzduchu pomlázkami a byli dost nametení. Do mého zadku se skoro nedokázali trefit, a tak jen tak nazdařbůh pleskali pomlázkami ve vzduchu. Pak ale jeden z nich vytáhnul proutek a začal mě s ním švihat. Začala jsem pištět a chtěla jim utéct, ale druzí dva mě podrželi. Cítila jsem, že mám zadek celý červený. Bylo mi to nepříjemné, ale neměla jsem se jak bránit.

Když bylo konečně po té trapárně, otočila jsem se na kluky a oznámila jim, že vajíčka už nemám, místo toho, že jsem je ani nikdy neměla, a posledního panáka slivovice vyzunknul koledník před nimi. Usmála jsem se na ně s tím, že kdo pozdě chodí, sám sobě škodí a chtěla je vypakovat ven. Oni se ale jen tak nechtěli dát. Stáli ve dveřích a dožadovali se nějaké kompenzace za to, že jsem byla tak nepřipravená na jejich příchod.

A v ten okamžik si Aleš beze slova rozepnul poklopec a vytasil na mě svou druhou pomlázku. Povážlivě tu žížaličku muchlal v ruce, načež se pomalu a neochotně začala stavět do požadované pozice. Třeštila jsem na něj oči a nevěřila tomu, že to myslí vážně.

Ale myslel. A kluci se k němu přidali.

A tak jsem v předsíni měla tři kluky s vytaženým čůrákem. Dveře za sebou už zavřeli. Stála jsem mezi nimi jako přimražená, ale oni měli jasno o tom, co by se teď mělo stát. Ruda mě chytil za ruku a dal si ji na ptáka, podobně to udělal také Dušan a Aleš si ho mezitím honil za mými zády, zatímco mi sahal na zadek. Honila jsem jim ptáky a cítila, že začínám být taky vzrušená. Bradavky se mi stavěly do pozoru a byly čím dál citlivější. Dušan se ke mně naklonil a políbil mě. Jazykem mi nemotorně bloumal v ústech a hrozně u toho slintal.

Klekla jsem si na zem, kdy jsem dva ptáky honila a jednoho kouřila. Střídala jsem je a radovala se, že se mi všichni i přes tu velkou ožralost staví. Proti mně tu stáli tři kluci a nadrženě se na mě dívali. Klacky měli naběhnuté a Dušanovi div nepraskal ve švech. Nechtěla jsem se ale nechat jen tak ošukat, a tak jsem vyskočila na stůl a roztáhla nohy. Když ke mně přistoupili s ptákem, řekla jsem, že chci ale nejdřív vylízat. Aleš se tedy obětoval a zabořil mi hlavu do klína. Jeho jazyk mi kluzce masíroval klitoris a palcem mi jezdil kolem kakaové dírky. Ruda mi rozepnul halenku a obnažil mi prsa. Kousal mě do bradavek a pleskal do prsou, až se třásly jako kopec želatiny. Dušan tam jen tak stál a honil si péro.

Aleš po chvíli usoudil, že to stačí, a protože mě lízal, měl právo prvního šťouchu. Zarazil do mě ptáka a držel si mě za boky, aby mohl přirážet. Zadkem jsem dřela po stole, jak jsem poskakovala sem a tam, ale nevyvedlo mě to z rovnováhy natolik, abych nemohla Dušanovi a Rudovi kouřit. Střídavě jsem jednoho honila a druhého kouřila, oni mi mezitím mnuly prsa a bradavky. Ruda se občas sklonil a strčil mi jazyk do pusy.

Jelikož byli kluci opravdu hodně opilí, neměli moc velkou výdrž. Dušan se na mě udělal, jen když si sáhnul na moji kundičku a já ho u toho honila. Odpadnul jako první. Aleš se mě mezitím nechtěl pustit. Bušil do mě, skoro na mě ležel, jak nebyl schopný pořádně stát, ale nechtěl nechat Rudu, aby šel na jeho místo. A tak jsem vyskočila, povalila Aleše na zem a začala na něm poskakovat sama, zatímco jsem nastavila zadeček Rudovi. Zpomalila jsem tempo, když se do mě dostával, trochu to takhle na sucho bolelo. Když jsem je měla oba v sobě, připadala jsem si hrozně zvláštně. Zaplavovala mě touha a vzrušení. Jezdili ve mně oba najednou a jejich čůráky ve mně do sebe naráželi. Najednou se mi začala kundička stahovat orgasmem a ňadra chvět. Poskakovala jsem se na nich už ne pomalu, ale tak, jak jsem chtěla. Lasturka se mi stahovala a oba kluci se krátce po sobě udělali. Když odcházeli, ze všech otvorů mi ještě teklo jejich sperma.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt