trojka s policistkou

KATEGORIE: Skupinový sex

Trojka s policistkou

Autor:
Martin B.
Publikováno:
1. 2. 2018
Přečteno:
5978x
Zbýval asi týden do Štědrého dne a nám končil semestr a chystalo se zkouškové období. Na takové období je nutné se správně připravit, což jsme se rozhodli s kamarády udělat. Sešli jsme se společně s Michalem a Markem v hospodě a zvedali jedno pivo za druhým. Silácké řeči o blížícím se zkouškovém, o Štědrém dni, o rodinách, kam se nám nechtělo moc vracet, to všechno bylo na pořadu dne. Společně s otázkou hloubky vesmíru, politiky Uzbekistánu a delikátnosti indického jídla. Kolem půl druhé v noci jsme se konečně nechali vyhodit hospodským, který nám už hodinu předtím odmítal nalévat další panáky a piva, které jsme po něm požadovali. Ale ani nám to nevadilo, protože každému nám v kapse zůstalo všehovšudy asi deset korun.

Motali jsme se po městě a nevěděli kam jít. Na koleje se nám ještě vracet nechtělo, protože kolejbába byla hrozná mrcha a těžko říct, jestli by nás takhle na mraky vůbec pustila dovnitř. Zima nám nebyla, hřálo nás těch několik promile kromě naší mladosti.

Pokusili jsme se dostat ještě asi do dvou klubů, ale pokaždé nám bylo slušně řečeno, že máme jít někam jinam. Blížila se třetí hodina a nám byla venku čím dál větší a větší zima. Nevím ani odkud, ale najednou se mezi námi objevila lahev rumu, která kolovala od jedněch úst ke druhým. Opravdu absolutně nevím, jestli jsem si tu lahev vymyslel nebo se to opravdu stalo. Postupovali jsme městem, když tu jsme narazili na park. A najednou jsme dostali pro opilost geniální, pro střízlivost debilní nápad, záleží, jak se to vezme.

Michala totiž napadlo, že si uřízneme jeden menší smrček a ozdobíme si ho na koleji, abychom tam měli taky trochu tu vánoční atmosféru. A nás nenapadlo nic jiného, než ho samozřejmě podpořit, že to bude super. Rozdělili jsme se tedy a pátrali v parku po našem vánočním stromečku. Byla hrozná tma ani jeden z nás nic neviděl, kromě toho bylo už poměrně dost sněhu na naše letní tenisky. Nakonec se nám to ale po další půl hodině podařilo. Nevím, jestli o ten smrček zakopl Michal nebo Marek, ale důležité bylo, že jsme ho našli. Otázkou teď zůstávalo, jak ho z parku dostaneme, protože pilku ani nůž jsme samozřejmě neměli. Michala napadla ten stromek vytrhnout, je malý, tak přece nebude mít nijak hluboké kořeny.

Tak jsme se postavili za sebe a táhli stromeček jako v pohádce o řepě, když tu nám najednou po obličeji tancovala světla. Mysleli jsme si, že jsou to mimozemšťani, ale to bylo jenom v první chvíli, než jsme pochopili, že je to baterka policistky, která na nás volala, abychom toho nechali. Poslechli jsme ji a já najednou vystřízlivěl. Došlo mi, jaký z toho budeme mít průser. Ne tak ale Michal s Markem, ti toho měli poměrně víc vypito než já a policistka se jim zdála ohromně sexy. Začali ji oplzlými vtipy a řeči balit a k mému údivu se ona tomu usmívala. Neměl jsem slov.

O to víc mi vyjadřovací prostředky došly ve chvíli, kdy ji Michal popadl do náruče a téměř ji položil do sněhu, jak vášnivě ji ohnul a políbil. Viděl jsem, jak se v noci leskne jeho vlhký jazyk v jejich ústech. Po chvíli se opravdu policistka ocitla na zemi a Michal vedle ní. Hladil ji po bocích a vášnivě ji přitom líbal. Ona ho ale zastavila a ve mně úplně zatrnulo. Jenom si ale sundala pásek s pistolí a dalšími věcmi a odložila ho stranou. Potom se nechala zase povalit zpátky do sněhu. Michal se jí dobýval do kalhotek a my s Markem jenom postávali a koukali na tu scénku.

A pak jsme si řekli, proč vlastně ne?

Vytáhnul jsem ptáka a Marek taky. Byla zima, ale přesto jsme si ho honili zmrzlýma rukama a sledovali, jak se před námi odhaluje policistka ze své uniformy. Byla to nějaká ženská ve středních letech, ale tělo měla poměrně zachovalé. Kalhotky měla saténové heboučké, to jsem viděl i na tu vzdálenost. A Michalovi se dařilo do ní pěkně zajíždět, až nadskakovala a pískala u toho.

Abychom si mohli užít všichni, přesunul ji Michal na nedalekou lavičku, kde ji povalil na sedátko. Sám se okamžitě postavil k její odhalené vagíně a zkušeně ji jazykem vylizoval, zatímco já i Marek jsme svorně stáli vedle sebe u její hlavy a ona nám střídavě jednomu honila a jednomu kouřila. Třásl jsem se slastí, když brala můj úd do úst a svým teplým dechem ho rozehřívala. Přechod z jejích úst do chladu a zase zpátky byl šíleně vzrušující. Sice trochu bolel, ale stálo to za to.

Michal to potom do ní vrazil. Pořádně to mlasklo, když jí ho tam dal až po kořen. Policistka vykřikla a pak se zakousla do Markova ptáka, až zaječel bolestí. Nebo slastí? Nevím, ale prostě křičel jako holka, když ho potom opatrně jenom pusinkovala.

Michal si přidržel její nohy a vsouval do ní svýho čůráka po kořen a zpátky. Byl ale poměrně dost opilý, a tak jeho ne úplně postavený pták vyklouzával ven. Po chvíli jsem to nevydržel a řekl mu, aby se mi uhnul. Vyměnili jsme si místo a já dal do ní ptáka místo něho. To moje hovado bylo mnohem větší než Michalovo, takže policistka vykřikla, když jsem ho do ní nacpal. Měl jsem pořádnou erekci, když jsem si držel její nohy pod koleny a šukal ji hezky tak, jak se to má. Uvnitř ní bylo příjemné teplo, tak jsem ptáka vysouval úplně ven a zase s ním zajížděl dovnitř. Asi jsem ji musel i trochu studit, ale vzrušení bylo silnější. Funěl jsem námahou, když jsem ho rval do její stažený kundy, a ona mezitím kouřila a honila zbývající dva. Michal už to skoro vzdal, protože jeho čurák byl jako žížala. Nakonec si ho nad ní jenom vyhonil a potom se opile posadil opodál se staženými kalhotami.

Marek si chtěl ale taky vrznout. Už mu nestačila jenom její pusinka, a tak jsem si lehnul na lavičku, tu policistku si dal na sebe a klacek jí narval do mindy. Marek přišel zezadu jejími zadními vrátky. Bylo to náročný, tahle poloha nás dostala ale oba. Trvalo to jenom chvíli a ta ženská ječela slastí tak, že mi slintala na obličej. Jak se jí kunda stahovala orgasmem, nevydržel jsem to a udělal se taky. Napnutý anál, který byl ještě staženější vlivem mého čůráka v kundě, byl na Marka taky dost. Pár zásunů a udělal se.

Policistce kapalo z vagíny i análu sperma, přičemž na pokutu už ani nepomyslela. Zapnuli jsme si kalhoty, rozloučili a vyrazili směr koleje. Už začínalo svítat.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt