udělal jsem se při tanečku na klíně

KATEGORIE: Panny, panicové

Udělal jsem se při tanečku na klíně

Autor:
Michal V.
Publikováno:
20. 9. 2018
Přečteno:
7467x
Můj starší bratr se ženil a mě jako svobodného mládence čekalo jeho bujaré loučení se svobodou. Kromě mě se jí účastnili ještě čtyři další kluci. Bratrův nejlepší kamarád Michal byl zároveň i jeho svědek, který všechno organizoval. Rozhodl se, že bratra uneseme a odvedeme ho do strip klubu, kde to pořádně rozjedeme. Neměl jsem moc peněz, ale vyžádal jsem si od mámy zálohu na kapesné a další drobné, které jsem měl, takže dohromady jsem měl kapsu naditou penězi. Matka samozřejmě nevěděla, na co to chci. Kdyby to zjistila, bylo by po mně.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

První etapa plánu šla jako po másle. Bratra jsme nečekaně odlovili ve chvíli, kdy odcházel z práce, takže absolutně nic nevěděl. Dali jsme mu pytel na hlavu a potom jsme ho odtáhli do auta. Potom jsme na ulici museli uklidnit pár lidí, že je to rozlučka se svobodou a nejedná se o opravdový únos. Tím naše problémy ale nekončily. Michal to totiž nedomyslel. Osmnáct už mi samozřejmě bylo, ale klub, který vybral, nepouštěl lidi mladší dvaceti. Nevím, proč tam měli vyšší věkovou hranici, když to byl obyčejný strip klub, ale pointou bylo, že mě dovnitř museli propašovat. Vměstnal jsem se mezi ostatní kluky, abych se v tom davu ztratil, ale přesto mě vyhmátli. Kluci za mě ale zatáhli vstup a přihodili k tomu pár stovek navíc, aby vyhazovač přimhouřil oko.

A povedlo se. Uvnitř byla docela tma, nebylo toho moc vidět a sotva se tam dalo dýchat. Možná to ale bylo tím, že jsem měl doslova stažené plíce. Nemohl jsem popadnout dech. Blikala tam světla a všude chodily polonahé ženské s alkoholem. Většina z nich měla tanga, za kterými se jasně rýsovaly stovky a dvoustovky. To šlo trochu nad můj limit, ale když chlapi hned v prvních dvou minutách dali nějaké ženské za kalhotky pětistovku, rozhodl jsem se taky odvázat. Brácha se přeci nežení každý den.

Posadil jsem se k rezervovanému stolečku a sledoval dění kolem sebe. Chlapi se pleskali po ramenou, jak to dobře vymysleli. U jedné slečny si objednali každý drink. Připili jsme si s ním a potom jsme to do sebe kopli. Kluci to pořádně rozjížděli a já nechtěl zůstat pozadu. Všichni jsme se posadili u pódia, na které vyšla zahalená ženská s dlouhými vlasy. Postavila se doprostřed k tyči a počkala si na hudbu. Skoro všichni na ni pískali. A pak to rozjela. Strhla ze sebe ty hadry a vyskočila na tyč. Visela na ní hlavou dolů, div jí kozy nevypadly ven. Vyplazovala přitom jazyk a roztahovala nohy. Visela jenom za ruce. Všimnul jsem si, že pod síťovanými punčochami má jenom titěrné kalhotky. Překotila se zpátky na své vysoké podpatky a opřela se o tyč zády. Měla ji skoro mezi půlkami, když kolem ní tancovala a třásla svými pevnými čtyřkami v korzetu. Rukama si přejížděla po celém těle a u toho mrskala jazykem jako had. Penis jsem měl tak ztopořený, že mě to v těsných džínách bolelo.

Po tomhle vystoupení přišla na řadu další. Tentokrát ženská ve středních letech, která měla tělo trochu macatější. Na tyči by se jen tak neudržela. Pochodovala před námi na pódiu a mrskala se po macatých stehnech bičíkem. Na hlavě měla cylindr, se kterým si pohrávala. Kroutila se v bocích a předváděla nám orientální tance, což jí opravdu moc šlo. Na kalhotách se mi začala objevovat tmavá skvrna. A o to horší bylo, když se posadila přede mě. Přímo přede mě. A pohupujícími špičkami nohou se dotýkala mýho ptáka. S otevřenou pusou jsem zíral na její kozy, se kterými mi kroužila před obličejem. A pak jsem uslyšel smích. Kluci měli z mýho stojáka ohromnou srandu. Celej jsem zrudnul a utekl na záchod. Tam jsem se opláchnul studenou vodou v obličeji, ale na ten mokrý flek na kalhotách jsem neměl co dát. Bylo mi trapně a chtěl jsem odplížit domů, ale potom za mnou přišel brácha. Omluvil se mi za kámoše a řekl, že je to v pohodě. Abych šel s ním a užil si to. A tak jsem ho poslechl.

Venku před záchodama už na mě čekali ostatní kluci a řekli mi, že se omlouvaj a že mi zaplatili u té ženské taneček na klíně, aby mi spravili náladu. Přijal jsem to od nich a nechal se oddělit do VIP koutku, kde byla sametová židle. Posadil jsem se na ni a hned vzápětí přišla ta ženská v letech. Svůdně se přede mně naklonila a vsunula mi svoje poprsí před nos. A pak se sklonila a poškádlila mě s ním v rozkroku. Bylo to šílený, hned jsem měl zase stojáka. A flek na džínách byl čím dál větší. Ženská se ke mně otočila zadkem a těsně nad mým ptákem dělala pohyby, jako kdyby na něm poskakovala. Úplně jsem cítil, jak se ho naprosto těsně dotýká, ale přitom nic nedělá. Šíleně mě provokovala, až mi z toho málem prasknul pták v kalhotách. Žalud se mi dřel o těsné džíny a trenky jsem měl úplně durch. Křečovitě jsem se držel židle a po čele mi stékal pot. Ženská mi twerkovala přímo nad rozkrokem, a přitom se pevně držela mých stehen. Zatínal jsem všechny svaly a snažil se zastavit pumpování v pinďourovi. Varlata se mi doslova převalovala v trenkách a přišlo mi, že dokonce je mám větší. Skoro se mi nemohly vejít do kalhot.

Pak se najednou ode mě vzdálila a chvíli se kroutila asi metr ode mě. Nedotýkala se mě, ale pořád sahala sama na sebe. Držela si ramínka podprsenky a pak si ještě víc zařízla tanga. Stáhnul jsem nohy k sobě, abych zabránil nejhoršímu. A udržel jsem se. Jenomže potom si ta ženská nakráčela na svých macatých nohou přímo ke mně. Lokty se zapřela o moje stehna, takže hlavu měla téměř u mýho ptáka. Záda se jí prohnula do dokonalého kočičího hřbetu a zadeček se vyvalil směrem ven. Viděl jsem oblinu její velké prdelky a v tom okamžiku jsem to nezvládl. Tepavými pohyby se mi pták vydělal přímo do trenýrek. Házel jsem s sebou na té židli a s každou další spermií vypuzenou z mých varlat jsem se víc a víc propadal hanbou. Se striptérkou to ani nehnulo. Počkala, až jsem se udělal a pak mě popleskala se spokojeným výrazem po tváři. S pohupováním boků odešla a nechala mě tam i s kalhotami od spermatu. Asi bych si měl připadat blaženě, ale jediné, co jsem byl schopný vnímat, byli kluci, co se dívali od stolu o kus od mě, a přitom se smáli na celý strip bar.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt