v autě

Panny, panicové
article

Lekce v řízení

Zhruba za týden mi měla začínat autoškola, a jelikož jsem nikdy ani nestartovala auto, požádala...
Přečíst
KATEGORIE: Panny, panicové

Lekce v řízení

Zhruba za týden mi měla začínat autoškola, a jelikož jsem nikdy ani nestartovala auto, požádala jsem svého kamaráda Kamila, aby mě naučil alespoň základní věci, abych nebyla za úplného pitomce hned první den. Byla jsem z toho lehce vynervovaná, protože se mi Kamil už dlouho líbil, ale nic jsem mu neřekla, protože jsem nechtěla zničit naše přátelství v případě, že by moje city neopětoval.
Přečíst
Autor:
Bára Š.
Publikováno:
16. 6. 2014
Přečteno:
5517x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt