v klášteře

Zralé ženy
article

Zpovědní tajemství

Ačkoliv nejsem zrovna příkladná křesťanka, do kostela alespoň jednou do měsíce jdu. Je to spíše...
Přečíst

Vyberte si povídku z kategorie:

Marie D.
v klášteře
KATEGORIE: Zralé ženy

Zpovědní tajemství

Ačkoliv nejsem zrovna příkladná křesťanka, do kostela alespoň jednou do měsíce jdu. Je to spíše taková ta záležitost „aby se neřeklo“ a aby si o mě zvědavé babky nepovídaly a nepřemýšlely neustále, kde a jestli vůbec sháním nějakého chlapa. Jsem sama už nějakou tu chvíli a právě proto mi tyhle jejich kecy lezou na nervy. Když si takhle o mně myslí, že jsem zbožná, nechají mě na pokoji.
Přečíst
Autor:
Marie D.
Publikováno:
19. 6. 2014
Přečteno:
14186x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lesbičky

Sexy hrátky v klášteře

Už odmalička jsem byla vychovávána k tomu, že patřím do kláštera. Navštěvovala jsem klášterní školku a později i školu. Jediný příslušník opačného pohlaví, kterého jsem znala, byl můj otec. S žádným klukem jsem nikdy nepřišla do styku, má školka i škola byla výhradně dívčí. Byla jsem vychována k tomu, že zahazovat se s kluky je jeden z největších hříchů. Kluci byli něco nečistého, proto jsem směla přicházet do styku pouze s děvčaty. Tento názor jsem přijala, nikdy jsem žádného kluka nepoznala, takže jsem nemohla soudit. A do kláštera jsem chtěla, šly tam všechny mé kamarádky.
Přečíst
Autor:
Marie D.
Publikováno:
23. 8. 2013
Přečteno:
8923x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt