v padesáti tvrdě s černochem

KATEGORIE: Zralé ženy

V padesáti tvrdě s černochem

Autor:
Irena L.
Publikováno:
21. 11. 2018
Přečteno:
10092x
Milča se na mě vykašlala. Měly jsme jet společně na dovolenou, ale ona se na mě prostě a jednoduše vyprdla. A tak jsem letěla sama. Dovolenou jsem měla zaplacenou, tak co bych si ji neužila klidně i sama. A navíc na pokoji pro dva, který jsem měla tím pádem naprosto celý jenom pro sebe. Zaplatila jsem si all inklusive, takže hned po příletu jsem se rozhodla rozmazlit se trochou italského vína. Nebo spíš polovinou lahve. Hotelový barman byl velmi šarmantní černoch, který mi posluhoval přesně tak, jak jsem chtěla. Kolem půl jedné mi dokonce galantně pomohl na pokoj, protože sama bych se tam asi nezvládla dopravit.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Dalšího dne, jsem pokračovala ve svém vybraném chování a k bazénu jsem vyrazila rovnou s namíchaným drinkem. Tělo jsem měla ještě poměrně zachovalé a jelikož jsem nikdy neplatila za uťápnutou puťku, i ve svých padesáti jsem měla dvoudílné plavky, od kterých jsem se ale nebála odložit vrchní díl. Chtěla jsem se opálit opravdu rovnoměrně. Když jsem si šla zaplavat do chlorovaného bazénu, všimla jsem si, že ačkoliv ten mladíček odsloužil noční, na které se mi musel poměrně dost věnovat, teď už byl zase na nohou a staral se o další hosty. Jeho pohled ale sklouzával k mým prsům, která sice ztratila trochu ze své svěžesti, ale přesto byla docela pevná. A to jsem neměla žádné operace nebo silikony. Popravdě jsem na svá prsa byla pyšná, byla to moje přednost, se kterou jsem se mohla chlubit i ve svých letech.

A ani tentokrát neudělala ostudu. Zatímco jsem na lehátku vypínala hrudník, viděla jsem, jak číšník nosí drinky níž a níž. Než se mu povedlo nenápadně zmizet za pultem, všimla jsem si pěkné boule u kalhot. A to si nemyslím, že by si takový pikolík vydělával tolik, aby mu peněženka skoro koukala z kalhot.

Na večeři jsem se už na něj opravdu připravila. Vzala jsem si letní šaty, ale to, co bylo hlavní, nevzala jsem si nic pod ně. Šla jsem naostro. U stolu jsem seděla sama, takže jsem si mohla vybrat židli, která byla přímo naproti barmanskému pultu, kde opět obsluhoval ten sladký černoušek. Ujistila jsem se, že sedím tak, aby nikdo nemohl vidět, co se děje pod stolem, ale aby on měl na mě dobrý výhled. Navazovala jsem s ním oční kontakt a laškovala se sklenicí vína. Když se mi povedlo upoutat jeho pozornost, nabídla jsem mu překrm. Roztáhla jsem nohy od sebe, abych mu nabídla pohled na moji sladkou broskvičku s vyholeným proužkem. Podsadila jsem víc pánev, aby se mohl lépe přesvědčit, že mám ještě co nabídnout.

Lokla jsem si víc vína a potom jsem si ruku schovala pod krátký ubrus. Prsty jsem od sebe odtáhla větší pysky a potom menší, abych odhalila v celé své kráse klitoris i růžovou kůžičku své kundičky. Barman stál na místě a upřeně se na mě díval. Skoro jsem mohla vidět jeho erekci i přes ten vysoký barmanský pult. Trochu jsem si pohrála a slastně u toho otevřela ústa. Tiše jsem si zasténala, když jsem se popleskala po vlhkém poštěváčku. A potom jsem zavřela krám. Nohy jsem dala k sobě a ruce si dala na stůl, jako kdyby nic. Barman dalších dobrých pět minut stál na místě neschopen pohybu. Teprve potom se probral, ale i když obsluhoval nějakého zákazníka, jeho pohled neustále sklouzával ke mně. Pořád se musel ujišťovat, že mám kolena u sebe.

Karty byly rozehrány a já se moc dobře bavila. Po večeři jsem si šla sednou k němu na bar. Objednala jsem si pití, ale nijak už jsem ho neškádlila. Teď byl na tahu zase on. Poseděla jsem se skleničkou drinku zhruba další hodinku, a přitom jsem ignorovala všechny jeho pokusy se mnou promluvit. Stejně mluvil italsky, takže bych si s ním moc nepokecala. Když jsem odcházela, nechala jsem mu na pultu peníze vedle prázdné skleničky. A k tomu jsem mu napsala vzkaz, aby se dostavil za hodinu k promenádě.

U promenády jsem na něj čekala. Sledovala jsem moře, když tu mě najednou někdo zezadu popadnul a odtáhl pod molo. Tam nebylo vidět a ani křik by mi tady nepomohl, protože široko daleko nikdo nebyl. Nejdříve jsem se trochu vzpírala, ten chlap si nebral servítky. Natrhnul mi šaty, aby se dostal k mým kozičkám. S kundičkou už to měl jednodušší, kalhotky jsem si na sebe nenavlékla.

Vzápětí jsem v kundě ucítila ostrou bolest, jak se mi do ní nasucho snažil narvat tu svou černou velkou kládu. Zakřičela jsem bolestí. On se ke mně víc přitisknul, popadnul mě za kozy a s podsazenou pánví do mě bušil zezadu. Bolest pomalu opadávala, jak se moje kundička uvolňovala a přizpůsobovala se jeho velkému ptáku. Po chvíli už to pořádně čvachtalo, měla jsem v kundě úplný mokro. Jeho pták se do mě ale ani tak nevešel úplně celý, i když i tu půlku, kterou ve mně měl, jsem vnímala snad až v žaludku. Držel si mě za kozy a chvílemi mě popadal za krk, aby si mě přidržel a mohl do mě zajíždět co nejvíc. Cítila jsem, jak se mi klepe zadek a stehna pod jeho tvrdými údery.

Pak mě přinutil jít na kolena. Popadnul mě za vlasy a pevně mi je držel, takhle měl v moci moji hlavu, kterou si narážel do rozkroku. Lapala jsem po dechu, ale on nepřestával. Vagína mi přitom pumpovala slastí. Dala jsem si do ní dva prsty, kolem kterých se mi stahovala.

Když měl mých úst dost, trhnutím mě zvedl a přimáčknul mě na pilíř mola. Jeho temné oči se dívaly do mých, když do mě vrazil tři svoje velké prsty naráz a zuřivě mě prstil. Nedával mi prostor k pohybu, byla jsem doslova přišpendlená namístě. Pak prsty vyndal a místo nich zasunul svého čůráka. Dřela jsem zády o dřevěný kůl, když do mě trhaně zajížděl. Potom mě popadnul za nohy a zvednul mě do vzduchu. A pak mě mrdal. Zuřivými pohyby si mě doslova na sebe nabodával, byla jsem jako šukací panenka. Ječela jsem slastí a bolestí zároveň, kundu jsem měla úplně rozmašírovanou, než konečně skončil. Vycákat se mi stihnul na obličej, protože těsně předtím, než se udělal, mě doslova hodil na zem a za vlasy si mě přitáhnul ke svému rozkroku.

A pak odešel. Nechal mě vymrdanou pod molem. Skoro jsem nemohla chodit a přes sperma jsem neviděla. Umyla jsem se alespoň trochu v moři, ale pro moji kundu to bylo přímo peklo. Hrozně to pálilo. Ale zato jsem si zašukala s černochem. To bude Milča čučet, až jí to budu vyprávět.

Reklama

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt