v přírodě

Lolitky, teen
article

Narozeninová kočka

Osmnáctiny jsou dost dobrým důvodem k pořádný oslavě. Člověk se může konečně oficiálně opít do...
Přečíst
KATEGORIE: Lolitky, teen

Narozeninová kočka

Osmnáctiny jsou dost dobrým důvodem k pořádný oslavě. Člověk se může konečně oficiálně opít do němoty. Nicméně jsem svůj příděl alkoholu ještě trošku oddálil, protože mi otec sdělil, abych počkal až po obdržení dárku, jinak bych mohl litovat. Sice se mi moc nechtělo, protože jsem pozval spoustu přátel a ti do sebe hned od začátku lili všechno, co v našem domě teklo a mělo aspoň nějaký obsah alkoholu.
Přečíst
Autor:
Libor K.
Publikováno:
1. 10. 2013
Přečteno:
5570x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Skupinový sex

Stanování s naší partou

Jsme partička mladých lidí, kteří chtěli jet stanovat. A teď je noc a my vyvoláváme duchy. To byla naše klučičí taktika. Holky se budou bát a budou se tulit. Takhle si každej jednu vybereme a budeme mít další zářez. Ten nápad se nám líbil. Ale uskutečnění bylo trochu složitější. Holky už byly trochu napitý, takže si ze všeho dělaly srandu a nebály se. To bylo proti plánu. Takže se jeden z nás musel obětovat, vzdát se sexu a dělat strašidlo. To ovšem zabralo.
Přečíst
Autor:
Libor K.
Publikováno:
21. 8. 2013
Přečteno:
5387x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt