v restauraci

KATEGORIE: Gay

Svůdný číšník

Honza se sem přišel v klidu najíst. Dát si dobrou večeři a chvíli si odfrknout od rodiny. Manželka a děti si myslí, že je na obchodním jednání. Ani z daleka netuší, že od nich potřebuje mít občas klid. Jenže jakmile vkročil do lokálu, po třiceti letech se opět zamiloval. Láska na první pohled. U vchodu mu vzal kabát mladý číšník, který ho následně odvedl na místo a zeptal se, co že chce k pití.
Přečíst
Autor:
Pavel H.
Publikováno:
23. 9. 2013
Přečteno:
4601x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt