vibrující potěšení

KATEGORIE: Lesbičky

Vibrující potěšení

Autor:
Marie D.
Publikováno:
15. 10. 2013
Přečteno:
7325x
Lízala jsem mu koule, už asi po tisící a pak jsem si řekla, že na to seru. Vstala jsem, a hned se oblíkla. No, čuměl jako puk, ale já už byla na odchodu. Jenom jsem pohrdavým tónem prohodila: „měj se, bejku,“ a už jsem byla pryč. Přestalo mě bavit, jak mi ho neustále strkal do prdele a nebral ohled na to, že mě to bolí. Ze začátku se mi to líbilo, ráda jsem brala do pusy to jeho obrovský péro. A jednou mě za to i pochválil. Vzala jsem si tenkrát do pusy kostku ledu a začala od kulek olizovat ten jeho ztopořený klacek.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Líbilo se mu to, sténal, jak to studilo. Jazykem jsem mu lízala žalud a rukou ho hladila po jemném ochlupení na varlatech a po stehnech. Pak jsem začala sát, sála jsem a u toho špičkou jazyka stále dráždila jeho žalud. Když se kostka ledu roztála, začala jsem ho kouřit tak intenzivně a strkala jsem si ho tak hluboko do krku, že se mi téměř okamžitě rozlilo po jazyku jeho horké, hořké sperma. To jsem ho ještě milovala. Dneska ale už vím, že mě měl jenom na šukání, a proto jsem toho večera odešla.

Šla jsem toho večera do baru. S jedním jediným úmyslem, sice sbalit někoho, kdo by mi konečně poskytl to, co mi už dva roky chybí. Kvalitní a vášnivé uspokojení. Seděla jsem u baru a pila prvního Jacka, abych se dostala aspoň trochu do ráže. Když v tom ke mně přišla mladá slečna a tak nějak svůdně se na mě podívala. Přisedla si a začala si se mnou povídat. Měla jsem upřímnou náladu, a tak jsem jí vyložila, jak se mnou poslední dobou zacházel. Uvědomila jsem si tak, že na klacek nemám ani pomyšlení. Začala jsem si pohrávat s myšlenkou, že bych jí zkusila sbalit. Pohledná byla, o tom žádná. Měla docela velká prsa. A neměla podprsenku, pod blůzou jí vykukovaly znatelně ztopořené bradavky. Asi nebude takový problém ji přesvědčit.

Nemýlila jsem se, problém to nebyl. Ani jsem se nenadála a už jsme se vášnivě líbaly. Její teplý jazyk si pohrával s tím mým a její ruka nenápadně přejížděla po mém stehně. U stehna to samozřejmě neskončilo. Ten den jsem na sobě měla sukni, a tak neměla problém dostat se k mojí mušličce. Chvilku dráždila můj klitoris a pak mi dovnitř strčila dva prsty. Škoda, že měla kalhoty. „Bydlím za rohem,“ prohlásila a my ihned vyrazily na cestu. Jakmile jsme dorazily k ní, okamžitě jsem ji povalila na velkou postel. Strhla jsem z ní blůzku a obnažila její pevná ňadra a pěkné, ploché bříško. To jsem chvilku vášnivě líbala, a pak jsem z ní rychle stáhla kalhoty.

Neměla kalhotky a tak se mi ihned naskytl pohled na její krásnou vagínu, neměla téměř žádné ochlupení, jen směrem k bříšku vedl úzký, vyholený proužek. Přejela jsem po něm rukou a jazykem jí začala dráždit poštěváček. Zavzdychala a já jí pevně sevřela zadek. Její pevný, vypracovaný a nevídaně kulatý zadek. To mě ještě víc rozpálilo, a zatímco jsem jí lízala klitoris, strčila jsem do její kundy dva prsty. Začala jsem ji pomalu prstit a u toho stále jazykem dráždila její pahorek lásky. Byla tak strašně příjemně vlhká, jako já, když jsem si to dělávala sama u porna. Vlastně jako já právě teď. Byla jsem tak strašně nažhavená, že už jsem si přála, abych byla na řadě. Proto jsem lízala čím dál hruběji a prstila rychleji a rychleji. Netrvalo dlouho a neznámá euforicky vykřikla. Tak nahlas, že musela probudit všechny sousedy.

Lehla jsem si vedle ní a vášnivě jí líbala a přitom hladila po vlasech. Když byla schopná se zvednout, rychle ze mě stáhla sukni a povalila mě na záda. Nohy a ruce mi provazy, kterých jsem si předtím nevšimla, přivázala k posteli. Líbala mě po stehnech a pak šáhla do šuplíku vedle postele. Vytáhla obrovský černý vibrátor. Chvilku mě s ním jemně dráždila kolem klitorisu, a to pravé potěšení nastalo až, když ho zapnula. Vibrace mi procházely celým tělem a já doufala, že mi ho tam co nejrychleji strčí. Taky, že to udělala, vrazila mi ho tam tak tvrdě, že by mě to za normálních okolností bolelo. Ten den jsem ale byla vlhká tak, jako nikdy, a tak to bylo jen nevídaně příjemné. Ještě víc mě vzrušovalo, že jsem se vlastně nemohla bránit. Potom ale přestala a odvázala mi jednu ruku, do níž mi vtiskla vibrátor. „Pokračuj,“ řekla a sama vytáhla z onoho zázračného šuplíku malý bičík. Začala mě s ním jemně plácat po zadku, což ještě stupňovalo mou rozkoš. Vibrátor už jel na nejvyšší obrátky a já byla vyrajcovaná nejvíce v životě. Dostala jsem ze sebe ještě trochu síly a prstila se vibrátorem ještě o něco rychleji. Pak to konečně přišlo, vybouchla jsem v obrovském orgasmu a před očima měla její nádherná prsa.

O chvíli později se otevřely dveře a ozval se mužský hlas: „Miláčku, už jsem doma.“ My se začaly jen hloupě smát.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt