zašukal jsem si s manželem i milencem

KATEGORIE: Gay

Zašukal jsem si s manželem i milencem

Autor:
Jakub W.
Publikováno:
3. 10. 2018
Přečteno:
12087x
Když jsem přijížděl k domu kolem desáté dopoledne, Roman už tam na mě čekal. Dříve jsme se scházeli v hotelových pokojích, ale už mě nebavilo utrácet za taková dostaveníčka. Navíc doma to bylo mnohem pohodlnější. Kromě toho jsem měl celý arzenál hraček, který jsem mohl při šukání s ním využít, takže náš sex neztrácel ani trochu kouzlo. Scházeli jsme se tak dlouho, že punc vzrušení z toho, že podvádím Davida, už dávno odezněl. Teď už to skoro bylo, jako kdybychom spolu normálně byli a chodili, ale pořád to bylo mnohem lepší než s Davidem, se kterým jsme procházeli už poměrně dlouho krizí, kterou se nám nedařilo řešit.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Odemknul jsem dveře a jen jsem si sundal boty, vrhnul jsem se na Romana. Klopýtali jsme ve vzájemném objetí přes celý dům a přitom jsme se svlékali. Potom jsem ho natlačil na volnou zeď v obýváku a přitisknul naše ptáky pořádně k sobě. Už jsem měl pořádnýho stojáka a Roman nejinak. Třeli jsme je o sebe a líbali se přitom. Naše žaludy se dotýkaly a vyměňovaly si mezi sebou naši šťávičku. Varlata se nám pohupovala do rytmu, jak jsme spolu zase tancovali pokojem a přemýšleli, kde jsme to spolu ještě nedělali. Po nějaké chvíli mě to přestalo bavit a Romana jsem jednoduše ohnul přímo na kuchyňské lince. Tam už jsme to sice dělali, ale vymyslet něco nového nebylo snadné. Romanova dírka byla tak velká, že už ani nepotřeboval lubrikant. Snadno jsem do něj vklouznul a bušil do té jeho sexy prdelky. Jeho pták poskakoval podle přírazů, dokud si ho Roman nechytil a nezačal si ho honit. Dělal to pomalými pohyby, při kterých mu do ruky narážely koule od toho, jak jsem mu šukal zadek. Nechtěl se udělat moc brzy, a tak nikam nespěchal. Dával mi prostor, abych ho stihnul pořádně vymrdat.

Pomohl jsem Romanovi vyskočit na kuchyňskou linku, takže měl zadeček přesně tam, kde si David každé ráno dělal snídani do práce. To mi ale bylo úplně fuk. Sklonil jsem se k jeho ptákovi a začal mu ho kouřit, zatímco jsem mu prstem dělal rektální vyšetření. Měl oproti Davidovi opravdu velkou kládu, skoro se mi nevešel na délku do pusy, musel jsem se hodně snažit, abych si ho dal až po kořen dovnitř. Dvěma prsty jsem k tomu Romanovi dělal dobře do análu.

A pak Roman najednou secvakl nohy, až jsem se málem udusil. Na prahu kuchyně stál David a šokovaně nás pozoroval. Přistoupil jsem k němu a začal se mu omlouvat, on to ale nechtěl pochopit a rozvážnými kroky mířil ke vchodovým dveřím. Ty jsem mu ale přibouchl před nosem a nechtěl ho pustit ven. Kleknul jsem si a zabořil mu hlavu do rozkroku, zatímco jsem se nepřestával omlouvat. David se mě snažil odstrčit, ale já se nenechal. Třel jsem se tváří o jeho ptáka v trenkách, až jsem ucítil, jak se pod mou hlavou zvedá. Začal jsem ho přes kalhoty kousat do varlat a do ptáka. Hladil jsem ho přitom po zadku a svým horkým dechem rozehříval jeho mezinoží. Nejdříve se David bránil, ale když jsem jeho čůráka vyndal ven a začal mu ho kouřit, vzpírat se přestal. Kroužil jsem jazykem kolem jeho uzdičky a rukou mu mačkal kořen ptáka, protože to měl moc rád. Varlata jsem mu potahoval směrem dolů, tak jak se mu to vždycky líbilo. A pak jsem tu měl ptáka velkýho jako stožár.

Nastavil jsem Davidovi svůj anál a nechal ho, aby si mě nabral na svůj pyj. Měl ho znatelně menšího než Roman, ale to se v usmiřovacím sexu nepočítá. David si mě chytil pořádně za boky a trkal mě do análu, až mi o zadek bubnovaly jeho koule.

A pak přišel Roman a drze se přede mě postavil, abych mu ho kouřil. Neviděl jsem, co na to David, ale řekl jsem si, proč vlastně ne. Takže zatímco mě jeden nabíral zezadu, druhýmu jsem ho pomalu kouřil. To mu ale nestačilo. Roman si chytil mou hlavu a šukal mě do pusy. Tvrdě a nemilosrdně. Jak se tak David s Romanem nade mnou nakláněli, přiblížili se k sobě tak, že se mohli líbat. Slyšel jsem jejich vášnivé polibky a klacek mi z toho tvrdnul. Nemohl jsem si ho ale honit, protože jsem se držel Romana za stehna, abych se neudusil jeho ptákem, který mi rozrážel ústa.

Chodba už nám přestala stačit, a tak jsme se přesunuli do obývacího pokoje, kde si Roman lehnul na sedačku. Obkročmo jsme se na něj posadil a zasunul si jeho habána pořádně do zadku. Nechal jsem si ho zajet až po kořen. Zadek se mi svíral slastí kolem jeho velkýho ptáka, kvůli kterýmu jsem s ním byl. David se mezitím nenechal vyšachovat z šukanice a přistoupil k Romanovi shora a nacpal mu do pusy svého ptáka a koule. Poskakoval jsem na Romanovi jako kovboj a přitom jsem si honil vlastního ptáka. Sténal jsem a užíval si to jeho péro ve svým análu, jak ve mně jezdí sem a tam. Podsazoval jsem přitom pánev a vystrkoval zadek, aby měl lepší úhel přírazu do mýho zadku. David se nad Romana pořádně naklonil a držel si ho za krk, do kterýho mu vrážel svého čůráka. Pod rukama cítil, jak se jeho pták pohybuje v puse mého milence. Trochu víc mu stisknul krk, až Roman začal červenat. Pak ho pustil a vyndal oslintaného čůráka ven. Popleskal ho s ním po obličeji a potom mu vyvrcholil na tvář. Když na něj David vystříkal všechno, co měl, měl Roman celý obličej od spermatu. Ale musel vydržet. Zvednul jsem Romanovi nohy do vzduchu, aby měl zadek pořádně vyšpulený. Mrdal jsem ho naběhnutým ptákem a pleskal ho přitom po bocích jako koně. Roman skoro nemohl dýchat a přes sperma nic neviděl. Jeho pták se houpal do rytmu, jak jsem do jeho díry přirážel. Popadnul jsem ho za krk stejně jako předtím David a přidržel si ho tak, abych ho mohl mrdat až po kořen. Když jsem vyvrcholil, zařval jsem a nechal čůráka, aby pumpoval sperma na Romanovo břicho. A tam se spojilo s jeho vlastním, protože se udělal chvíli po mě.

Zatímco se Roman sprchoval od našich výměšků, snažil jsem se Davidovi rozmluvit rozchod. Musel uznat, že takhle skvělý sex jsme neměli už dlouhé měsíce. A přitom jsme to očividně ještě nezapomněli.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt