zlatokopka, jak se patří

KATEGORIE: Lolitky, teen

Zlatokopka, jak se patří

Autor:
Vladimír M.
Publikováno:
22. 10. 2014
Přečteno:
4513x
Sex, sex, sex a zase jenom sex. O ničem jiném už jsem nedokázal přemýšlet, na nic jiného myslet. Každý den kolem mě prošly desítky hezkých holek, ale ať jsem snažil, jak jsem chtěl, nic na ně nezabíralo. Pokoušel jsem se být romantický, ale ne ke všem dívčím srdcím vede cesta přes čokolády, růžičky a plyšáky. Podruhé jsem vsadil na drsný zjev. Choval jsem se jako pitomec, ale bohužel ani to nezabralo. Vyzkoušel jsem mnoho různých způsobů, mnoho variant, ale nic nepomáhalo.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Stále jsem byl na suchu.

Po nějaké době, když jsem si zrovna dohonil u porna, mi na obrazovce vyskákala nějaký vtipná videa a jedno mezi nimi mě naprosto odrovnalo. Bylo to o klukovi, který si v servisu na den vypůjčil luxusní auto, slušivě se oháknul a holky mu potom do auta skákaly samy. Jednalo se sice jen o ukázku dnešního dívčího charakteru, ale byl jsem si jistý, že kdyby chtěl, mohl to dotáhnout do konce.

A tak jsem se rozhodl.

Okamžitě jsem si vyhledal nejbližší půjčovny a ceník. Jelikož jsem na tom s penězi nikdy nebyl špatně, cena se mi zdála celkem ucházející. Bylo to lepší, než si objednat kurvu. Už jen při představě, že tu holku každý den šuká deset různých chlapů, se mi udělalo zle. Tohle bude sice dražší cesta, ale zato podobně účinná. A zároveň si můžu vyzkoušet tento sociální experiment na živo.

Dalšího dne jsem si bez problémů půjčil nablýskané Ferrari a vyrazil s ním na lov. Na sobě jsem měl ležérní hadry a na očích sluneční brýle, ačkoliv zase takové slunce nebylo. Ale patřilo to k této image.

Během předešlého večera jsem si vyhlídl několik ulic, kde se dá snadno projíždět a vyhlížet nějaká ta oběť. Nedaleko bylo celkem dost obchodních center, kde jsem předpokládal největší šanci.

A nemusel jsem ani moc dlouho čekat.

Jenom za prvních patnáct minut jsem upoutal hned několik koček, ale žádná se mi nelíbila tak, abych jí nabídl přisednutí. Ta „pravá“ přišla po půl hodince čekání. Byla to vysoká blondýna, která se nesla na minimálně patnácticentimetrových podpatcích, jako kdyby letěla vzduchem. Krátké minišatičky jí sahaly sotva po zadeček, který při každém kroku trochu odhalovala. Vlasy měla pečlivě upravené a sestřižené podle nejnovější módy.

Byla prostě perfektní.

Jen vyšla ven, okamžitě si mě všimla a vyzývavým krokem se vydala mým směrem. Smyslně pohupovala boky a tvářila se sebevědomě. Ladným krokem procházela schválně kolem mě, přičemž očekávala, že ji pozvu na skleničku. Přece jsem ji nemohl zklamat, ne?

Při první skleničce skoro nezavřela pusu. Neustále povídala nějaké hlouposti, ale já ji neposlouchal. Soustředil jsem se jen na její objemná prsa, která rozhodně nebyla přírodní. Asi nějaký bohatý přítel přede mnou.

Nechal jsem ji mluvil a ve vhodných chvílích se smál. Postupně v ní mizela jedna sklenička drinku za druhou, až byla mírně přiopilá. Poznamenávám, že bylo něco kolem druhé hodiny odpoledne a ona už byla opilá. Prostě zlatokopka, jak se patří.

Po další nudné půlhodince, kdy se mi její ruka sunula po stehnu a zuby se neustále kousala do rtů, konečně navrhla, jestli bychom se nepřesunuli někam více do soukromí. Můj plán byl jednoduše geniální. Okázalým gestem jsem přivolal číšníka a zaplatil za nás oba. Pak jsme společně nasedli do „mého“ bouráku a já si ji odvezl do jednoho z lepších hotelů s vysvětlením, že moje vila je odsud daleko a na co se zdržovat?

Nechala si všechno spokojeně nabulíkovat. Dokonce jí nebylo ani divné, že se na hotelu registruju, že tu už nejsem zapsaný, když jsem jí nakukal, že jsem tu na obchodním jednání a nyní tvrdím, že můj dům je daleko. Zřejmě nebyla nejbystřejší. Zato byla pořádně sexy.

Jen jsme došli na pokoj, posadila mě na postel a obkročmo si mě osedlala. Několikrát se zavrtěla a rukama si přitom hladila svou dokonalou figuru. V kalhotách jsem měl pořádně těsno.

Holka se pak najednou zvedla s tím, že si jenom na moment odskočí do koupelny a že je hnedka zpátky. Plný očekávání jsem zůstal sedět na posteli.

Když se vrátila, měla na sobě upnuté kombiné a vlasy měla smyslně mírně rozcuchané. Rozhodně věděla, jak vypadat sexy. Několikrát se zavlnila, a když ke mně došla, pustila se do soukromého tance na klíně. Zadek se jí kroutil a mírně se dotýkal mého rozkroku. Vzrušením jsem nemohl ani dýchat. Taková sexy kočka a já ji teď ošukám. A to tedy pořádně.

Holka, přiznám se, že její jméno jsem nevěděl, si po tanečku klekla na zem a sundala mi kalhoty. Penis jsem měl už pěkně ztopořený, když si ho dávala do pusy a slastnými pomalými pohyby mi ho sála. Kouřit tedy opravdu uměla. Jazykem mi přejížděla před žalud a rukou mi hnětla varlata. Co chvíli mi kládu brousila zoubky, přičemž mě kousala do uzdičky. Tohle byla kurvička, jak se patří.

Když jsem byl dostatečně připravený, odtáhla se ode mě a začala sexy tancovat, přičemž se pomaličku svlíkala. Nejdříve si ladnými pohyby osvobodila prsa, která si nepřestávala hladit a potom si rukou zajížděla mezi nohy. Její kundička byla už trochu vytahaná, zřejmě od podobných akcí, ale pořád byla šíleně sexy.

Jakmile byla celá nahá, navlhčila si rukou štěrbinku a zády ke mně na mě nasedla. Nejdříve se pohybovala pomalinku, nahoru a dolů, abych pořádně vnímal každý pohyb jejího těla. Cítil jsem také, že záměrně kundičku stahuje a to mě rozpalovalo. Tempo si určovala sama, ale tohle byl můj večer.

Jediným pohybem jsem nás přetočil a hodil ji na postel. Nechtěl jsem pomalý a smyslný sex, ale pořádnou šukačku.

Vrážel jsem ho do ní zběsile a rukou si ji držel pod krkem. Teď jsem tu byl pánem já. Druhou rukou jsem ji vrážel drobné facky a křičel na ni, že je jenom obyčejná kurva a že ji teď pořádně omrdám. Přetočil jsem ji na bok a nohy jí dal k sobě. Takhle jsem měl krásný přístup k její jeskyňce i zadečku. Držel jsem ji pořádně za bok a zuřivě ji mrdal až holka vřeštěla jako kočka. Pak jsem jí penis zasunul do análu a nepřestával ji šukat. Střídal jsem obě její dírky a zároveň ji pleskal po tváři jako děvku.

Pak jsem ji položil na břicho a dělal jí to zezadu. V té chvíli už mi pomáhala pořádně přirážet. Rukou jsem jí chvílemi plácal po zadku a pak ji mačkal klitoris. Ječela, jako když ji na nože bere. Kundička se jí pořádně stahovala.

Těsně před vyvrcholením jsem ji donutil, aby si klekla a vystříkal se jí na obličej. Sperma si z tváře setřela a smyslně si ho slízala z prstů. Byl jsem hotovej.

Holka se po sexu chtěla osprchovat, tak jsem ji nechal. Jakmile zmizela za dveřmi koupelny, v klidu jsem se oblékl a spokojeně odešel. Nikdy už jsem tu kurvičku neviděl, ale sex s ní byl fakt úžasnej.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt