znásilněný

KATEGORIE: Lolitky, teen

Znásilněný

Autor:
Ondřej P.
Publikováno:
2. 12. 2014
Přečteno:
8234x
S Martou jsme se byli už na třetím rande a situace se vyvíjela tak, jak měla. Po dobré večeři následoval fenomenální sex, zakončený poleháváním v posteli a povídáním si o nás dvou. Rozhodli jsme se, že vystoupíme na veřejnosti jako opravdový pár a všem ukážeme, že patříme k sobě. Martu v souvislosti s tím napadlo, jestli by mě mohla představit svým kamarádkám. Už jim toho o mně hodně napovídala, a tak by jim ráda dokázala, že ani v nejmenším nepřeháněla.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Když mi takhle lichotila, nedalo se dělat nic jiného, než přijmout. O pár dní později jsem šel s ní do kavárny, kde jsem se měl podrobit křížovému výslechu jejích kamarádek. Byl jsem připravený, že mě budou zpovídat a až odejdu, že mě zhodnotí a dodají, jak jsem vhodný nebo nevhodný pro jejich drahou přítelkyni.

V kavárně na nás čekala Nikola a Jitka. Jen jsem vstoupil do dveří, všiml jsem si, že se Jitka zamračila. Nevěnoval jsem tomu ale pozornost a snažil jsem se je obě dvě okouzlit vtipkováním, přičemž jsem se taktně dotýkal Marty, abych jim dal najevo, že jsem do ní blázen a myslím to s ní vážně. Poté, co jsem vypil druhé kafe, jsem si musel odskočit, a tak jsem je tam nechal. Pravdou bylo, že jsem nepotřeboval až tak moc, ale chtěl jsem, aby mohly zhodnotit, co viděly.

Jakmile jsem se ale vrátil, okamžitě mi došlo, že je něco špatně. Marta se tvářila zamračeně a rozzlobeně, zatímco Jitka s Nikolou dělaly, že je něco zaujalo venku. Než jsem se stačil zeptat na to, co se změnilo, Marta se zvedla a řekla, že odcházíme. S rozpaky jsem tedy na baru zaplatil a nechal se od ní odtáhnout pryč. Na moje dotazy, co se stalo, nereagovala a zatvrzele tvrdila, že je všechno fajn. Ten den jsem nedostal.

Od toho dne se postoj Marty ke mně změnil. Byla odtažitá a zjevně z něčeho nešťastná. Něco ji žralo. Dlouho jsem přemýšlel na to, co jsem udělal špatně, ale ničeho jsem se nedopátral. Neustálým dotazováním jsem navíc její náladu jen zhoršoval. Připadal jsem si hrozně, ale co dělat, když se mnou nechce mluvit?

Ať už jsem udělal nebo se stalo cokoliv, rozhodl jsem se, že to napravím skvělým rande. Bohužel ani to nepomohlo – Marta se chovala jako ledová královna a na všechno jen odsekávala. Jediné, co mi dovolila, bylo, abych jí neustále doléval víno. A tak jsem doléval a doléval, dokud nebyla natolik přiopitá, že ani nevěděla, co pořádně říká. Využil jsem té chvíle a zeptal se, co se stalo a díky vínu se konečně dozvěděl pravdu. Šlo o to, že poté, co jsem odešel na záchod v té kavárně, Nikola ze mě byla nadšená, ale Jitka mě totálně zkritizovala. Nelíbily se jí moje vlasy, moje vtipy, v podstatě všechno. A Martě to bylo hrozně líto.

Krev se ve mně začala vařit.

Opatrně jsem Martu uložil do postele a tajně si vypůjčil její telefon. V něm jsem si našel tu její takzvanou kamarádku a pěkně jí to vytmavil. Řekla, že je jí to líto a ráda by se mi osobně omluvila, tak jestli bych za ní nemohl přijít. Nadiktovala mi adresu a já se těšil, že všechno bude zase fajn.

V životě jsem tak nemýlil.

Jen jsem dorazil na udanou adresu a zazvonil, otevřela mi Jitka v sexy noční košilce, pod kterou bylo vidět všechno. Tím mě naprosto vyvedla z konceptu. Řekl jsem, že jsem si akorát přišel pro omluvu a dál ji nebudu vyrušovat, ale ona trvala na tom, abych šel dovnitř. Pohledem jsem klouzal po stropu, abych se nedíval na její prsa s tvrdými bradavkami. Jakmile se za mnou zavřely dveře, sáhla mi na zadek a popostrčila mě směrem do obýváku, kde byly dvě sklenice vína. Chtěl jsem odtamtud pryč, necítil jsem z toho nic dobrého, ale Jitka si nedala říct. Neustále se ke mně lísala a dokonce mi zajela rukou do rozkroku.

V tu chvíli jsem vyskočil, jako když do mě uhodí a křičel, že kvůli tomuhle jsem rozhodně nepřišel a že nerozumím jejímu chování. Před Martou mě hanila a teď by mi ho kouřila? A pak mi došlo, že Martě řekla, že se jí nelíbím, aby si mě mohla nechat ona. Zvedl se mi žaludek. Vynadal jsem jí a okamžitě zamířil pryč. Jitka šla ale za mnou, omlouvala se mi a nabízela mi na smír skleničku vína. Říkala, že mě jenom zkoušela. Nejdříve jsem se ujistil, jestli to s Martou srovná, a když přísahala, vypil jsem sklenku na jeden hlt, abych už mohl jít pryč. Jen jsem ale došel ke dveřím, zatočila se mi hlava a udělalo se mi mdlo. Jitka mě někam dovedla a posadila. A pak jsem ztratil vědomí.

Když jsem se probudil, ležel jsem na posteli. Ruce a nohy jsem měl upoutané k rohům postele a byl jsem nahý. Ta mrcha mi dala něco do pití a teď se mě rozhodla zneužít. Cloumal jsem pouty, ale bylo to marné. Když jsem chtěl křičet, uvědomil jsem si, že mám v puse roubík.

Jitka stála před postelí a smyslně se nakrucovala. Měla pěkně tvarované tělo, oblá ňadra a trochu větší zadeček, ale ani v nejmenším jsem nechtěl na nic z toho sáhnout. Jitka to ale ani nepotřebovala. Sundala si košilku a nahým tělem se plazila po tom mém. Pak si na mě obkročmo sedla a na obličej mi dala svoje prsa. Pleskala mě s nimi do tváře a opakovala, jestli se mi to líbí. Chtěl jsem mluvit, křičet, přivolat pomoc, ale přes roubík to nešlo. Mohl jsem se jenom dívat.

Jitka mi kousala do bradavek a mnula mi je. Pak jazykem sjela přes celé moje tělo, na okamžik se zastavila u pupíku a pak pokračovala až k rozkroku. Vzala si do ruky můj zvadlý penis a začala mi ho kouřit. Snažil jsem se myslet na cokoliv nechutného, co mě napadlo, aby se mi nepostavil, ale nepomáhalo to. Uměla to opravdu dobře, až se mi všechna krev hrnula dolů. Olizovala mi varlata a penis si strkala hluboko do krku. Mírně mi kousala do žaludu a jazykem mi přejížděla po celé délce ptáka. Už jsem ho měl pořádně tuhého, když si nade mě stoupla a chtěla, abych se díval, jak si hraje se svou kundičkou. Odvrátil jsem pohled, ale dala mi facku. Když jsem ji ale neposlechl znovu, přestala – lasturku si naslinila a nasedla na mě.

Nejdříve se smyslně a pomalu nadzvedávala a zase klesala, takže jsem cítil, jak se jí kousek po kousku boří můj penis do kundičky. Bylo mi z toho zle. Měla ji pevně staženou, ale hlavně vlhkou. Po pár pohybech zrychlila a pak už na mě rajtovala jako na koni. Vrtěla přitom zadkem jako nějaká čubka a krouživými pohyby pánve na mě nasedala. Dělala to tak rychle, že jsem se bál, že mi ho zlomí. Vřeštěla přitom, jako když se podřezává podsvinče a někdy mě přitom i pleskla do tváře. Při přirážení si mnula prsa a pohazovala vlasy. A pořád opakovala, jestli se mi to takhle líbí.

Pak si mýho ptáka vyndala z jeskyňky a nacpala si ho do análu. Kroužila pevným zadečkem a já, ač jsem nechtěl, jsem cítil, že se asi za chvíli udělám. Křičela na mě, abych jí postříkal, abych se udělal. Těsně před vrcholem ze mě slezla a kouřila mi ho, aby sperma pochytala do pusy a mohla ho spolknout. Což se také stalo. Mlsně se potom olízla a spokojeně se na mě podívala. Popleskala mě po penisu a pochválila mě za dobrou práci.

Potom mi uvolnila pouta a řekla, že můžu jít. Vzteky jsem ji chytil pod krkem a přitiskl ke stěně. Vyhrožoval jsem, že řeknu, co mi udělala, ale ona se smíchem konstatovala – kdo mi bude věřit? Když ona řekne, že jsem to chtěl, nebo že jsem ji znásilnil, komu uvěří spíš? Zdrceně jsem odcházel pryč. Druhý den jsem se rozešel s Martou a díky té noci upadl do hlubokých depresí.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt