zralé ženy

KATEGORIE: Zralé ženy

Prcání fotbalové trenérky v letech

Miluju fotbal. Chodím ho hrát už od svých pěti let a jsem nejlepší z našeho týmu. Teď je mi dvaadvacet a ještě studuju, přesto na fotbal si najdu čas vždycky. Hraju za naše malé město a celkem se nám daří porážet naše nepřátele, hlavně díky našemu skvělému trenérovi. Trénoval nás něco málo přes osm let, když nám najednou oznámil, že končí a s rodinou se stěhuje někam jinam, že má dobrou nabídku a kdesi cosi. Udělali jsme mu sice oslavu na rozloučenou s posezením, jídlem a pitím, ale stejně jsme na něho byli všichni poměrně dost naštvaní. Nedokázali jsme pochopit, jak nám to mohl udělat.
Přečíst
Autor:
Jiří Z.
Publikováno:
23. 11. 2016
Přečteno:
9244x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt