zralé ženy

KATEGORIE: Zralé ženy

Tvrdá paní profesorka

I když mi bylo těsně před třicítkou, rozhodl jsem se, že si rozšířím svoje obzory a vydám se studovat na vysokou školu. Výběr oboru byl snadný, okamžitě mě zaujala čeština a literatura, kterou jsem měl rád už na střední. Sbírku knížek jsem měl doma poměrně pestrou a každý rok jsem si doplňoval klasiky v knihovničce. Studium nebylo nijak složité, měl jsem ho dálkově, takže jednou za čtrnáct dní jsem přijel a poslouchal od rána do večera rozbory a charakteristiky knih, které jsem znal a divil se, kolik věcí jsem v dílech přehlédl. Učitelé k nám byli vstřícní, ale vcelku i tvrdí, tak jak to má být. Obzvlášť jedna profesorka, které mohlo být nedlouho přes padesát, nás silně sekýrovala a přezíravě se na nás dívala. A nejvíc asi na mě, protože mi nebylo kolem dvaceti jako zbytku třídy.
Přečíst
Autor:
Lukáš T.
Publikováno:
10. 2. 2016
Přečteno:
11322x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt