zralé ženy

article

Linda

Marketingová manažerka si pohrávala s kuličkovým perem. Přehozením nohy přes nohu se sukně...
Přečíst
KATEGORIE: Zralé ženy

Kancelářská mrdačka s obřím dildem

Být ředitelkou ve velké firmě je pořádná zabíračka. Když všichni odcházejí domů, já vidím, kolik práce na mě ještě čeká. Často jsem v kanceláři jako první a samozřejmě odcházím domů jako poslední. Někdy se v tom tak zapomenu, až najednou zjistím, že je kolem třetí nebo čtvrté hodiny ráno, takže vlastně ani nemá smysl odcházet. Můj život je jedna velká práce, která nikdy nekončí. Ale mě to zase tak nevadí. Doma na mě nikdo nečeká, moje děti už mají děti, psa ani kočku nemám, zkrátka nikoho, kdo by mě potřeboval. Akorát už nejsem úplně nejmladší, takže je to docela náročné. Nevím, jak jsem oblíbená u svých podřízených, ale to je mi asi taky jedno, vlastně si ani úplně nepamatuji jejich jména.
Přečíst
Autor:
Radka B.
Publikováno:
14. 6. 2019
Přečteno:
14075x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Zralé ženy

Přesčasová sexy odměna

Byla jsem pekelně vytočená. Seděla jsem právě za volantem a vztekle troubila na všechny ty sváteční řidiče, kteří na Štědrý den vyrazili na silnice. Nebyla jsem nakvašená jenom kvůli nim, ale především proto, že jsem se táhla zpátky do práce, protože můj šéf je naprostý idiot, co nemá rodinný život, a tak ho rád ničí všem ostatním. Sice jsem neměla děti a žádný manžel na mě u stromečku taky nečekal, ale přesto bych očekávala, že bude ctít i mou potřebu si jednou za čas trochu odfrknout. Ani jsem se nepokoušela spočítat, kolik skleniček vaječňáku jsem už od rána vypila a přitom se v duchu modlila, abych někde nepotkala policisty.
Přečíst
Autor:
Dita V.
Publikováno:
19. 1. 2017
Přečteno:
7894x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt