zralé ženy

KATEGORIE: Zralé ženy

Doučování trochu jinak

Ten pocit, když poprvé přišla do třídy. Když jsem poprvé pozoroval její houpající se vnady v hlubokém výstřihu. Když jsem poprvé přes blůzu rozeznal její vystouplé bradavky. Když jsem se poprvé kochal jejím větším, avšak pevným zadečkem. Nemluvím o spolužačce, nýbrž o naší nové čtyřicetileté matikářce. Byla sexy. Ale ne tím způsobem mých spolužaček – ona byla zatraceně sexy ženským způsobem. Byla smyslná, čišelo z ní sebevědomí, inteligence a energie. Všichni jsme z ní byli hotoví. Jen co jsem uviděl procházet její zadeček a úžasné pevné opálené nohy, hned jsem cítil, jak se mi penis v kalhotách formuje.
Přečíst
Autor:
Pavel H.
Publikováno:
3. 8. 2013
Přečteno:
58917x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt