nevydařená párty

KATEGORIE: Gay

Nevydařená párty

Autor:
Pavel H.
Publikováno:
27. 7. 2013
Přečteno:
54479x
Byli jsme s kámošem na velké párty a sbalili jsme tu největší kočku, po které toužila celá škola. Problém byl v tom, že jsme ji sbalili oba. A ona dala podmínku, že pokud s námi má spát, tak s obouma najednou. Nápad se nám zprvu nelíbil, ale nakonec jsme souhlasili, tuhle kočku si nemůžeme nechat ujít. Když párty končila, dohodli jsme se s ní, že my půjdeme napřed, ona si něco vyřídí a za chvíli dorazí.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Když jsme dorazili ke mně domů, opilecky jsme se s Tomem na sebe usmívali. Věděli jsme, co nás čeká. Sex s nejvíc sexy babou široko daleko. Ona je bohyně. Má krásné dlouhé vlasy a božskou pevnou postavu, které vévodí pevná déčka. Takový dekolt jste nikdy neviděli.

Tom navrhl, že bychom si mohli pustit péčko, než dorazí, abychom se trochu naladili. Já souhlasil. Mezitím jsem hledal po pokoji viagru. Věděl jsem, že by tu někde měla být. Kdysi jsem ji dostal jako dárek a zatím nevyužil. Když jsem ji konečně našel a ukázal Tomovi můj objev, jen se nadrženě usmál. Každý jsme si dali jednu tabletu a pustili péčko.

Tom vybral video hodící se k dnešnímu večeru - dva borci tam klátili roztomilou blondýnku. V tu chvíli jsem částečně procitl z opilosti a uvědomil si, že naše borka vlastně vůbec netuší, kde bydlím. Narovnal jsem se a vykulil oči. Znamenalo to jediné. Nepřijde, tenhle večer si neužijeme. A ona to musela vědět od začátku, protože se neptala, kde bydlím.

Otočil jsem se na Toma a suše mu sdělil tuto nepříjemnou novinu. Problém spočíval v tom, že jsme byli oba nadržení jak prasata a nadopovaní viagrou.

Oba jsme koukali před sebe na velkou televizi, na které jsme měli puštěné péčko. Borci zrovna doklátili babu a začali si užívat spolu. Zaškubalo mi v penisu. Tohle bylo taky řešení. Podíval jsem se na Toma, ten uhnul pohledem. “Zkusíme to?” Zeptal jsem se. Tom se netvářil nadšeně. Bylo mi to jedno, stoupnul jsem si a stáhnul kalhoty. Byl jsem o hodně silnější než Tom, který věděl, že by mi neměl odporovat. Stoupnul si a stáhnul si kalhoty taky. “Otoč se,” přikázal jsem mu a on poslechl.

Předklonil se, já mu rukama roztáhl půlky a plivnul do zatím neposkvrněného otvoru. Zaslechl jsem, jak strachy polkl. Půlky jsem roztáhl ještě více a začal jsem se pomalu přibližovat. Když jsem začal úd zasouvat, poznal jsem, že to nebude úplně jednoduché. Ten otvor byl tak úzký, že by se tam vešel maximálně jeden prst. Pevně jsem ho chytil a můj úd si doloval cestu temnotou. Byl to příjemný pocit., takhle pevné sevření jsem ještě nezažil, bylo to tak intenzivní. Když jsem začal pomalu přisouvat, věděl jsem, že už nikdy nebudu moct praktikovat normální sex, to se nedá porovnávat. Ten pocit, když je penis obklopen pevnými stěnami, které se tolik nepřizpůsobují, je úžasný. Přisouval jsem a přisouval. Tom vydával prapodivné zvuky, jako kdyby brečel. Mně to bylo jedno. Já jsem se vznášel, užíval si božské pevné přírazy. Každý příraz byl něco nezapomenutelného. Zrychloval jsem a zrychloval. Můj úd byl tvrdý jako nikdy. Věděl jsem, že tohle bude na dlouho. Klátil jsem ho, jak se to jen dalo. Vyzkoušeli jsme nejrůznější polohy. Tom jen celou dobu brečel a škvíkal, vůbec si to neúžíval. Kdežto já, já jsem byl v ráji. Když už se blížilo mé vyvrcholení, z posledních sil jsem přirážel. Všechny svaly mě bolely, ale ten pocit, když jsem cítil to nejvyšší slast a přitom jsem ho plnil horkou šťávou, byl k nezaplacení.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt