s kamarádkou v itálii

KATEGORIE: Lolitky, teen

S kamarádkou v Itálii

Autor:
Marie D.
Publikováno:
29. 7. 2013
Přečteno:
86955x
Kdysi jsme si s nejlepší kamarádkou vyrazily do Itálie. Konečně nám bylo osmnáct a my se mohly sbalit a odjet, kam jsme chtěly. Na cestu jsme si vydělávaly samy, takže jsme si nemohly dovolit pětihvězdičkový hotel. Naštěstí jsme našly velice levné ubytování – jednalo se o pokoj v malém domku blízko pláže. Nevýhodou bylo, že to byl zapadákov a do nejbližšího města to bylo pěkných pár kilometrů.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Když jsme přijely, byly jsme nadšené z ubytování, byla to prostě paráda za ty peníze. Když jsme přišly na „pláž“, byly jsme trochu zklamané. Písek byl jemný, voda čistá, ale nikdo nikde. Plánovaly jsme si, jak budeme na pláži balit kluky, takže samota byla pro nás velkým zklamáním. Ovšem nic jsme si z toho nedělaly a zabavovaly jsme se na pláži samy.

Přesně si vzpomínám na den, když jsme dostaly chuť na jahody. Skočily jsme si do města pro košík jahod a přinesly si ho k nám na pláž. Jako každý den jsme si lehly a opalovaly se. Po chvíli už nám bylo opravdu horko, tak jsme se zvedly a šly si zablbnout do vody. Když jsme se vracely k naší dece, všimly jsme si, že nedaleko od nás zakempili dva sympatičtí kluci v našem věku, což jsme obě uvítaly s nadšením. Má kamarádka je v balení kluků ďáblice. Mohla bych se od ní učit.

Pozorně vyčkala, až se budou kluci dívat naším směrem, poté vzala jahodu a začala si ji vychutnávat. Vypadala opravdu sexy. Kluky to zaujalo a upírali na nás pohled. Dost mě překvapilo, že když už měla jahodu skoro snědenou, zbytek dala do pusy mně a rukou mě začala hladit po stehně. Otočila jsem se na kluky, kteří vypadali příjemně překvapeni a dál na nás zírali.

Přijala jsem její hru. Vzala jsem si jahodu, nechala jsem špičku ukousnout mé spoluhráčce a pak jsem ji políbila na rty. Tohle zase nečekala ona. Z pomalého polibku se stalo vášnivé líbání. Přetáčely jsme se v písku ve všech možných směrech, osahávaly jsme se, chtěly jsme se dotýkat našich těl, padaly jsme na sebe. Navzájem jsme si sundaly vršek plavek. Rukama jsem silně hnětla její obrovská prsa, zatímco ona mně sála bradavky. Po chvíli jsme se vystřídaly. Byl to úžasný pocit. Toužila jsem po tom, aby mně hnětla prsa větší silou, toužila jsem se jí dotýkat a mačkat ta její. Obě jsme se ocitly v euforii a začaly jsme si sundávat i spodní díl plavek. Začala jsem ji dráždit jahodou. Nejdříve jsem jenom přejížděla po stydkých pyscích a pak jsem začala krouživým pohybem dráždit její klitoris. Strašně se jí to líbilo. Po chvilkovém dráždění jsem jí jahodu zasunula dovnitř, chvíli jsem jí dráždila zasouváním a vysouváním. Poté jsme ji napůl snědly. Stále jsme se líbaly a užívaly si těla té druhé. Občas jsem očkem mrkla na kluky vedle – byli jako u vytržení.

Vzala jsem si další jahodu a opět ji namočila do té světlé lahodné polevy. Ona udělala to samé a chvíli laskala ona mě. Užívala jsem si jejích dotyků. Když jsem ucítila její jazyk mezi svými pysky, myslela jsem, že už se udělám. Navrhla jsem pozici 69. Kamarádka se vůbec nebránila, otočila se a navzájem jsme si užívaly dvojitého potěšení. Kmitala jsem jazykem po její roztoužené kundičce, strkala jsem ho dovnitř a ven, laskala ji kolem análního otvoru. Obě jsme vzdychaly, obě jsme měly obličej od krémové bílé šťávy. Obě jsme jazykem zrychlovaly a zapojily jsme i prsty. Vešla se mi do ní celá dlaň. Vzájemně jsme se uspokojovaly rychlými pohyby ruky dovnitř a ven a jazýčky kmitajícími po našich klitorisech. Tato kombinace byla vražedná. Horko ve mně stoupalo, toužila jsem po zrychlování. Prst druhé ruky jsem jí strčila do análního otvoru. Užívala si to o to víc, a tak mi to oplatila. Nikdy jsem to nezažila. Ale měla jsem obě dírky plné, její prsty jako by se třely o sebe, byl to úžasný pocit. Udělaly jsme se obě během chvilky. Po aktu jsme ze sebe slízaly zbytky naší šťávičky a odpočívaly.

Když jsme se vydýchaly, zabalily jsme se a ruku v ruce vyrazily zpět k našemu domu. Na kluky jsme mrkly, ale věděly jsme, že je už nikdy nebudeme potřebovat.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt