zralé ženy

KATEGORIE: Zralé ženy

Surová mrdačka na plavečáku

Jako plavčice jsem pracovala už dlouhých patnáct let. A právě proto, že jsem nebyla žádné kuře, ale pořádná čtyřicátnice krev a mlíko, jsem stála každé léto v pozadí. Na venkovní bazén neboli „do popředí“, jak tomu šéf s oblibou říkal, se dávaly mladé holky, které měly ještě co ukazovat. Prý kvůli nim do bazénu přijde více lidí, přilákají další zákazníky. A proto si venku sluníčka a čerstvého vzduchu užívaly dvě dvacetiletá husy, která tady byla na měsíc na brigádě, a já jsem kysla uvnitř u padesátimetrového bazénu. Někomu by se to mohlo zdát jako výhoda – nejsem na sluníčku, je tu klid a příjemně. Jenomže taky tu byla pekelná nuda. Ráda jsem se dívala na chlapy, kteří se měli čím pochlubit. Přes plavky jim prosvítalo, co mohlo, a v létě to tak bylo na denním pořádku. Jenomže to bych nesměla být uvnitř ale přímo u zdroje.
Přečíst
Autor:
Klára B.
Publikováno:
26. 8. 2019
Přečteno:
22405x
article
KATEGORIE: Zralé ženy

Zralá šelma na lovu mladíčků

Blížila se šestá hodina a já se začínala pomalu chystat. Pod sprchou jsem se hezky rozehřála a když jsem si pečlivě vyholovala všechno tam dole, venku už se mezitím stihlo setmít. Nebylo ani teplo ani přílišná zima, takže ideální podmínky na lov. Byla sobota večer a venku se potulovala spousta osamocených chlapů, kteří neměli žádnou ochranu. Dneska jsem měla chuť na nějaký mladší ročník, ale uvidíme, co mi dnešní noc sama nabídne.
Přečíst
Autor:
Lenka V.
Publikováno:
19. 7. 2019
Přečteno:
16830x
KATEGORIE: Zralé ženy

Kancelářská mrdačka s obřím dildem

Být ředitelkou ve velké firmě je pořádná zabíračka. Když všichni odcházejí domů, já vidím, kolik práce na mě ještě čeká. Často jsem v kanceláři jako první a samozřejmě odcházím domů jako poslední. Někdy se v tom tak zapomenu, až najednou zjistím, že je kolem třetí nebo čtvrté hodiny ráno, takže vlastně ani nemá smysl odcházet. Můj život je jedna velká práce, která nikdy nekončí. Ale mě to zase tak nevadí. Doma na mě nikdo nečeká, moje děti už mají děti, psa ani kočku nemám, zkrátka nikoho, kdo by mě potřeboval. Akorát už nejsem úplně nejmladší, takže je to docela náročné. Nevím, jak jsem oblíbená u svých podřízených, ale to je mi asi taky jedno, vlastně si ani úplně nepamatuji jejich jména.
Přečíst
Autor:
Radka B.
Publikováno:
14. 6. 2019
Přečteno:
14428x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt