gay

KATEGORIE: Gay

Sexuální zpestření na čekané

Konečně tu byla lovecká sezóna a já se nemohl dočkat, až vyrazím s kamarádem na lov. Vždycky jsme si odpočinuli od manželek, byli jsme totiž celý víkend na chatě v horách, kde nebyl dokonce ani žádný signál. Jenom my a panenská příroda, kde se to hemžilo lovnou. Pravdou ale bylo, že tolik nám na té zvěři zase nesešlo, jenom jsme měli rádi ty klidné dny bez rodiny, kdy nás netížilo nic jiného, než fazole z konzervy v břiše.
Přečíst
Autor:
Petr B.
Publikováno:
2. 11. 2016
Přečteno:
5015x
article

Co tam najdete:

KATEGORIE: Gay

Přiznání mého kamaráda

Do baráku vedle nás se přistěhovala nová rodina. Už když nosili svoje věci dovnitř, všiml jsem si, že mají syna zhruba v mém věku. Vypadal vcelku sympaticky, a tak jsem si řekl, že ho dojdu pozdravit. Kamarádů jsem neměl nazbyt, a tak jsem si říkal, že by nebylo špatné si jednoho udělat hned vedle.
Přečíst
Autor:
Jakub D.
Publikováno:
8. 9. 2015
Přečteno:
6936x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt