nezkušení sourozenci

KATEGORIE: Panny, panicové

Nezkušení sourozenci

Autor:
Bára Š.
Publikováno:
26. 7. 2013
Přečteno:
181163x
Jsem případ. Nikdy jsem neměla kluka. Nemyslím si, že jsem úplně ošklivá, sama sobě se docela líbím, jsem roztomilá blondýnka. Ale můj o tři roky starší bratr taky nikdy nikoho neměl, takže to asi bude v rodině. Oba jsme zamlklí a moc se v kolektivu nevyjadřujeme. Máme svůj vlastní svět, do kterého nikoho jiného nepouštíme. Nemám potřebu se seznamovat s novými lidmi. Ale už je mi osmnáct a několik let se uspokojuju sama. Neustále toužím po sexu, chci to zkusit, hrozně mě to láká.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Jednou, když jsem se utápěla v depresích, šla jsem za svým bratrem pro radu. Moc mi toho neporadil, byl v úplně stejné situaci. A tak navrhl, že bychom se spolu mohli vyspat.

Zprvu mi to přišlo nechutné a odmítala jsem o tom přemýšlet. Jenže pak, když na mě přišla opět chuť, jsem o tom poprvé začala přemýšlet jako o reálné možnosti. Můj bratr nebyl tak špatný. Postavu měl hubenou, sem tam nějaký sval, ošklivý taky nebyl. Jen to nebyl ten typ, co by se potřeboval zvýrazňovat a bojovat o holky. Představovala jsem si, jaké by to bylo, kdybychom spolu spali. I když jsem si to odmítala připustit, cítila jsem mezi nohama mokro.

Toho večera jsem se rozhodla, že do toho půjdu. Protože jsem to nechtěla řešit z očí do očí, dohodli jsme se po facebooku. Byl stejného názoru jako já, také to jen chtěl vyzkoušet. A dnes je ten osudný den, kdy se to má stát.

Už celý den jsem mokrá, nedočkavá a nervózní. Kdykoliv jsem ho potkala ve škole, uhnula jsem očima nebo změnila směr chůze. Ale přesto jsem se neskonale těšila.

Když jsem přišla ze školy, brácha tu ještě nebyl. Naložila jsem se do vany a přemýšlela, jaké to může mít následky. Pečlivě jsem se oholila a těšila se na večer. Naplánovali jsme si to na dnešek, protože rodiče jdou večer na ples.

Byli jsme dohodnutí, že až rodiče odejdou, budu moct kdykoliv přijít k bráchovi do pokoje, čímž potvrdím, že jsem připravená a že o to opravdu stojím. Když jsem stála před jeho dveřmi a chtěla zaklepat, na chvíli jsem znejistěla. Po chvilce váhání jsem přeci jen upozornila na svůj příchod a vešla. V jeho pokoji jsem byla jen párkrát. Moc věcí tu neměl. V podstatě jen postel, posilovací stroj, stůl s počítačem a menší poličku na oblečení.

Zaměřila jsem se na postel. Ležel v ní a četl si. Otočil se na mě a mile se zeptal: „Opravdu do toho chceš jít?“ Já zakývala hlavou a šla si lehnout vedle něj. Bylo to strašně zvláštní, nepřirozené. On se natáhl a zapnul relaxační hudbu. Atmosféra byla ihned příjemnější. Lehl si blízko mě, koukal na mě a hladil mě po vlasech. Nikdo se mě nikdy takhle hezky nedotýkal. Překonal tím můj prvotní stud.

Po chvilce přemlouvání se jsem ho opatrně políbila na ústa. Bylo to zvláštní, ale krásné. Pokračovala jsem. On mě mírně kousl. To poslalo první impuls k mé vagíně. Zalíbilo se mi to. Oplatila jsem mu to a on mi strčil ruku pod tričko, pod kterým jsem nic neměla. Když mi přejížděl po bříšku, úplně jsem se klepala. A on pokračoval níž a níž. Čím víc se blížil dolů, tím víc jsem se klepala. Přejížděl mi prstem po kalhotkách, což mě neuvěřitelně rajcovalo. Najednou mě napadlo, že bych se taky mohla dotýkat já jeho, tak jsem se natáhla a rukou nahmatala jeho penis. Nedokážu odhadnout, jestli byl velký nebo malý, ale do ruky se mi nevešel. Usoudil, že už jsem asi dostatečně vzrušená, stáhnul mi kalhotky a vlezl na mě. Překvapilo mě, že si nevzal kondom, ale myslela jsem si, že to má pojištěné jinak, tudíž jsem nic nenamítala. Pomalu ho do mě začal zasouvat. I když jsem si myslela, že jsem dostatečně vzrušená a že to nemůže bolet, ucítila jsem pichlavou bolest.

Tlačil pořád dál a dál a ten obrovský nástroj do mě vjížděl. Bolelo to jako čert. Zaťala jsem zuby. Tohle je přece to, co chci. Byl to pocit, jak když mě pomalu trhá vejpůl. Zaryla jsem nehty do postele a zuby do spodního rtu. Po pár dalších přírazech bolest utichla a já si začala užívat úžasnou rozkoš. Chtěla jsem, aby přirážel víc a víc a ze rtů se mi dralo hlasité sténání, nemohla jsem se ovládat. Brácha mě začal šukat jak pominutý a já se vznášela v ráji. Neustále zrychloval. Cítila jsem, jak se mi rozlévá po těle teplo, jak nemůžu dýchat a ani se na nic soustředit. Bylo to úžasné. Nikdy na tento zážitek nezapomenu.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt