v klášteře

Lesbičky
article

Sblížení v kostele

Uběhl další rok, dnes již její čtyřicátý, a opět, když šla na den tatínkovy smrti do kostela, tam...
Přečíst

Vyberte si povídku z kategorie:

Lucie M.
v klášteře
KATEGORIE: Lesbičky

Sblížení v kostele

Uběhl další rok, dnes již její čtyřicátý, a opět, když šla na den tatínkovy smrti do kostela, tam seděla. Sama. Rodiče zemřeli, když jí bylo pět a sourozence neměla žádného. Nikdy se ani nevdala. Vrcholem jejích vztahů byl pětidenní románek, dá-li se tomu tak říkat, s námořníkem, který ji načapal jako černého pasažéra na lodi do Maroka. Tento poměr byl rovněž vrcholem jejího sexuálního života. Ne, že by to nebyl dostatečně pestrý „vztah“, musela vyzkoušet všelijaké polohy.
Přečíst
Autor:
Lucie M.
Publikováno:
27. 1. 2014
Přečteno:
7851x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt