sblížení v kostele

KATEGORIE: Lesbičky

Sblížení v kostele

Autor:
Lucie M.
Publikováno:
27. 1. 2014
Přečteno:
7903x
Uběhl další rok, dnes již její čtyřicátý, a opět, když šla na den tatínkovy smrti do kostela, tam seděla. Sama. Rodiče zemřeli, když jí bylo pět a sourozence neměla žádného. Nikdy se ani nevdala. Vrcholem jejích vztahů byl pětidenní románek, dá-li se tomu tak říkat, s námořníkem, který ji načapal jako černého pasažéra na lodi do Maroka. Tento poměr byl rovněž vrcholem jejího sexuálního života. Ne, že by to nebyl dostatečně pestrý „vztah“, musela vyzkoušet všelijaké polohy.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

A nejradši ji píchal do zadku. Ale nebral na ní žádný ohled, ať řvala sebevíc, on se vždycky za každou cenu udělal a okamžitě všechno skončilo. Neužila si z toho ani jediný okamžiky a od té doby se mužů stranila.

Byla už z celého toho života nešťastná, a spíše z praktických důvodů si našla cestu k Bohu. Víra ji uklidňovala a dodával jí pocit alespoň jakési vratké jistoty. Ne, že by skutečně věřila, že tam nahoře opravdu někdo je, ale doufala v existenci vyšší moci, jen tak měla naději na lepší zítřky. Štědrovečerní mše byla navíc největší společenskou událostí, které se každoročně účastnila.

Jak tak přemítala nad svým osudem, nevědomky se rozplakala. Toho si všimla mladá žena, která seděla vedle ní. Byl to takový ten vždy veselý typ, na tváři měla snad již vrytý úsměv. Zeptala se, proč že pláče, načež si vyslechla ve zkratce Mariin životní příběh. Bylo jí Marie strašně líto a prakticky nevědomky jí položila ruku na stehno. Vzpomněla si, že takovéto dotyky její expřítelkyni vždy vzrušovaly, a tak se omluvila a ruku stáhla. Marii se však tento dotyk nečekaně zalíbil, nikdy jí nenapadlo, že by mohla mít sex se ženou, ale teď jí tato myšlenka doháněla k naprostému šílenství. Přála si, aby veselá neznámá vrátila svou ruku do jejího klína, a aby se třeba jednou stala veselou známou. Proto na omluvu odvětila, že je všechno v pořádku, a aby svá slova stvrdila, pohladila rovněž svou sousedku, ale zajela rovnou do o něco intimnějších oblastí.

Když se pootočila, aby viděla reakci své sousedky, všimla si Marie velkých a zdánlivě pevných ňader, a to i přes relativně cudné oblečení. Byla celá vlhká a přála si, aby její sousedka byla alespoň v trochu podobném rozpoložení. Trochu se styděla, že přichází na takovéto myšlenky zrovna v kostele, ale vždyť ani pořádně nevěřila. Jakmile došla k závěru, že nemusí mít špatné svědomí, ucítila opět v klíně sousedčinu ruku. Tentokrát se však ze stehna přesunula trochu jinam a zlehka přejížděla po Mariině vagíně. Marie ruku chytla a naváděla ji tam, kde jí to nejvíce vzrušovalo. Znenadání se sousedčina ruka ocitla pod její sukní a vzápětí o kousek stáhla kalhotky, aby měla pohodlný přístup k Mariině mušličce.

Nejdříve jí chvilku dráždila poštěváček, zpočátku jemně, ale postupně přidávala na intenzitě. Marie již to napětí nemohla vydržet a vrazila si sousedčiny prsty do její roztoužené skulinky. Nikdy se necítila být více vzrušená, byla škoda, že v kostele nemohla naplno vyjádřit svou touhu a vrhnout se na neznámou. Představovala si, jak by ji zlíbala, jak by olizovala její ztvrdlé bradavky a jak by jí její vlídnost oplatila. Tyto představy Marii ještě více rozpálily a potichu zasténala. Cítila, jak ruka projíždějící se v její vagíně, neustále zrychlovala, až prožila ten nejintenzivnější orgasmus ve svém životě. A nebyl jeden, protože její zjevně zkušená sousedka, ještě chvilku v dráždění pokračovala.

Po mši odešly společně. Šly do hotelu. Marie se již těšila, jak z nové kamarádky strhá všechno oblečení a pořádně vylíže její kundičku. A hlavně chtěla držet a laskat ta její obrovská prsa.

Až o rok později, když se braly, zjistila Marie z úst oddávajícího, jak se její, do té doby milenka, vůbec jmenuje.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt