šoustačka na vysokoškolských kolejích

KATEGORIE: Gay

Šoustačka na vysokoškolských kolejích

Autor:
Tomáš E.
Publikováno:
30. 1. 2019
Přečteno:
6757x
Nastoupil jsem na párkárnu zvanou fakulta elektrotechnická. Na oboru nebyla jediná dívka a dokonce ani v celém kampusu kolejí nebyla žádná něžná dívčí prdelka. Se spolubydlícím jsme si z toho ze začátku dělali srandu. Žertovali jsme o vysokoškolácích, jakožto o teplouších. Vtipkovali jsme, že kluci jsou lepší než holky. Tato útěcha nám ale moc dlouho nevydržela. Nebyl ani měsíc semestru pryč a všichni kluci se začali po fakultě pohybovat divným přihrbeným způsobem. Nebyly tu pokoje po jednom, každý měl nějakého spolubydlícího a poměrně často ze stejného oboru. Jakákoliv intimita a soukromí tu neexistovalo. Společné sprchy, společná kuchyně, již zmíněné sdílené pokoje zapříčinily, že na kolejích našeho kampusu se mužům začalo výrazně zmenšovat svalstvo na rukách a úměrně k tomu se začaly zvětšovat nošené kalhoty.

Se spolubydlícím Patrikem jsme se rozhodli to změnit. Chtěli jsme na našem patře uspořádat velkou párty. Na tu přece musí dorazit i nějaké baby. Takže jsme nakoupili všechen druh alkoholu, který měli zrovna v akci. Pak jsme podplatili kolejbábu, aby přivřela na ten jeden večer oči. Věděla, že jsme hodní kluci, nikdy neměla s námi problém, takže si ty drobné strčila do kapsy a vzala si nějaký nový román. Akci jsme samozřejmě udělali reklamu všude, kde se dalo. Na facebooku, na školním chatu, dokonce jsme natiskli pár letáků. Bylo to naprosto do detailů promyšlený.

Dva dny před párty si všichni přestali honit, aby měli výdrž v rozhodující chvíli. Takže když přišla pařba, věšáky vůbec nebyli potřeba. Je pravda, že jsme asi nepromysleli všechno. Když první hodinu přišlo jenom dvacet dalších kluků, říkali jsme si, že je to v pohodě. Ženský rády chodí pozdě, musí se namalovat a kdesi cosi. Ani po dvou hodinách ale žádná ženská nepřišla. A to ani po další půlhodině ani po další hodině. Bylo to frustrující. Po chodbě se válela hromada ožralých kluků se stojákem v kalhotách, takže i kdyby nějaká baba nakonec přišla, ve dveřích by se stejně otočila a utíkala by, co by jí stačil dech. Situace se začínala vymykat kontrole.

Spousta jedinců se přestávala ovládat. Alkohol tekl proudem a v některých pokojích i sperma. Za zavřenými dveřmi byly slyšet zoufalé výkřiky, steny a hlasitě puštěné porno, které mělo přehlušit hudbu hrající na chodbě. Když se kluci začínali navzájem lísat a pak se zase osočovat za buzny, rozhodl jsem se vyklidit pole. Se spolubydlícím jsme zacouvali do pokoje a zamkli za sebou. Prvních pět minut se ozývalo bušení na dveře a opilý smích, že jsme buzny. Dalších pět minut se někdo zuřivě dobýval dovnitř a chtěl se přidat. Ticho nastalo až téměř o dvacet minut později.

Seděli jsme s Patrikem každý na své posteli a smutně se na sebe dívali. Ty zklamané pohledy nás vzájemně rozesmáli tak, že po chvíli jsme se uvolnili. Naštěstí na našem pokoji byla dostatečná zásoba alkoholu, takže jsme si rozdělali další pivo a zapili to dvěma panáky. Připíjeli jsme na „vydařenou“ oslavu a celé ženské pokolení jsme proklínali. Ty mrchy prostě přišly o dobrou párty.

A pak to přišlo. Řekli jsme si, že holky vlastně nepotřebujeme. A na to jsme si ťukli dalšího panáka. Po jeho vypití jsme se zasmáli a podívali se po sobě. Patrik se natáhl a přitáhl si mou hlavu ke své. Dotkli jsme se čely a chvíli jenom zhluboka dýchali vydechované výpary toho druhého, než jsme se vášnivě políbili. Byl jsem hrozně nadržený a to, co se dělo mi v kalhotách málem způsobilo explozi. Chytl jsem Patrika za krk a držel si jeho hlavu u své. Jazyky s pachutí piva se nám o sebe hrubě odíraly. Klacky se nám přitom o sebe šermovaly, jak jsme oba měly šíleného stojáka.

Patrik získal navrch a povalil mě na postel. Sundal si kalhoty i s boxerkami a než jsem se zvedl, obkročmo se posadil na můj krk. Do úst se mi tak dostala jeho varlata. Sál jsem mu je a převaloval si je na jazyku jako dva antistresové míčky. Patrik si plivl do dlaně a přitom si honil tyč. Cítil jsem pumpování v kalhotách, a tak jsem si sáhl pod gumu od tepláků a vyndal zmiji ven. Hladil jsem si ji po srsti a nepřestával Patrikovi lízat koule.

Když se Patrik nadzvedl, tak jsem dostal příležitost se pořádně nadechnout, než mi do pusy strčil rovnou celého ptáka. Držel si mou hlavu v dlaních a penis mi zasouval hluboko dovnitř. Cítil jsem, jak se mu stahuje zadek, jak mě šuká do pusy. Dusil jsem se jeho párkem, ale on nepřestával. Měl zakloněnou hlavu a nic kromě slasti ve slabinách nevnímal. Mrdal mě silněji a rychleji. Jeho steny musely být slyšet i na chodbě. A pak jsem na jazyku ucítil jeho mrdku. Abych se jí neudusil, musel jsem ji spolknout. Patrik mě pomalu pustil a slezl ze mě. Vypadal provinile a chtěl se asi omluvit, ale já ho nenechal. Chytil jsem ho pod krkem a tentokrát povalil jeho na postel. Stožár jsem měl připravený k akci, ale chtěl jsem zajít dál. Přišpendlil jsem Patrika k posteli tak, že na mě vystrkoval zadeček. Zuřivě se vzpíral, ale já ho nepustil. Naslinil jsem si stožár a jemu olízal řitní otvor, než jsem do něj jediným prudkým pohybem vrazil penis.

V ten okamžik se Patrik přestal vzpírat. Držel jsem si jako maniak jeho boky a zuřivě ho šoustal do jeho análního otvoru. Měl ho suchý a stažený, skoro jako kunda mladinké vymrdané holky. Když jsem si tohle představil, tak jsem byl o to nadrženější. Zavřel jsem oči a viděl, jak šukám mladou holku, která má ještě malinkou růžovou škebličku. Pleskl jsem Patrika po zadku. Tvrdě jsem přirážel, až se mi koule odíraly o jeho zadek. Nemohl jsem přestat. Mrdal jsem ho a užíval si to. Jeho anál povolil, cítil jsem kolem klacku teplo a příjemný tlak. A pak jsem se udělal.

Vystříkal jsem se dosucha do análu mého spolubydlícího. Poslední dva přírazy to hlasitě čvachtalo, jak z něho vytékalo moje sperma. Vyndal jsem z něj svoje špinavé péro a uvědomil si, že naše kamarádství už nikdy nebude jako předtím.

 

ANÁLNÍ POMŮCKY PRO KAŽDÉHO

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt