skupinový sex

KATEGORIE: Skupinový sex

Gangbang na vinobraní

Kamarád patřil do rodiny vinařů, tak nás na podzim pozval celou partu na vinobraní. Mělo nás přijet asi deset, ale postupně jsme jako mouchy odpadaly, až nás přijelo jenom pět, včetně jedné kamarádky. Byla hodně společenská, takže jí ani nevadilo, že je mezi námi sama zástupkyně něžného pohlaví. Popravdě v tom, že byla žena, spočívala její výhoda, neboť nejenom, že byla námi obletovaná, ale také toho mnohem víc vydržela, co se týče vína. My zatvrzelí pivaři jsme měli co dělat po dvou skleničkách vína, zatímco ona je do sebe házela s obdivuhodným profesionálním švihem v zápěstí.
Přečíst
Autor:
Viktor T.
Publikováno:
9. 11. 2017
Přečteno:
1367x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Skupinový sex

Zrzavá dvojčata mého kamaráda

Kde je rezavá střecha, bývá vlhký sklep. Lépe jsem se o tomto přísloví nemohl přesvědčit, než při návštěvě jednoho mého starého známého. Od školy jsme se neviděli a potom jsme se náhodou potkali na rybářském veletrhu. Domluvili jsme se, že se zase sejdeme, chtěli jsme zavzpomínat na staré časy a pokecat o všech minulých hokejových mistrovstvích, která jsme trávili každý v jiné hospodě.
Přečíst
Autor:
Václav L.
Publikováno:
20. 9. 2017
Přečteno:
3656x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Skupinový sex

Ruská trojka s dvojčaty

Po dvaceti dvou letech manželství jsem se dozvěděla, že mě manžel podvádí, takže jsme se po tolika společných letech rozváděli. Zpočátku jsem z toho byla zdrcená, pak jsem ale přišla na to, že bez něj je mi líp. Po nějakém čase se ale začaly ozývat jisté potřeby a zanedlouho na to navázala i jakási prázdnota, kterou jsem měla nejenom v mindě, ale i v domě. Nechtěla jsem kvůli tomu parchantovi jenom tak zanevřít na druhé pohlaví, a tak jsem se rozhodla, že se podívám na seznamku.
Přečíst
Autor:
Michaela H.
Publikováno:
9. 8. 2017
Přečteno:
3927x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Reklama

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Získejte slevu na nákup v eshopu EroticStore!
100 Kč
Zadali jste e-mail ve špatném formátu.
Email již existuje.
Na zadaný email, byla zaslána potvrzující zpráva.