skupinový sex

KATEGORIE: Skupinový sex

Zrzavá dvojčata mého kamaráda

Kde je rezavá střecha, bývá vlhký sklep. Lépe jsem se o tomto přísloví nemohl přesvědčit, než při návštěvě jednoho mého starého známého. Od školy jsme se neviděli a potom jsme se náhodou potkali na rybářském veletrhu. Domluvili jsme se, že se zase sejdeme, chtěli jsme zavzpomínat na staré časy a pokecat o všech minulých hokejových mistrovstvích, která jsme trávili každý v jiné hospodě.
Přečíst
Autor:
Václav L.
Publikováno:
20. 9. 2017
Přečteno:
944x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Skupinový sex

Ruská trojka s dvojčaty

Po dvaceti dvou letech manželství jsem se dozvěděla, že mě manžel podvádí, takže jsme se po tolika společných letech rozváděli. Zpočátku jsem z toho byla zdrcená, pak jsem ale přišla na to, že bez něj je mi líp. Po nějakém čase se ale začaly ozývat jisté potřeby a zanedlouho na to navázala i jakási prázdnota, kterou jsem měla nejenom v mindě, ale i v domě. Nechtěla jsem kvůli tomu parchantovi jenom tak zanevřít na druhé pohlaví, a tak jsem se rozhodla, že se podívám na seznamku.
Přečíst
Autor:
Michaela H.
Publikováno:
9. 8. 2017
Přečteno:
2668x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Skupinový sex

Sexuální otrokyně

K posteli jsem byla přivázaná už dlouho. Ruce jsem měla odkrvené a nemohla jsem s nimi skoro hýbat. Oči jsem přitom měla převázané nějakou páskou. Na nahém těle jsem měla husinu, byla mi hrozná zima, ale neměla jsem se jak přikrýt. Byla jsem tak, jak mě moji věznitelé nechali. Nevěděla jsem, jak jsem tu dlouho, nebo kde to vlastně vůbec jsem. Věděla jsem jenom, že po několika hodinách ve tmě přijde vždycky to samé.
Přečíst
Autor:
Monika K.
Publikováno:
28. 6. 2017
Přečteno:
4476x
Reklama

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Získejte slevu na nákup v eshopu EroticStore!
100 Kč
Zadali jste e-mail ve špatném formátu.
Email již existuje.
Na zadaný email, byla zaslána potvrzující zpráva.