gay

article

Sex ve čtyřech

S přítelem jsme se rozhodli, že náš sex tak trochu okořeníme. V komunitě gayů jsme byli docela...
Přečíst
KATEGORIE: Gay

Mladý stopař pro řidiče tiráku

Jsem řidič tiráku. Dost často bývám na cestách, proto ode mě utekla manželka i s dětmi. Nebyl jsem doma a dost jsem je zanedbával, jsem si toho vědom. Tak to ale v životě prostě chodí. Na cestách jsem byl sám, doma jsem byl sám, i když jsem vlastně žádné opravdové doma neměl. Proplouval jsem životem s volantem a pivem v ruce, aniž bych se na někoho musel ohlížet. Byl jsem jenom já proti celému světu a naprosto mi to tak vyhovovalo.
Přečíst
Autor:
Tomáš K.
Publikováno:
13. 9. 2017
Přečteno:
788x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Gay

Sex ve čtyřech

S přítelem jsme se rozhodli, že náš sex tak trochu okořeníme. V komunitě gayů jsme byli docela oblíbení, a tak nebyl zase takový problém, když jsme si usmysleli, že vyzkoušíme sex ve čtyřech se změnou partnerů. Vyhlédli jsme si jednu partnerskou dvojici, kterou jsme znali od vidění a po krátkém sblížení je oslovili pro tuhle akci. K našemu překvapení a především radosti hned souhlasili.
Přečíst
Autor:
Petr B.
Publikováno:
7. 6. 2017
Přečteno:
2714x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Gay

Manekýn s cigaretou

Odjakživa jsem měl sexy postavu, ploché břicho a pevný zadek, proto netrvalo dlouho a všimla si mě jedna modelingová agentura. Dělal jsem u nich jako manekýn a předváděl všechno od spodního prádla přes kalhoty po kabáty a bundy. Práce to byla pěkně placená, kromě toho jsem měl zadarmo kadeřníka a maskéra, taky mi propláceli manikúru a pedikúru, protože potřebovali, abych dobře vypadal. I když to zní fajn, tak to bylo celkem dost náročné – nejen časově, ale celkově jsem neměl moc prostoru, pořád jsem musel dělat to, co se mi řeklo.
Přečíst
Autor:
Michal T.
Publikováno:
22. 3. 2017
Přečteno:
2379x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Reklama

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Získejte slevu na nákup v eshopu EroticStore!
100 Kč
Zadali jste e-mail ve špatném formátu.
Email již existuje.
Na zadaný email, byla zaslána potvrzující zpráva.