lolitky, teen

KATEGORIE: Lolitky, teen

Udělal jsem boubelku v parku na lavičce

Moje holka Pavlína mě odmítala nechat smočit. Už týden jsem byl na suchu a jediného, čeho jsem se dočkal, byly její posměšky. Chodili jsme spolu do stejné maturitní třídy, takže jsem ji viděl každý den, jak se natřásá v minišatičkách a provokuje mě. Skoro jsem přestal nosit slipy, jak mi bylo v kalhotách těsno. Doma jsem si honil i čtyřikrát denně, ale nepomáhalo to. Měl jsem chuť ji ohnout o zábradlí a omrdat, až bude křičet o smilování. Sperma bych jí pak nacákal do obličeje, aby viděla, kdo je tu pánem. Tyhle moje představy ale moc nikam nevedly. A nejhorší bylo, že jsem nevěděl, proč je na mě vlastně naštvaná.
Přečíst
Autor:
Bohouš B.
Publikováno:
1. 3. 2019
Přečteno:
1220x
article
KATEGORIE: Lolitky, teen

Tvrdá mrdačka se spolubydlícím

Dominik byl na pracovní stáži. Na bytě jsem tak zůstala sama. Tedy když nepočítáte podivínského spolubydlícího, kterého jsme si ponechávali jenom proto, že platil včas nájem. Jinak jsme o něm skoro neslyšeli. Chodil do práce a doma pak hrál na počítači hry. Nebyl zrovna dvakrát společenský.
Přečíst
Autor:
Alena L.
Publikováno:
16. 1. 2019
Přečteno:
6443x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lolitky, teen

Šukačka na sjezdovce

S Robinem a našimi kamarády jsme vyrazili na hory. Já měla lyže, on snowboard, což by se na svahu mohlo jevit jako problém, ale nám to bez problémů šlapalo. Sníh byl pěkně čerstvý, z domu jsme vyrazili opravdu brzo, abychom na kopcích byli hned zrána. Kamarádi nás sice trochu zdrželi, ale přesto jsme dorazili do Krkonoš ještě před spuštěním vleků. Než jsme se oblékli a připravili, byl čas koupit permice a vyrazit do víru sněhu.
Přečíst
Autor:
Kristýna P.
Publikováno:
19. 12. 2018
Přečteno:
3375x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt