lesbičky

article

Dvě tlusťošky

Vždycky jsem byla dost při těle a popravdě jsem si s tímhle handicapem dost užila. Děti umí...
Přečíst
KATEGORIE: Lesbičky

Sex s nevlastní matkou

Už to bylo docela dlouho, co se rodiče rozvedli, takže jsem to brala v pohodě, když si táta našel novou přítelkyni. Respektive přítelkyni, se kterou to vypadalo na vážnou známost. Po měsíci chození mi ji představil a já nemohla nic jiného, než mu pochválit vkus. Byla to učitelka v mateřské školce, čemuž odpovídala nejen její povaha, ale také vzhled. Vypadala jako roztomilá panenka, byla hrozně milá, ráda si povídala. Opravdu jsme si hned padly do noty. Krátce po seznámení jsme spolu začaly chodit nakupovat, chodily společně na kávu a dokonce jsme spolu chodily i cvičit. Byla jsem tedy nadšená, když mi táta oznámil, že se rozhodl požádat Eriku o ruku. Ta samozřejmě řekla hned ano a potom mi celá nadšená volala a zvala mě na večeři, abychom to všichni společně oslavili. Dokonce mě požádala, abych jí šla za svědka.
Přečíst
Autor:
Andrea S.
Publikováno:
15. 11. 2017
Přečteno:
1303x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lesbičky

Lesbický čokoládový sex

Já miluju čokoládu. Naprosto a doslova. A moje přítelkyně taky. Tak dlouho jsme se hledaly, až jsme se našly na čokoládovém veletrhu, obě s pusou umatlanou od čokolády jsme do sebe vrazily. Pak jsme se ještě střetly na čokoládobraní, kde jsme soutěžily v pojídání čokolády. A tam jsme se taky daly dohromady. Zatím jsme spolu docela krátce, ale všechno klape, tak jak má. Vlastně popravdě brzy budeme mít první měsíční výročí. Už měsíc budeme spolu.
Přečíst
Autor:
Lucie S.
Publikováno:
11. 10. 2017
Přečteno:
1112x
article
KATEGORIE: Lesbičky

Taxikářská lesba mrdá zákaznici

Pracovala jsem jako taxikářka už čtyři roky a za tu dobu jsem svezla už pěknou řádku chlípníků. Většinou ožralí chlapi se na mě sápali přes malé okénko, které jsem nechávala otevřené jenom tak, abych slyšela, kam to chtějí jet. I když mi to stejně kolikrát nebyli ani schopní říct, jazyk se jim motal, jako vítr v bedně a srozumitelná věta z nich lezla jako z chlupatého koberce. Podobných případů jsem toho večera odvezla už asi pět a to ještě nebylo ani jedenáct hodin večer.
Přečíst
Autor:
Karolína F.
Publikováno:
17. 8. 2017
Přečteno:
3544x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Reklama

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Získejte slevu na nákup v eshopu EroticStore!
100 Kč
Zadali jste e-mail ve špatném formátu.
Email již existuje.
Na zadaný email, byla zaslána potvrzující zpráva.