lesbičky

article

Dvě tlusťošky

Vždycky jsem byla dost při těle a popravdě jsem si s tímhle handicapem dost užila. Děti umí...
Přečíst
article

Lesbický souboj

Mám hodně kamarádek, ale žádná z nich není jako Alžběta. Míněno v negativním slova smyslu. Se...
Přečíst
KATEGORIE: Lesbičky

Taxikářská lesba mrdá zákaznici

Pracovala jsem jako taxikářka už čtyři roky a za tu dobu jsem svezla už pěknou řádku chlípníků. Většinou ožralí chlapi se na mě sápali přes malé okénko, které jsem nechávala otevřené jenom tak, abych slyšela, kam to chtějí jet. I když mi to stejně kolikrát nebyli ani schopní říct, jazyk se jim motal, jako vítr v bedně a srozumitelná věta z nich lezla jako z chlupatého koberce. Podobných případů jsem toho večera odvezla už asi pět a to ještě nebylo ani jedenáct hodin večer.
Přečíst
Autor:
Karolína F.
Publikováno:
17. 8. 2017
Přečteno:
2344x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lesbičky

Dvě tlusťošky

Vždycky jsem byla dost při těle a popravdě jsem si s tímhle handicapem dost užila. Děti umí ublížit více než dospělí, takže základka a střední škola pro mě byly doslova utrpením. Těšila jsem se na vysokou školu, kde se lidé neodsuzují kvůli vzhledu, kde bych mohla najít někoho, s kým si budu rozumět a kdo se mnou bude sdílet zápal pro klasickou literaturu.
Přečíst
Autor:
Lucie S.
Publikováno:
2. 8. 2017
Přečteno:
1746x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lesbičky

Polštářová bitka s tvrdým koncem

Po dlouhé době jsem jela ke kamarádce Zdeňce, která bydlela přes půlku republiky. Nevídaly jsme se často, ale o to víc jsme se na sebe těšily. Zdeňka byla pohodářka, ale neměla moc času, takže jsme si spíš telefonovaly, než se viděly. Konečně si na mě našla chvíli v nabitém plánu a to rovnou na celý víkend. Vezla jsem si s sebou cinkavou cestovní tašku, naplněnou vším dobrým, takže hlavně vínem.
Přečíst
Autor:
Lenka S.
Publikováno:
21. 6. 2017
Přečteno:
3022x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Reklama

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Získejte slevu na nákup v eshopu EroticStore!
100 Kč
Zadali jste e-mail ve špatném formátu.
Email již existuje.
Na zadaný email, byla zaslána potvrzující zpráva.