ajťák, co mi provětral soubory

KATEGORIE: Gay

Ajťák, co mi provětral soubory

Autor:
Jan B.
Publikováno:
2. 3. 2016
Přečteno:
5293x
K nám do práce se už delší dobu sháněl šikovný technik přes počítače, který by dal konečně dohromady všechny programy, které nám nefungovaly. Trvalo to dlouho, ale jednoho dne nastoupil mladý a hubený programátor Martin, který si neustále nervózně postrkoval po nose brýle. Vypadal jako klasický ajťák, který právě vylezl ze školy – těkal pohledem po místnosti a se všemi si horlivě potřásal rukou. Když jsem se mu představoval já, překvapilo mě, jak pevný a teplý má stisk. Když mou ruku pustil, ještě půl dne jsem vnímal na ruce teplo jeho dlaně. Bylo to podivné.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Domů jsem se často vracel pozdě, moje manželka ale na to byla zvyklá, stejně jako naše dvě dcery. Zpětně si uvědomuji, že jsem se ode dne, kdy Martin nastoupil, začal chovat mírně odtažitě. Na sex jsem najednou neměl vůbec chuť a stejně tak na povídání s manželkou. Začal jsem se před ní zavírat do pracovny a dělat všechnu možnou práci, jen abych s ní nemusel mluvit. Bylo mi podivně. A hlavně jsem se nemohl zbavit myšlenek na toho Martina.

Další dny v práci se náš nový ajťák choval ukázkově. Chodil po všech odděleních a doplňovat soubory a aktualizoval data, aby všechno sehrál. Když došlo na můj počítač, dal mi ruku na rameno a požádal mě, jestli bych ho pustil. Opět ten jeho teplý stisk, celý jsem se potom otřásl vzrušením. Martin něco naťukal na klávesnici a potom si klekl k počítači na zem. Nevím, jestli to dělal záměrně, ale špulil na mě přitom zadeček, se kterým kroutil ze strany na stranu. Snažil jsem se dívat jinam, ale moc mi to nešlo. Pohledem jsem neustále klouzal směrem dolů, k zadečku v upnutých kalhotách a cítil se nervózně. Martin dlouho vzadu něco lovil a potom se narovnal a protáhl jako kočka. Pak se přetočil a lehl si na záda, přitom jsem viděl, jak se mu v kalhotách rýsuje jeho pták. Na tak drobnou postavu měl opravdovýho macka. Nebo to tak alespoň vypadalo.

Byl jsem z toho nesvůj a neustále jsem se ošíval. Nevěděl jsem proč, vždyť doma mám manželku a dcery, přeci mě nemohou přitahovat muži, ne? A obzvlášť takový vyhublý vyžle, jako byl Martin. Racionálně jsem si všechny své pocity i myšlenky zdůvodňoval a nutil se dívat jinam, abych ho zbytečně neprokoval a on neudělal nějakou další sexy pózu. Martin ale naštěstí o chvilku později skončil a řekl mi, že teď by všechno mělo fungovat správně. Poklepal mě po rameni a svou ruku tam nechal déle, než bylo nezbytně nutné. Teprve potom se na mě podíval takovým zvláštním pohledem a odešel.

Zmateně jsem si sedal ke svému počítači a roztřesenou rukou ho zapínal. Byl jsem z toho tak rozhozený, že jsem nemohl přemýšlet a v práci jsem vůbec nepokročil. Dokonce jsem si musel odskočit na toaletu, abych se uklidnil, ale přesto jsem se třásl po celém těle. Dál jsem pozoroval Martina a viděl jsem, že podobné věci nedělá u nikoho jiného, že na nikoho nešpulí svůj sexy zadeček, ani nedává nijak jinak najevo zájem. Jen mě po celý zbytek dne okatě přehlížel a dělal, jako kdybych neexistoval.

O to podivněji jsem si připadal. Těsně před koncem pracovní doby se u mě zastavil můj šéf a vynadal mi, že tabulky, které jsem měl dnes udělat, ještě nemá na stole a pokud je tam nebude mít do rána, tak někdo přijde k úhoně. Pokoušel jsem se obhájit, že mi nebylo moc dobře, ale nic ho neobměkčilo. Byl jsem odsouzen k dalším minimálně třech hodinám, abych pracoval v prázdné kanceláři, protože všichni už šli domů. Tedy alespoň jsem si to myslel.

Asi o hodinu později jsem šel k automatu na vodu, abych se protáhl a osvěžil. Když jsem si nalil, málem jsem to všechno zase vylil, protože se mi za zády ozval hlas. Byl to Martin, který tu taky ještě z nějakého důvodu zůstával. Jen jsem ho viděl, začala se ve mně vařit krev. To kvůli němu jsem tady dneska musel trčet do noci a bez přesčasů. Začal jsem na něj tedy křičet, ale on si moje slova nijak nebral. Pomalu ke mně přistoupil a nechal si křičet přímo do obličeje. Když jsem skončil, přistoupil ke mně ještě blíž, takže jsem cítil blízkost jeho rozkroku, který se málem otíral o ten můj. Skoro šeptem mi odpověděl, že on tu musí zůstat taky, tak abych se uklidnil, že si třeba můžeme nějak pomoci, abychom mohli jít domů co nejdříve.

Vztekem jsem ho od sebe odstrčil a vrátil se k práci. Cítil jsem, jak mi v kalhotách narostl pták a pumpoval krev. Byl jsem vzrušený, ale nechtěl jsem si připustit, že by na to mohl mít vliv ten úlisný Martin. Datloval jsem data do počítače a po hodině jsem cítil pnutí za krkem. Najednou mě něčí ruce začaly masírovat. Zpočátku to bylo příjemný, než jsem si uvědomil, kdo to je.

Odskočil jsem od Martina a začal na něho křičet. On se ale proti mně rozeběhl a dotlačil mě na zeď. Jazykem mi zajel do úst a rukou šátral v rozkroku. Chtěl jsem se bránit, ale byl jsem tak zuřivý a rozrušený, že jsem se nebránil. Nechal jsem ho, aby mě líbal, jazykem kroužil kolem mého a předával mi své sliny. A najednou jsem jeho polibky opětoval a na oplátku se tlačil já na něj. Vymanil jsem se mu a přitlačil ho ke zdi tak, jako on mě. Okamžitě jsem poklekl a serval mu kalhoty ke kolenům. Z trenýrek na mě vykoukl obrovský pták postavený do pozoru, který už slastí slintal. Nacpal jsem si ho bez rozmyslu do úst a kouřil mu ho. Myslel jsem si, že mi to bude odporný, ale naopak se mi to líbilo a to moc.

Můj čůrák mi skoro trhal kalhoty, jak byl v pozoru, a tak jsem ho vytáhnul a zatímco jsem Martinovi kouřil, tak jsem si ho honil. Skoro jsem ho postříkal, jak jsem byl vzrušený, ale včas jsem to zarazil. Martin mě vytáhl na nohy a znovu mi zabořil jazyk do krku, zatímco popadl do ruky mýho ptáka a honil ho. Jeho teplé ruce to opravdu uměly a já sténal blahem.

Byl na mě připravený, věděl, že k tomu dojde a vyhlídnul si mě. Měl totiž připravený i lubrikant i kondom, který si nasadil. Přehnul mě přes stůl a ptáka i anál pomazal lubrikantem. Pak do mě pomalu zasunul. Myslel jsem si, že to bude bolet, ale nebylo to nijak hrozné. A po pár přírazech to bylo naprosto úžasné. Pevně jsem se zapíral, aby do mě mohl pronikat až po kořen a užíval si ten nový pocit. U toho jsem si ho jednou rukou honil.

Tak hrozně mě to nabudilo, že jsem se po chvilce udělal. Martin do mě ale nepřestával vnikat a zajíždět dovnitř. Držel si mě pěkně za boky jako nějakou děvku a šoustal mě tvrdě. Mrdal mě takhle ještě dalších pět minut, než se konečně udělal.

Když měl hotovo, vyndal ze mě ptáka a poplácal mě po zádech. Byl jsem udýchaný, nechápal jsem, co se to stalo a hlavně – jak to řeknu manželce.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt