análové orgie s šukacím strojem

KATEGORIE: Gay

Análové orgie s šukacím strojem

Autor:
Petr B.
Publikováno:
13. 6. 2018
Přečteno:
9479x
Konečně to přišlo. Poměrně dlouhou dobu jsem to vybíral, ještě déle jsem váhal, ale nakonec jsem to objednal a teď to po té hrozně dlouhé době stálo u nás v chodbě. Matěj měl být v práci do šesti, do té doby jsem měl čas ten šukací stroj sestavit. Ne, že by to mezi námi bylo po nastěhování uvadlé, ale přesto jsem cítil, že by bylo fajn, nějak nás sexuální život okořenit. Ale protože jsem nechtěl, aby se Matěj urazil nebo si připadal, jakože s ním nejsem spokojený, váhal jsem nad pořízením toho šukacího zařízení. Nakonec z něj ale určitě bude nadšený.

Euforie z pořízení šukacího stroje mě trochu přešla ve chvíli, kdy jsem tu krabici rozdělal. Návod byl snad v čínštině, jinak jsem si nedokázal vysvětlit, kde se tam vzalo tolik udělátek navíc a tolik věciček naopak chybí. Matěj byl z nás dvou ten technický typ, který uměl vyměnit žárovku nebo nahodit jističe, takže tahle montáž pro mě představovala opravdu mistrovský výkon. Až po dalších třech hodinách jsem si byl jistý, že to bude pracovat tak, jak má a jak od toho očekávám. Když jsem ho zapojil, jiskry nikde nelítaly, pohyboval se ve slušném tempu sem a tam. Matěj z toho určitě bude nadšený, až to vyzkouší. Přehodil jsem přes ten můj majstrštyk deku a odklidil ho do kouta místnosti, pak už jsem jenom čekal, až ten můj drahý přijde konečně z práce domů.

Matěj byl z práce doslova vycucaný. Neměl na nic náladu, dokonce ani mazlit se nechtěl. Ale já jsem se tak snadno nedal. Když se rozvalil na gauč v obývacím pokoji a pustil si televizi, jednoduše jsem mu sundal kalhoty a pohrával si s tou jeho žížalou. Připadal jsem si jako zaříkávač hadů. Poměrně dlouho mi trvalo, než jsem z toho slepýše vytancoval jakous takous anakondu, která by mohla být připravená k činu. Teprve potom jsem si ji strčil do úst. Pokračoval jsem ve vyvolávání hada, tentokrát přímou stimulací potřebného nástroje. Matěj byl sice unavený, ale natolik, aby odmítl kvalitní kuřbu rozhodně ne. Krouživými pohyby jsem si strkal jeho klobásu, kterou jsem měl místo večeře, až k mandlím. Dávil jsem se u toho, ale stahování hrdla kolem čůráka se Matějovi líbilo. Bylo to jako stahování smyčky kolem jeho klacku a to on měl rád.

Teprve když byl nabuzený a tvářil se protivně, když jsem přestal, jsem se rozhodl mu ukázat, na čem jsem celé odpoledne pracoval. Přisunul jsem šukací stroj doprostřed místnosti a sundal jsem z něj přikrývku. Matěj okamžitě zpozorněl. Napřímil se a zeptal se, jestli je to opravdu to, co si myslí. Nadšeně jsem přikývl a uhnul se stranou s nabídkou, jestli ho chce vyzkoušet jako první. Viděl jsem, jak mu v krku uvázla otázka, jestli jsem to sestavoval sám nebo mi někdo pomáhal. Bál se, co by to s jeho intimními partiemi mohlo udělat, ale nechtěl ranit moje city, a tak nakonec stáhnul kalhoty a příjemnou masáží si ode mě nechal namastit anál lubrikantem. Potom si kleknul a zadeček nabídnul tomu stroji.

Poprvé do něj dildo zajelo pomalu. Matěj se potom posunul tak, aby z něj nevyjíždělo, ale jenom přiráželo. Bylo nastaveno na nejmenší rychlost, ale přesto pořádně rozráželo Matějovi půlky. Slyšel jsem, jak v jeho namaštěném análu pořádně mlaská. Matěj zavřel oči a užíval si tu rychlou šukačku. Dildo v něm mizelo celé, pěkně až po kořen. Byl to pomalý pohyb sem a tam do Matějova zadečku. Moje překvapení se očividně povedlo. A tak jsem se rozhodl využít situace a ke sténajícímu Matějovi jsem přistoupil už bez kalhot. Ptáka jsem si nejdříve masíroval sám, honil jsem si ho s pohledem upřeným na červenající se zadeček mého přítele. Několikrát jsem ho po něm i popleskal, abych ucítil, jak jeho půlky vibrují. Šukací stroj jel na pomalé obrátky, a tak jsem mu přidal další stupeň, aby si to Matěj mohl pořádně užít. Dildo zrychlilo svůj pohyb a mrdalo Matěje do prdele silně a tvrdě. A v tom jsem k němu přistoupil já a strčil mu svého ptáka do steny otevřených úst. Využil jsem situace a nacpal mu penis do pusy. Držel jsem si jeho cukající hlavu na čůrákovi a nechával si ho kouřit. Matěje přitom zezadu nabíral šukací stroj na svůj roh.

Zatímco jednou rukou se Matěj přidržoval stroje, druhou si honil ptáka, kterýho měl skoro fialovýho. Byl naběhnutý, skoro jsem na něm mohl počítat žíly. Doslova pumpoval krví a spermatem. A to z něho najednou vystříklo, jako z nahrkané lahve. Matějovo sperma bylo všude, ale mě to nevadilo. Nasednul jsem na stroj místo něho. Matěj klečel na pejska, takže stroj ho mrdal opravdu zezadu, já jsem si ale lehnul na záda a pod zadeček si dal polštář, abych měl anál pěkně přístupný.

Matěj spustil stroj, který mě začal hned trkat do kakaové dírky. Pták mi poskakoval v rytmu přístroje, dokud ho Matěj nezastavil tím, že si ho dal do úst. Zatímco mi do zadku pronikalo velké dildo od Matějova spermatu, čůráka jsem měl v jeho puse. Rty měl stažené do kroužku, kterým těsně obepínal můj stožár. K tomu rukou sjížděl po celé jeho délce a stahoval a zase přehrnoval mi předkožku. Nahoru a dolu, nahoru a dolů, zatímco stroj jezdil dovnitř a ven, dovnitř a ven. Kombinace těchto pohybů byla naprosto neskutečná. Hluboko do análu mi klouzalo dildo, které Matěj nastavil na nejvyšší možnou rychlost. Jeho tempo se rovnalo sbíječce, cítil jsem, jak mi půlky o sebe pleskají, jak se rychle rozevírají a zavírají, jak propouštějí toho umělého ptáka sem a tam, dovnitř mě a zase ze mě ven. Nevyjížděl úplně, taky jsem byl pořád na dosah, ale ještě špička stejně rozráželo můj anál znovu a znovu. Matěj na něj dal víc lubirkantu, aby do mě snadno klouzal a potom mi ho začal znovu kouřit. Uměl to vždycky velmi dobře se zuby, což samozřejmě nemohl vynechat ani teď. Zuby mi stahoval z penisu své sliny a pak je tam jazykem zase vracel. Sténal jsem a křičel jako na mučidlech.

Konečně jsem vyvrcholil do Matějovi pusy. Moje sperma mu teklo z koutku ven, ale on ho beze všeho slízl a spokojeně spolkl. Před dalšími pohyby stroje jsem ucukl a Matěj šukačku vypnul. Políbili jsme se a potom si společně sedli unaveně na gauč. Matěj mě políbil na čelo a řekl, že jsem měl zase dobrý nápad.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt