jak jsem se zbavila panenství

KATEGORIE: Panny, panicové

Jak jsem se zbavila panenství

Autor:
Denisa T.
Publikováno:
26. 8. 2015
Přečteno:
7047x
Už jsem nechtěla být panna. Byla jsem poslední ve třídě, která to ještě s nikým nedělala a připadala jsem si hrozně hloupě. Když si o tom holky povídaly, jenom jsem jim přikyvovala a nevěděla, co říct. A ony to moc dobře věděly a celkem často na to poukazovaly.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Bylo mi jedno s kým nebo jak, prostě už jsem to chtěla mít za sebou. A proto jsem si řekla, že se toho panenství zbavím na párty kamarádových narozenin, které měly být o víkendu. Sexy jsem se nastrojila a pro jistotu si ani nebrala kalhotky. Byla jsem pevně rozhodnutá tu najít někoho, kdo mi to udělá bez nějakých cavyků.

Když jsem dorazila na místo oslavy, už tam bylo docela živo. Hudba hrála na všechny strany, všude byla spousta alkoholu a brambůrek. Celkem dost lidí jsem tu neznala, což bylo dobře, protože jsem nechtěla, aby to se mnou poprvé dělal někdo koho znám. Potom by o mě mohl něco prohlašovat a to nebylo dobrý. Nebo kdyby to byl třeba někdo od nás ze třídy. To bych asi nerozdejchala.

Vzala jsem si do ruky pití a rozhlížela se nenápadně kolem. Asi po deseti minutách mi padnul do oka takový blonďatý frajírek, kterého jsem znala jenom od vidění. Vypadal jako takový ten borec, co jde s každou a potom se s tím vytahuje před kamarády. A přesně to jsem potřebovala. Někoho, kdo se nebude na nic ptát, jenom mě toho zbaví.

A tak jsem za ním šla. Nechtěla jsem s ním mít nějaký vztah nebo něco takového, ale měla jsem obavu, aby si to nemyslel, protože to by ho potom odradilo. A tak jsem mu to asi po pěti minutách řekla – že chci jenom sex, nic víc, nic míň. A on na to samozřejmě kejvnul. A tak jsme šli stranou od ostatních k bazénu, kde skoro nikdo nebyl. Ani nevím, jak se ten kluk jmenoval, ale natlačil mě na zeď a líbal mě. Pták se mu v kalhotách stavěl do pozoru, tak jsem ho za něj popadla a honila mu ho přes kalhoty, abych ho nějak nabudila. Jazykem jsem mu ovíjela ten jeho a jeho tělo si tiskla blíž na sebe.

Myslel jsem si, že už to bude dobrý, když tu jsem najednou pocítila na rukách mokro. Ten kluk strnul a zděšeně se chytil za rozkrok. Ten chvástal se udělal! A přímo do kalhot. Bylo mi jasný, že ten nikdy žádnou ženskou neměl, jenom to rozhlašoval, aby mohl dělat ramena před kamarády.

Zklamaně jsem se vrátila na oslavu a vybírala jinou oběť. Nehodlala jsem se s prohrou jet tak smířit. Lidí na párty pořád přibývalo a já se nemohla rozhodnout. Nechtěla jsem znovu šlápnout vedle.

Nakonec jsem se rozhodla, že to udělám tentokrát jinak. Kopla jsem do sebe zbytek silného džusu s vodkou a vrhla se na parket. Tančila jsem tam jako smyslů zbavená a nakrucovala se tak, abych dala najevo nespoutanost. Netrvalo to ani pět minut a už se kolem mě motal nějaký kluk, který měl očividně zájem. Chvíli jsem ho ještě provokovala tím, že jsem mu zadkem narážela do klína a sem tam se dotkla jeho ztopořenýho ptáka. Když už jsem měla dost, pošeptala jsem mu do ucha, že to chci někde dokončit. A on souhlasil a odvedl mě pryč z té vřavy.

Tentokrát jsme nešli k bazénu, ale někam nahoru, kde byly pokoje. Ten kluk mě strčil do jedné ložnice a zamknul za mnou. Já jsem se ostýchavě posadila na postel a čekala, až si ke mně sedne. Jakmile to udělal, začala jsem ho líbat a rukama mu rozepínala kalhoty. Když je měl povolený, vyndala jsem jeho ptáka ven a musela uznat, že jsem si vybrala opravdu dobře. Neměl ho moc velkýho, což je pro první sex lepší.

Sklonila jsem hlavu a kouřila mu ho. On se mezitím zapřel za ruce a sledoval, jak si jeho čůráčka strkám do pusy. Snadno jsem si ho zarazila do pusy až po kořen, aniž bych se nějak dusila. Sála jsem mu ho a jazykem mu dráždila uzdičku. Na internetu jsem si předtím našla několik dobrých rad, jak si zajistit chlapovu pozornost.

Když jsem se zvedla, povalil mě na postel a s příjemným zjištěním, že nemám kalhotky, si naslinil dva prsty a strčil mi je opatrně do kundičky. To pro mě nebyla žádná novinka, doma jsem se prstila naprosto běžně. On ale k tomu přidal jazyk, kterým mi stimuloval klitoris. To už ve mně vyvolávalo zajímavější pocity. Plně jsem se tomu oddala a užívala si to.

Když potom přestal, zeptala jsem ho, jestli má kondom – samozřejmě ho měl u sebe a během chvilky si ho nandal. Pták mu mezitím ale trochu ochabnul, a tak jsem ho musela zase pořádně nabudit. Když ho měl tvrdýho jako skálu, lehla jsem si na záda a nechala ho, aby do mě pomalu vniknul. Trochu to zabolelo, ale nebylo to nic hrozného. Žádná krev, nic vážného.

A tak mě mrdal. Jeho pták ve mně mizel až po kořen, ale to se u tak malého čůráka dalo čekat. Když viděl, že mě to moc nebere, přešteloval si mě do jiné polohy a já najednou ucítila uvnitř tlak. Sice měl malýho ptáka, ale moc dobře věděl, jak s ním pracovat. Při přírazech se ve mně hromadila slast, až jsem začala sténat. Nehty jsem zatínala do deky a chtěla to víc a víc. Zapřela jsem se tak, abych mu mohla pomáhat a on ho do mě mohl vrážet opravdu hluboko. Prsa mi při tom poletovala na hrudníku sem a tam – on mě do nich pleskal a jazykem mi olizoval bradavky.

Bylo to fakt dobrý. Myslela jsem si, že první sex bude na nic, ale tohle se mi celkem líbilo. Pomáhala jsem mu s přírazy a on mě silně mrdal. A pak najednou ztuhl a ani se nehnul. Zmateně jsem pozorovala, jak se mu mění v obličeji výraz a pak mi došlo, že se udělal. Jakmile měl hotovo, zmizel v koupelně, kde si sundal kondom a opláchl si ptáka. Já jsem neuspokojená ležela na posteli a říkala si, že to nebylo tak špatný. Teprve potom z toho kluka vypadalo, že byl taky panic. Vzájemně jsme si tedy vypomohli.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt