panny, panicové

KATEGORIE: Panny, panicové

První sex na čarodky

O panictví jsem přišel na čarodějnice. Stalo se to s holkou, kterou jsem už dlouhou dobu měl rád, ačkoliv ona si toho dosud příliš nevšimla. Původně jsem si od toho dne moc nesliboval. Nebylo vlastně ani proč. Dana sice patřila mezi moje dlouholeté kamarády, chodila ven s námi a zbytkem party, ale nikdy si nevšimla, že jsem ji už od základní školy miloval. Hrozně krásně se smála a její dlouhé vlasy jí poletovaly kolem obličeje, když jsme šli na místo, kde se měli čarodějnice odehrávat. Byla to spíš taková vesnická zábava, na kraji vesnice se prostě nanosila velká hromada dříví, místní hospodský si tu udělal pomyslný stánek a prodával tu párky na opékání a chleba. A samozřejmě pivo a alkohol, obojí si ale poměrně dost jedinců přineslo z vlastních zásob.
Přečíst
Autor:
Radek Z.
Publikováno:
31. 5. 2018
Přečteno:
10440x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Panny, panicové

Poprvé s vesnickou cuchtou

Ještě jsem nikdy s nikým nespal. Pytlíka jsem pomalu tahal po zemi a pravou ruku jsem měl namakanější než Schwarzenegger v mládí. A mému stavu rozhodně ani nepomohlo to, že jsem léto trávil u babičky, protože naši mě nechtěli nechat doma samotného. Teda spíš se mě chtěli zbavit, ale nechtěli to přiznat. Babička bydlela na vesnici, a tak tady nebylo co dělat, jedinou výhodou byl nedaleký rybník, kam se scházeli chalani a děvušky z okolních vesnic. Takové scházedlo pro místní balíky.
Přečíst
Autor:
Petr S.
Publikováno:
7. 9. 2016
Přečteno:
9419x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Panny, panicové

Naše poprvé na pikniku

S Igorem jsme spolu začali chodit v podstatě nedávno, ještě jsme spolu ani nespali. Vždycky jsme se jenom mazlili, než jsem to potom utnula. On by chtěl jít dál, ale já jsem si ještě nepřipadala dostatečně připravená. Jako byla jsem si jistá, že se chci odevzdat jemu, ale stále mi připadalo, že jsme spolu moc krátce. A hlavně jsem se hrozně bála. Igor to věděl, a tak na mě nenaléhal, ale kdo se na něho mohl zlobit, že to sem tam zkusil?
Přečíst
Autor:
Irena P.
Publikováno:
6. 10. 2015
Přečteno:
5028x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt