ve vlaku

Lolitky, teen
article

Mrdačka v kupé

S přítelkyní jsme měli opravdu skvělý vztah. Ačkoliv to může znít jako naprosto otřepaná fráze, u...
Přečíst

Vyberte si povídku z kategorie:

Autor
ve vlaku
KATEGORIE: Lolitky, teen

Mrdačka v kupé

S přítelkyní jsme měli opravdu skvělý vztah. Ačkoliv to může znít jako naprosto otřepaná fráze, u nás tomu tak doopravdy bylo. Klapalo nám to především v sexu, kterého jsme se nemohli nabažit. Neustále jsme jeden po druhém vyjížděli a v podstatě bylo úplně jedno, jestli se to děje v divadle, kde je plno lidí, nebo na gauči při sledování hororu. Náš sexuální apetit neznal meze. A proč by vlastně měl? Byli jsme mladí, tak proč řešit budoucnost a myslet na to, kolik budeme mít dětí a jak budeme platit hypotéku? Chtěli jsme si užívat teď hned a tady a bylo jedno, jestli u toho někdo byl nebo ne.
Přečíst
Autor:
Martin V.
Publikováno:
15. 4. 2015
Přečteno:
11452x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt