mrdačka v kupé

KATEGORIE: Lolitky, teen

Mrdačka v kupé

Autor:
Martin V.
Publikováno:
15. 4. 2015
Přečteno:
11394x
S přítelkyní jsme měli opravdu skvělý vztah. Ačkoliv to může znít jako naprosto otřepaná fráze, u nás tomu tak doopravdy bylo. Klapalo nám to především v sexu, kterého jsme se nemohli nabažit. Neustále jsme jeden po druhém vyjížděli a v podstatě bylo úplně jedno, jestli se to děje v divadle, kde je plno lidí, nebo na gauči při sledování hororu. Náš sexuální apetit neznal meze. A proč by vlastně měl? Byli jsme mladí, tak proč řešit budoucnost a myslet na to, kolik budeme mít dětí a jak budeme platit hypotéku? Chtěli jsme si užívat teď hned a tady a bylo jedno, jestli u toho někdo byl nebo ne.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Šukali jsme v podstatě kdekoliv. Ať už by kdokoliv řekl jakékoliv místo, mohl bych mu říci, v jaké poloze a kolikrát jsem Kateřinu měl, než jsme oba byli natolik vyčerpaní, že znovu už to nešlo. Naše mrdačky byly rychlé, ale o to vášnivější, zuřivější a zvrhlejší. Kateřina byla naprosto dokonalá a v posteli jí nevadilo vůbec nic. Nestyděla se kvůli ničemu a svého těla si vážila, což bylo snad to nejlepší. Zažil jsem už holky, co neměly rády to, jak vypadají, a díky tomu se nedokázaly pořádně uvolnit. S tím Kateřina neměla problém ani v nejmenším. Naopak – někdy jsem jí skoro nestačil.

A přesně tahle dračice se nyní rozhodla, že mě přestaví rodičům. Tedy respektive, to rozhodnutí padlo trochu někde jinde a ona byla jen poslušná vykonavatelka vůle. Společně jsme tedy měli jet k jejím rodičům, u kterých momentálně nebydlela kvůli vysoké. Otec jí platil byt, přičemž kdyby věděl, na kolik různých místech v bytě je otisk zadečku její dcery, dostal by infarkt.

Tam i zpátky jsme měli jet vlakem, protože jsme ani jeden ještě neměli auto.

Víkend u rodičů Kateřiny byl jedním slovem – děs. Oba starouškové sice byli hodní, snažili se mě opravdu poznat a rozhodnout se, jestli jsem dost dobrý pro jejich dceru, ale co bylo nejhorší, chtěli si Kateřiny užít, co nejvíc to šlo. Což znamenalo, že jsme každou minutu každého z těch tří dní strávili společně. Ačkoliv za normální situace jsme opravdu celkem vynalézavý, co se týče sexu, teďka nic z toho nešlo - její rodiče prostě byli naprosto všude. Jakmile jsem Kateřině byť jen strčil ruku do kalhotek, za rohem se objevila její matka. Jen jsem jí plesknul po zadečku, vzápětí na mě volal její otec. Jako kdyby věděli.

Byli jsme z toho oba šíleně frustrovaní. Kateřinin výraz mluvil za vše – její kalhotky by se daly ždímat, jak byla nadržená. Byli jsme zvyklí mrdat někdy i třikrát za den. Byli jsme prostě nenasytní, nemohli jsme se jeden druhého naplnit. A najednou to nešlo.

Víkend byl tedy díky tomuto opravdu vyčerpávající. V sobotu večer jsem už vůbec nemohl spát, bez pusy na dobrou noc prostě můj pták nesplasknul. Tajně jsem se tedy vyplížil z obýváku, kde jsem spal na gauči a potichu vklouzl do pokoje Kateřiny. Bylo kolem třetí ráno, ale ona také nespala. Jen jsem se přiblížil k její posteli, silně mě objala kolem krku a stáhla mě k sobě do peřin. Asi čekala, kdy přijdu, protože na mě byla dokonale připravená. Nejenže měla vlhkou číču, ale byla rovnou celá nahá. Na nic jsem nečekal a surovně do ní narval ptáka. Skoro jsem se po prvním přírazu udělal, jak jsem byl nedočkavý. A možná by druhý příraz opravdu tak skončil, kdyby se najednou neozvalo zaťukání na dveře.

Kateřina mě rychle odstrčila na zem a já zalezl pod postel. Do pokoje vešla její matka s nějakou velmi neodbytnou záležitostí, na kterou musela přijít ve tři ráno. Zpod postele jsem se dostal až o hodinu později, kdy už skoro svítalo. Ještě jsem se pokusil na Kateřinu vlézt jednou, ale to se zase objevil její otec s tím, že si byl dole udělat něco k jídlu a viděl, že nejsem na gauči. A jelikož dole seděl celkem dlouho, tak se má jít Kateřina podívat na záchod, jestli mi není zle.

Naše neuspokojené sexuální choutky musely jednoduše počkat, až se dostaneme z toho blázince. Kalhoty mi skoro praskaly ve švech, když jsme se loučili na nádraží. Jen jsem doufal, že mě její matka nebude chtít obejmout nijak silně, jinak by se jí dostalo menšího pozdravu.

Ve vlaku jsme se zavřeli do kupé a už už se na sebe chystali vlítnout, když tu si k nám přisedla jedna starší paní a pak ještě nějaký další člověk. Kupé najednou bylo těsné a sex nemožný. Okatě jsem tedy zkusil narážku, že si půjdu odskočit. Bohužel ale záchod byl obsazený, takže ani v tomto směru nic.

Cesta byla nekonečně dlouhá a s každou další minutou se mi dýchalo hůř a hůř. Chtěl jsem se Kateřiny okamžitě zmocnit a vošukat ji. A pokud ti lidé v další stanici nevystoupí, asi je osobně odtud vykopnu, abych to mohl udělat.

Naštěstí jako kdyby mi četli myšlenky, všichni do jednoho v další stanici vystoupili. Pozorně jsem ohlídal, aby k nám nikdo další nevlezl a ve chvíli, kdy se dal vlak do pohybu, jsem zablokoval dveře a zatáhl závěsy. Kateřiny už stála vedle mě s rukou v mých kalhotách a mnula mi naběhnutého ptáka. Kalhoty a kalhotky už měla u kolen. Sama si potom klekla a mýho čůráka si nacpala hladově do pusy. Neubránil jsem se hlasitému vzdychání, když mi ho perfektně kouřila. Zoubky sjížděla po předkožce a v rukou mi hnětla koule. Potom mě popadla za zadek a sama si mě přirážela do pusy. Kokot jí sjížděl až hluboko do krku, ale ona nepřestávala a snad i o to zuřivěji si ho tam zasouvala.

Už jsem se nedokázal udržet, a tak jsem ji otočil k sobě zadečkem a nacpal jí penis do kundičky. Okamžitě do ní vklouznul a Kateřina vyjekla. Rukama se opřela o sklo před sebou, abych do ní mohl lépe bušit. A tak jsem jí mrdal, až jí zadeček poskakoval. Sem tam jsem jí po něm plácl, až ho měla celý červený. Snažila se vřískat potichu, ale moc jí to nešlo.

Po tak dlouhé době jsem byl zuřivější, než jindy. Zatímco jsem ji mrdal, prsty jsem jí střídavě mastil klitoris a drtil bradavky. Byla tak neuvěřitelná. Záda prohnula jako kočka a já tak měl lepší přístup do její kundičky. Zajížděl jsem do ní hluboko, až to slyšitelně čvachtalo. Lasturku měla úplně vlhkou.

Po chvilce jsem jí naslinil anál a plynule do něho vklouznul. Držel jsem si ji pevně za boky a narážel si ji na svůj velký kolík. Viděl jsem, jak rukama klouže po skle, jak se nemůže udržet slastí na nohou, ale nepřestával jsem do ní bušit.

Před očima se mi dělaly skoro mžitky, když jsem vyvrcholil a vystříkal se na její obnažená záda. Jakmile jsem to kapesníky otřel, nechal jsem Kateřinu, aby zůstala tak, jak byla, a sám si pod ní klekl. Jazyk jsem jí zabořil mezi pysky a vylizoval jí pekáč, až pištěla. Ve chvíli, kdy vyvrcholila, šíleně křičela, což by až tak nevadilo, protože to zaniklo ve skřípění brzd. Kateřina tak jednak pištěla kvůli slasti, kterou jí můj jazyk mezi nohama udělal, jednak kvůli tomu, že jsme právě dojeli do stanice a za oknem byla banda čumilů.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt