na koncertě

Lolitky, teen
article

Oddaná fanynka

V místním klubu měla hrát jedna skvělá klučičí kapela, kterou jsme s holkama naprosto milovaly....
Přečíst

Vyberte si povídku z kategorie:

Autor
na koncertě
KATEGORIE: Lolitky, teen

Oddaná fanynka

V místním klubu měla hrát jedna skvělá klučičí kapela, kterou jsme s holkama naprosto milovaly. Bylo jasné, že musíme někde sehnat lístky. Těšila jsem se jako malá, ale moji radost mi brzy zatrhli rodiče. Sice jsem už byla dospělá, ale dokud jsem bydlela pod jejich střechou a nevydělávala, musela jsem se podrobit jejich vůli, ať byla sebekrutější. Byla jsem posledním rokem na střední a nemohla se dočkat, až vypadnu z domu, kde platilo tolik zákazů a pravidel.
Přečíst
Autor:
Soňa C.
Publikováno:
30. 1. 2015
Přečteno:
4989x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt