oddaná fanynka

KATEGORIE: Lolitky, teen

Oddaná fanynka

Autor:
Soňa C.
Publikováno:
30. 1. 2015
Přečteno:
4989x
V místním klubu měla hrát jedna skvělá klučičí kapela, kterou jsme s holkama naprosto milovaly. Bylo jasné, že musíme někde sehnat lístky. Těšila jsem se jako malá, ale moji radost mi brzy zatrhli rodiče. Sice jsem už byla dospělá, ale dokud jsem bydlela pod jejich střechou a nevydělávala, musela jsem se podrobit jejich vůli, ať byla sebekrutější. Byla jsem posledním rokem na střední a nemohla se dočkat, až vypadnu z domu, kde platilo tolik zákazů a pravidel.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Všechny ostatní kamarádky někde splašily peníze a stejně tak i lístky. Pod záminkou, že jde naše třída do divadla, jsem z mámy vylákala alespoň nějaké menší peníze a na zbytek si půjčila od jedné kamarádky. Na lístek jsem tedy měla, i když jsem ho musela schovat, aby ho máma náhodou nenašla. To bych doma měla zle.

Noc s velkým N se rychle blížila a já se nemohla dočkat. Rodiče naštěstí nevěděli, který večer mají na mě dávat větší pozor a já je na to neupozorňovala. Toho dne jsem se do svého pokoje odebrala překvapivě brzy – vymluvila jsem se, že mě hrozně bolí hlava a potřebuju se pořádně vyspat. Rodiče se na nic neptali a já tak byla volná.

V pokoji jsem se převlékla do nejvíc sexy šatů, které jsem měla a tajně se vyplížila oknem. Jelikož jsem měla pokoj v přízemí, nebyl to žádný problém obzvlášť, když se rodiče posadili před televizi, od které je v sobotu večer nemohlo vytrhnout nic. I kdyby nic nedávali, oni dokázali před tou bednou sedět celý večer bez jediného pohybu.

Kamarádka Hana už na mě čekala na rohu naší ulice. Společně jsme se potom přidaly k ostatním a všechny dohromady zamířily do klubu, kde se mělo všechno odehrát. Hluk se valil z otevřených dveří, které přímo vybízely, abychom jimi prošly. A my nehodlaly neuposlechnout takové pobídky.

Uvnitř byl velký rámus a spousta lidí. Rychle jsme si daly kabáty do šatny a procpaly se co nejvíce dopředu, abychom mohly být našim idolům co nejblíže. Bylo mi jedno, jestli kvůli bedně, kterou jsem měla sotva metr od ucha, dneska večer ohluchnu, hlavně když se budu moct dotknout hlavního zpěváka Michala.

Před naší oblíbenou kapelou hráli ještě nějací předskokani, takže trvalo ještě další dobrou hodinu, než se konečně naplnila naše přání. Na parketu se objevila celá kapela a zahájila svůj výstup. S křikem jsme se ve vlnách mačkaly na malé pódium, a jakmile se rozezněla první písnička, lidi za mnou se začali tlačit dopředu. Připadala jsem si, že mi snad každou chvíli dojde dech – jednak ze zpěvu úžasného Michala, jednak z toho, jak mě dav za mnou hystericky tlačil na prkenné pódium.

I přesto, že zněla jedna dobrá písnička za druhou, nedokázala jsem se pořádně uvolnit. Uprostřed toho davu jsem nemohla dýchat a připadalo mi, že snad musím každou chvíli omdlít.

A to se nakonec doopravdy stalo.

Prostě jsem se složila na zem a zapadla do toho davu holek kolem mě. Ty si toho snad ani nevšimly, protože jejich těla se nade mnou uzavřela ještě rychleji, než to udělá vodní hladina. Naštěstí zpěvák Michal to zaznamenal a bez rozmýšlení skočil mezi ty holky, aby je usměrnil. Ty se na něho sice nejdříve začaly lepit, protože si myslely, že seskočil kvůli nim, ale on jim dal celkem jasně najevo, že jde o mě. O tu holku, která na zemi leží jak široká, tak dlouhá.

Když jsem se probudila, seděla jsem na nějakém křesle v odhlučněné místnosti. Zmateně jsem se rozhlížela, když tu mi padl pohled na sklenku, která se mi vznášela před obličejem. Podával mi ji hlavní zpěvák kapely Michal a ptal se, jestli už mi je líp.

Cítila jsem, jak se mi tváře rozpalují studem a hanbou, ale přesto jsem ze sebe dokázala vysoukat, že je mi dobře. Což mi opravdu bylo v jeho přítomnosti.

Dezorientovaně jsem se zeptala, co se stalo a proč není na pódiu, a tak mi řekl, že udělal pauzu, aby mi mohl pomoci, že by mě jinak dav zcela jistě ušlapal. Byla jsem mu velmi vděčná, čímž si Michal byl více než jistý, a tak se neostýchal dát mi ruku na stehno.

Byla jsem na rozpacích, ale ani v nejmenším jsem neuvažovala nad tím, že bych to nějak zastavila. Chtěla jsem všechno, co mi mohl nabídnout. A byla jsem si jistá, že mi toho chce dát víc, než jenom sklenici studené vody.

Pomalu mě hladil po nohách, a když viděl, že se nebráním, zkusil mě pohladit po ňadrech. A když jsem ani tehdy neucukla, natáhl se ke mně a políbil mě. Srdce mi bušilo hlasitě v hrudi, až jsem skoro nemohla znovu popadnout dech. Jeho jazyk se bojácně probojoval skrz moje zamčené rty a začal tančit s tím mým.

Pak si nade mě stoupnul a rozepnul si poklopec. Z kalhot vyndal macatýho ptáka a strčil mi ho do úst. Poslušně jsem mu ho sála a rukou ho krouživě honila. Asi jsem to ale nedělala dostatečně dobře, protože považoval za nutné popadnout mě za hlavu a vrážet mi tam ptáka po svém. Skoro jsem se zadusila, ale neodvažovala jsem se odporovat. Vlastně jsem to i chtěla.

Střídavě jsem vystrkovala zoubky a brousila je o jeho ptáka, kterým mě mrdal do pusy. Spokojeně si mručel a nepřestával mi hlavu narážet do svého klína.

Po nějaké chvíli mi řekl, abych si sundala kalhoty a já to udělala. Chtěla jsem si sundat i kalhotky, ale řekl mi, abych si je nechala. A zase poslechla.

Jazykem mi navlhčil kundičku a pak mi přes klitoris přejížděl mými kalhotkami. Vzrušeně jsem sténala a dívala se, jak se tváří spokojeně. Po chvilce do mě zasunul svého čůráka, kalhotky mi akorát odsunul stranou.

Nebyla jsem sice panna, ale sex jsem zažila jen párkrát a tohle bylo naprosto něco jiného. Měl sice krátkýho, ale šíleně tlustýho ptáka, takže mě to bolelo. Potichu jsem naříkala, ale nechtěla jsem, aby přestal, tak jsem se snažila soustředit, abych v tom našla i něco příjemného. A nakonec se mi to podařilo. Po chvíli do mě zuřivě bušil a mě zavalovala vlna slasti.

Zatímco mě mrdal, rukou mě držel za prsa, která mi poskakovala na hrudi, a sténal. Záměrně jsem stahovala kundičku, aby se mu to víc líbilo, ale nedal to na sobě nijak znát.

Po chvíli mi řekl, abych se otočila. Poslechla jsem a vyšpulila na něj zadeček. On potom sáhnul za sebe a namazal si ptáka lubrikantem. Trochu si ho dal i na prsty a strčil mi je do análu. Trochu to bolelo, což nebylo nic v porovnání s tím, když mi tam nacpal ptáka. Křičela jsem bolestí, zatímco on sténal slastí.

Naštěstí to netrvalo dlouho a nastříkal mi svoje sperma na obličej. Potom si o mě spokojeně otřel penis, poplácal mě po hlavě a odešel pokračovat v koncertu. Já jsem už potom na nic nečekala a šla domů. Na nějakou muziku už jsem neměla ani pomyšlení. Další týden jsem si potom pořádně nemohla sednout.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt