lavina vášně

KATEGORIE: Gay

Lavina vášně

Autor:
Pavel H.
Publikováno:
2. 8. 2013
Přečteno:
3191x
Pro holky je jednodušší někoho sbalit. I když nejsou moc pěkné, tak na slovo sex uslyší téměř každý chlap. To bylo moje původní tvrzení, které jsem se tehdy rozhodl dokázat.

Kdysi jsem si založil na internetové seznamce profil ženy, která hledá muže na kamarádství a možná i na něco víc, jak se to v těch seznamkách píše. Přidal jsem nějaký popis vlastností průměrné ženy a fotku, která nijak nevybočovala z davu. A čekal jsem, jestli se někdo chytí. Do druhého dne jsem měl spoustu vzkazů. Od chlípných ve stylu, kde že se sejdou na tu šukačku, až po milé muže, kteří se chtěli s ženou nejdříve seznámit a ptali se na její zájmy
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Říkal jsem si, že když už jsem si potvrdil, jak je pro ženu lehké někoho získat, mohl bych s nějakým z mužů začít komunikovat a naučit se, jak balí holky ostatní.

Vybral jsem jednoho, který podle vzkazu i fotky působil značně sympaticky. Psali jsme si celé hodiny, noci a celé týdny. Bavilo mě to. Cítil jsem, že konečně mám kamaráda. Občas jsme si psali i o citových problémech. Strašně jsme si rozuměli, sedli jsme si.

Jednoho dne muž navrhl, že bychom se mohli sejít. Z mé strany to samozřejmě nepřipadalo v úvahu, tak jsem napsal, že s muži ze seznamky se po tak krátké době nesetkávám, že se bojím úchyláků, kterých je internet plný. Mužova odpověď mě překvapila. ‚Neboj, já jsem gay. Na seznamce jsem si chtěl jen najít kamarádku, se kterou si budu rozumět, a která časem můj problém pochopí.‘ Můj náhled na muže se okamžitě změnil. Prahnul jsem po něm. Chtěl jsem vědět, jak jedná s muži. Najednou jsem cítil, že mám šanci.

Psali jsme si další měsíc. Bavili jsme se úplně o všem. Žádné téma nebylo tabu, ani jeho homosexualita. Napsal mi, že je škoda, že nejsem chlap. V tu chvíli mě nenapadlo nic lepšího, než se přiznat. Chtěl jsem ho. Obdivoval jsem jeho myšlenky, hltal jsem každé slovo, které napsal. Vyzvonil jsem mu všechno do posledního detailu - proč jsem si profil zakládal, jaký je můj vztah k němu.

Nějakou dobu neodpovídal. Bál jsem se, že je náš virtuální vztah skončil. Ale opak byl pravdou, pouze potřeboval nějaký čas na vstřebání té informace, která všechno změní.

Po nějaké době, kdy jsme si psali zamilované vzkazy už jako chlap s chlapem, mi navrhl, že se můžeme sejít. Já samozřejmě přijal. Měl jsem obrovskou trému, ale chtěl jsem ho vidět, chtěl jsem se s ním vidět, chtěl jsem ukájet jeho sexuální potřeby.

Již když jsem si ráno v den plánované schůzky probudil, můj úd byl od rána jako z oceli. Řádně jsem se připravoval. Vysprchoval se, oholil, vzal si čisté oblečení. Samou nervozitou jsem ani nemohl jíst. Když už bylo na čase, vyrazil jsem. Dohodli jsme se, že se sejdeme před kavárnou. Když jsem jel autem, užíval jsem si adrenalinu, který se mi hrnul do těla. Začínal jsem se cítit sebevědomě.

Když jsem dorazil na smluvené místo, Radek tam už na mě čekal. Vypadal ještě lépe než na fotce. Měl úžasně vypracovanou postavu, což bylo vidět i přes košili a obepnuté kalhoty. Nenápadně jsem se mu podíval do rozkroku – jeho úd na tom byl stejně jako můj.

V kavárně jsme pili kávu a úplně normálně jsme se bavili, jako kdybychom se znali už léta. Cítil jsem tu zvláštní atmosféru, jak jsme to oba chtěli. Jak jsme se na sebe usmívali a navzájem se gesty sváděli. Úplně mě dostávalo, když si Radek hladil nohu – nenápadně pod stolem jsem pozoroval, jak si pomalu jede po stehnu k rozkroku. To mě nabudilo ještě více. Můj penis se v kalhotech mačkal, chtěl ven, chtěl se dotýkat Radkova těla…

Když jsme dopili kafe, zeptal se mě Radek, jestli nechci na chvíli k němu domů. Asi měl stejně chlípné myšlenky jako já. Rychle jsme zaplatili a nasedli jsme k Radkovi do auta. Už při řízení mi hladil pravou rukou nohu. Já myslel, že se z toho udělám. Začala se mi točit hlava, absolutně jsem cestu nevnímal.

Radek rychle zaparkoval a běželi jsme k němu do bytu. Hned jak zabouchl Radek dveře, mě začal vášnivě líbat. Jeho polibky jsem mu oplácel ještě vášnivěji a hnětl jsem mu rozkrok. Po chvíli mě začal přes kalhoty dráždit i on. V hlavě i v penisu mi tepalo, cítil jsem v něm neskutečné pnutí a srdce mi nahlas bušilo. Takovou nadrženost jsem ještě nezažil. Namáčkl jsem se na Radka, že se naše penisy přes kalhoty dotýkaly. Třel jsem se o něj. Během ještě vášnivějšího líbání jsme si začali navzájem svlíkat košile. Čekal jsem, že na to půjdeme rychle, ale užívali jsme si toho napětí a rozepínali jsme knoflíček po knoflíčku…

Po košilích jsme si navzájem rozepli pásky a sundali i kalhoty. Přitiskli jsme se k sobě a stále ve stoje jsme se o sebe třeli. Radek mi stáhnul boxerky a naznačil mi, že se mám předklonit. Nikdy jsem v sobě péro neměl, ale teď jsem po tom přímo toužil.

Radek se natáhl pro lubrikant, který měl položený na stole. Trochu si jím navlhčil prsty a začal mi dráždit anální otvor. Nejdřív jeden prst, potom dva, následovaly tři… Strašně se mi líbilo mít ten prostor vyplněný. Prahnul jsem po tom, aby mi tam už vsunul místo prstů svůj úd…

Na to jsem nemusel čekat dlouho. Radek vytáhl prsty a slyšel jsem, jak si stáhnul trenky. Mnou projela vlna vzrušení a očekávání. Pomalu se začal svým údem větších rozměrů probojovávat co nejhlouběji do mě. Já si to užíval, byl jsem v naprosté euforii. V penisu mi tepalo a začal jsem si ho zároveň honit. Byla to slast. Radek se po pár přírazech udělal a já cítil na zádech jeho horkou šťávu…

Když se Radek vydýchal, předklonil se tentokrát on. Můj penis byl úplně červený, nemohl se dočkat, až taky pozná tu rozkoš. Natáhl jsem se po lubrikantu, ale Radek mě zastavil, že klidně můžu bez něj. Chytil jsem ho za ten krásný zadek a pomalu jsem začal zasouvat. Už po prvním přírazu jsem myslel, že vyvrcholím. Byl to nepopsatelný pocit, takový pevný stisk jsem ještě nezažil. Radek se prudce pohyboval proti směru mých přírazů a já se dostával ještě hlouběji. Byl jsem v ráji, bušilo mi v hlavě, skoro jsem ani neviděl. Jen jsem ďábelsky přirážel a užíval si tu slast. Když jsem se udělal. Byl to pocit, jak když se láva valí ze sopky. Umíral jsem rozkoší.

Když jsem se vzpamatoval, šli jsme spát. Usínali jsme ve vzájemném objetí.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt