manželkou přistižen s milencem

KATEGORIE: Gay

Manželkou přistižen s milencem

Autor:
Petr B.
Publikováno:
6. 1. 2016
Přečteno:
6097x
Byl jsem velké zvíře u jedné firmy, měl jsem se fakt dobře, doma jsem měl milující manželku a taky dvě děti. Dokonce jsem měl i zlatého retrívra, takže by se dalo říct, že já a moje rodina jsme tvořili dokonalý základ pro fotku perfektní šťastné rodiny na billboard. A přesto jsem se necítil šťastný, domů jsem chodil pozdě, žena na mě akorát křičela, jak jsem neschopný a o dětech jsem věděl možná tak to, jak se jmenují.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Bylo to tím, že jsem popravdě byl nešťastný ve svém životě. A to až do té doby, dokud jsem si neuvědomil, kdo doopravdy jsem. Jsem gay.

Manželce ani dětem jsem se nedokázal svěřit, ale v jednom klubu jsem potkal mladého kluka, se kterým jsem se okamžitě dal do řeči. Padli jsme si do oka a bylo nám spolu moc fajn. A než jsem se nadál, pravidelně jsem manželku podváděl a velkou část své výplaty investoval do toho mladého masíčka. Ano, vydržoval jsem si mužského milence a vždycky se nemohl dočkat, až si to spolu rozdáme. Zezačátku to byl pouze nezávazný vztah, sem tam jsem mu něco koupil a on mě za to nechal zasunout, ale postupně se z toho stávalo něco víc. Když už jsme spolu byli víc, než půl roku, začal Daniel najednou vyžadovat víc, než jsem mu mohl dát. I když jsem ho měl rád a sex se svou ženou jsem praktikoval opravdu jen z donucení a s myšlenkou na něj, nedokázal jsem si představit, že bych svou rodinu opustil.

Poté, co jsem si našel Daniela, se můj život změnil. Doma nám to s manželkou najednou klapalo, na děti jsem měl více času i energie a byl jsem fajn táta. Už ne jenom ten chlap, co chodí k nim domů přespat, než půjde do práce. Zase jsem byl tím, čím jsem byl předtím, a nechtělo se mi tento život opouštět. Daniel byl ale neodbytný, při každé schůzce se urážel a neustále na mě dotíral, kdy konečně podám žádost o rozvod, abychom se mohli usadit spolu. Upřímně řečeno mě ta myšlenka ale děsila. Že jsem gay, jsem nikomu neřekl, bál jsem se totiž reakce svého okolí. A to nejen doma a u svých blízkých, ale také u lidí v práci. Měl jsem svoje zaměstnání rád, platil jsem za dobrého zaměstnance, měl jsem důvěru nejen svého šéfa, ale také zaměstnanců, kteří mi fandili. Nechtěl jsem tohle všechno zahodit jenom proto, že si párkrát smočím ptáka v Danielově sexy zadečku.

Daniel byl ještě mladý kluk, a tak jsem ho pořád balamutil, že to teď nejde a že ještě musíme vydržet. Zpočátku svou roli pouhého milence snášel dobře, ale postupně v něm něco začínalo vřít. Bohužel jsem tomu nevěnoval takovou pozornost, jakou jsem měl.

Jednoho dne jsme v práci měli velmi důležitou poradu. Zrovna jsem přednášel svým kolegům, když tu mi zazvonil mobil. Bylo mi jasné, že je to něco urgentního, a tak jsem se omluvil a odešel z místnosti. Volal mi Daniel a zněl opravdu rozrušeně. Ani jsem mu nevynadal, že jsem mu zakázal volat mi do práce, a raději se kolegům omluvil, že to byla manželka a něco důležitého se stalo a okamžitě musím jít. Všichni na poradě mě samozřejmě omluvili, a tak jsem mazal do bytu svého milence, který jsem mu platil ze svých peněz.

Když jsem si odemkl, volal jsem jeho jméno a zoufale se rozhlížel. Nevěděl jsem, co si mám myslet, když tu na mě najednou zezadu skočil a zakryl mi oči. Danielovi se po mně prý jenom stýskalo a chtěl být zase u mě, proto si mě zavolal. Myslel jsem, že vzteky prorazím zeď.

Na Daniela se ale nedá zlobit dlouho, a tak jsem se nechal po pár minutách uchlácholit a hlavně sundat si kalhoty. Danielova ruka se mi sunula po stehnu a on mi mezitím povídal různé sexy věci. Šeptal mi do ucha, co se mnou nyní hodlá udělat, jak si chce mýho ptáka strčit do krku a pořádně mi ho vykouřit. Už jenom z těch slov se mi čůrák zvedal do pozoru.

Daniel si přede mě klekl a jazykem mi pomalu a dráždivě přejížděl od kolen směrem k rozkroku. Párkrát mi přes penis přejel přes boxerky, které mi o chvíli později také sundal. Popadnul mýho klacka do ruky a s pohledem upřeným na mě si ho pomalu zasunul až hluboko do krku. Sténal jsem u toho tiše blahem a sledoval každý jeho pohyb. Viděl jsem, jak mu zase pomalu vyjíždí z pusy a potom zase dovnitř. Jazykem mi přitom kroužil na žaludu a palcem mi mačkal uzdičku do nějakého rytmu, který mu zněl zrovna v hlavě.

Potom sáhnul na stolek vedle gauče a vyndal vazelínu, kterou si tam předtím připravil. Pořádně mě i sebe promazal, aby to klouzalo. Honil mi u toho ptáka, a když si svlékl oblečení, mnul ho i sobě. Rozkročmo se nade mě postavil a pomalu nasedl. Klacek mu proklouznul snadno do análu a pokračoval dál do jeho těla. Mým tělem proudila touha a slast, chtěl jsem ho popadnout a nabodávat si ho rychle a krutě na svýho čůráka, ale on mě nenechal. Svým tempem pokračoval a udržoval mě tak ve smyslném napětí.

Jeho pták byl ale taky pořádně ztopořený, a tak jsem ho vzal do ruky a začal mu ho honit. Daniel u toho mručel blahem, zatímco se nade mnou nadzvedával a zase klesal. Z toho pomalého sexu jsem v sobě vnímal pocit zvedajícího se vzrušení. Daniel se ke mně naklonil a při přirážení mě líbal. Jazykem mi kroužil kolem toho mého, slastně se o něho otíral a mísil se s ním. Měl sladký dech a perfektně líbal.

Netrvalo to dlouho a já se udělal. Vyhonil jsem si ptáka na jeho perfektní tělo, a když jsem skončil, zlíbal jsem mu celý hrudník. Pak jsem ale uslyšel tichý pláč. Podíval jsem se tedy do chodby a ztuhnul jsem. Stála tam moje manželka a na všechno se dívala. Neměl jsem tušení, jak dlouho tam byla a co všechno viděla, ale v podstatě to bylo jedno. Z tohohle jsem neměl šanci se vykecat a přesně o to Danielovi šlo, když mě sem dneska vylákal.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt