maturák a moje poprvé

KATEGORIE: Panny, panicové

Maturák a moje poprvé

Autor:
Karolína K.
Publikováno:
26. 2. 2015
Přečteno:
5892x
Na maturitní ples jsem se šíleně moc těšila. Byl to večer, na který jsem chtěla vzpomínat celý život – musel být dokonalý. Perfektní šaty, úžasný make-up, sladěné boty a nádherně vyčesané vlasy. A nesmíme také zapomenout na dokonalého partnera, který mě bude doprovázet. A tím měl být můj přítel Dominik, se kterým jsem chodila už skoro půl roku. Kromě toho, že večer budu středem pozornosti, měl nastat ještě jeden očekávaný okamžik. A to naše poprvé.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Oba jsme s Dominikem byli nezkušení, ale zato připravení jako nikdy. Neustále jsme náš velký okamžik odkládali a čekali na tu správnou příležitost. Nechtěli jsme první sex jen tak někde spunktovat, mělo to být něco jedinečného a večer maturitního ples pro to byl přímo perfektním místem.

S přípravami na tu velkolepou událost jsem začala velmi brzy. Ples měl být skoro za měsíc, ale já už jsem sháněla všechno nezbytné – takže hlavně sexy prádlo pro první sex a na to úchvatné šaty, které všem holkám vyrazí dech. Důležité ale bylo, abych se náhodou netrefila do nějakého modelu, který bude mít někdo taky. Nechtěla jsem být s nikým stejná.

Nakonec jsem se rozhodla objednat si šaty až z Ameriky, abych nic neriskovala. Kromě toho jsem se také zavčasu objednala ke kadeřnici, kosmetičce a nakonec také manikérce a pedikérce. Všechno jsem měla absolvovat těsně před plesem, aby to vydrželo co nejdéle.

Konečně tu byl ten velký den a všechno šlo jako na drátku. Nejdříve jsem zamířila do kosmetického salónu, kde se mě okamžitě ujaly. Vycházela jsem odtamtud jako znovuzrozená. Opravdu jsem si připadala krásná a svěží. Šaty jsem měla připravené stejně jako sexy korzet a bílé podvazky pod nimi. Do psaníčka jsem si kromě nezbytností dala také kondom – nechtěla jsem ponechat nic náhodě. Co kdyby byl Dominikům prasklý nebo si ho nedej bože nepřinesl? Původně jsme o věneček chtěli přijít přímo na plese, ale jelikož tam hrozilo, že by nás někdo mohl odhalit a my chtěli všechno v klidu, rozhodli jsme se pro jinou verzi.

Na zahájení plesu jsme s Dominikem dorazili včas. Zanechala jsem ho v přítomnosti svých rodičů a sama se vydala za spolužáky, abych se připravila na náš nástup. Po odtancování jsem s uspokojením sledovala, že náš nástup byl mnohem lepší a od lidí v sále i lépe hodnocený. Když jsem si šla pro šerpu, nikam jsem nespěchala a užívala si těch mých pět minut slávy. Jakmile jsem si převzala maturitní šerpu a podala si ruku s ředitelem, vrátila jsem se ke své rodině. S Dominikem jsme po sobě spiklenecky pokukovali, ale ještě na naši část večera nebyl ten správný čas.

A tak jsme se šli mezitím bavit.

Zatančila jsem si s tátou i dědou, ale v Dominikově náručí jsem strávila skoro celý zbytek večera. O půlnoci jsem samozřejmě nezapomněla zašlapat šerpu společně s ostatními a schovat si ji u kamarádky, abych ji náhodou neviděla před maturitou. Po tomto rituály se naši chystali domů – ujistila jsem je, že domů pojedu s Dominikem, který bydlí nedaleko a že u něho přespím, jelikož se nám ještě nechce odejít. Nikdo proti tomu nic nenamítal. Jakmile však auto rodičů zmizelo za zatáčkou, oba jsme si taky doběhli pro kabáty a šup do hezkého připraveného bytečku strávit společně naše poprvé.

Dominikovi rodiče byli někde u známých na druhém konci republiky, takže jsme měli byt jenom pro sebe. A Dominik se před plesem opravdu činil. Všude byli připravené svíce, které jsme společnými silami zapálili, dále na posteli bylo několik růží vyskládaných do srdce a na uvolnění na pultě bylo připravené vychlazené víno.

Všechno naprosto dokonalé.

Stále jsem se ještě cítila jako princezna a navíc ještě taková péče o moje blaho. Byla jsem v sedmém nebi, když mi Dominik sundal kabát a pomáhal mi ze šatů. Tiskla jsem se těsně k němu a nemohla se dočkat, až uvidí, co jsem si pro něho na oplátku připravila já.

Jakmile ze mě šaty sklouzly na zem, Dominik nestačil zírat. Viděla jsem, jak se mu při pohledu na mě čím dál více boulí kalhoty. A tak jsem mu také pomohla shodit to nepříjemné svazující sako a těsné kalhoty i s košilí. Líbala jsem ho a hladila po hrudníku, zatímco jsem mu rozdělávala opasek u kalhot. Poté, co jsem mu je stáhla, jsem ho masírovala v rozkroku. Nádobíčko už měl pořádně tuhé a připravené. Ale chtěla jsem, aby to bylo se vším všudy, a tak jsem mu sundala i trenky a pomalými pohyby, mu ho začala kouřit. Dávala jsem si pozor, abych si ho nedávala moc hluboko, protože mě přepadával dávící reflex. Ale žalud jsem mu zvládla obstarat dokonale. Jemně jsem se ho jazykem dotýkala, přejížděla přes něho a mezitím ho rukou pomalu honila. Všimla jsem si, jak mu hlava ptáka zrudla, a vzápětí mě Dominik odstrčil, aby se neudělal.

Teď jsem byla na řadě já.

Dominik mě dovedl k posteli a hladil mě po celém těle. Sexy prádlo sundával kousek po kousku – pomalu mi sundal punčocháče i podvazky, rozepnul těsnou podprsenku a osvobodil moje kůzlátka a zuby mi stáhl krajkové kalhotky. Byla jsem před ním nahá.

Jazykem mi přejížděl po bříšku a krouživě olizoval pupík. Pak se přesunul výš a dráždil mi bradavky, než jediným pohybem sjel až dolů k mému rozkroku. Kundičku jsem měla hladce vyholenou a hlavně úplně vlhkou a připravenou. Nejdříve mi prsty masíroval klitoris a pokoušel se mi tam strčit prsty. Nervozitou jsem byla úplně stažená, takže se mu to podařilo až na třetí pokus. Něžně mě prstil a palcem mi mnul poštěváček. Svíjela jsem se blahem a nekontrolovatelně křičela slastí.

Když se mu zdálo, že jsem skoro u vrcholu, přestal a chtěl si nasadit kondom. Moc mu to nešlo, a tak jsem mu pomohla. Když byl připravený, tak ne mě nalehl a opravdu velmi pomalu do mě zasunul svého ptáka. Cítila jsem, jak se mi roztahuje kundička a zároveň mě zaplavuje vlna rozkoše. Skoro jsem mu nedokázala odpovídat na jeho dotazy, jestli mě to nebolí, jak moc hlasitě jsem sténala. Bylo to úžasné. Jakmile byl ve mně až po kořen, začal Dominik zase couvat. Ačkoliv mě to trochu bolelo, chtěla jsem víc, víc, víc. A tak jsem ho popadla za zadek a hrubě si ho za něj přitiskla. Přirážena jsem ho zuřivě do sebe a vřískala jako kočka.

Dominik takový nával vzrušení ale nevydržel a po několika zásunech se udělal. Zahanbeně se vedle mě svalil. Záda i zadek měl ode mě úplně poškrábané, jak jsem se ujala iniciativy.

Během našeho poprvé jsem sice nedosáhla orgasmu, ale to se po několika dalších kolech zlepšilo. Dokonalejší první poprvé jsem si nemohla přát.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt